تعداد بازدید خبر: 403
1395/10/20-16:18
سرمربی تیم ملی زیر 20 سال فوتسال گفت: بازیکنان کمبود بازیهای تدارکاتی دارند و بعد از بازیهای تدارکاتی لیست نهایی نفرات اعلام خواهد شد.به گزارش سایت رسمی فدراسیون، علی صانعی- سرمربی تیم ملی زیر 20 سال گفت: ما پیش از این قول داده بودیم تا انتهای دی ماه به لیست 35 نفره نهایی بازیکنان نزدیک شویم. شاکله اصلی تیم برای بازیهای آسیایی زیر 20 سال تا هفته آینده و تا انتهای دی ماه طی چند مرحله اردوهایی که پیش رو داریم، از بین 35 بازیکن انتخاب می¬شود.
وی در ادامه افزود: بعد از بازی با اوکراین و سایر بازیهای تدارکاتی داخلی و خارجی تا پایان اسفند ماه  به ترکیب اصلی و لیست نهایی 18 نفر نزدیک می شویم و این بستگی به اردوهای داخلی و خارجی دارد که باید برگزارشود. بعد از بازی با عراق که در اسفند ماه برگزار می شود لیست 35 نفر نهایی را به AFC  معرفی می کنیم و در نهایت لیست 18 نفر بازیکن نهایی اعلام می شود. با توجه به اینکه بعضی از بازیکنان ممکن است مشکل خروج از کشور و یا پاسپورت داشته باشند، مدارک بازیکنان در لیست 35 نفره بررسی می شود و در صورت درست بودن مدارک آنها در نهایت تا آخر اسفند ماه لیست نهایی 18 نفر بازیکن به AFC اعلام می شود.
وی در پایان درباره میزان آمادگی نفرات نهایی و بازیکنانی که استعداد یابی شده اند گفت: به هر حال در دو بازی مقابل روسیه از دو گروه بازیکن با دو ترکیب جداگانه (هم دروازه بان و هم نفرات جلو) استفاده شد ما در بازیهای تدارکاتی بعدی نیز از ترکیبها و گروه های جداگانه استفاده می¬کنیم. بازیکنان ما کمبود بازی تدارکاتی در سطح بین المللی و داخلی دارند و سعی ما بر این است تا شرایط لازم را برای رشد ملی پوشان فراهم کنیم.