تعداد بازدید خبر: 834
1395/09/17-16:53
عصر امروز عملکرد تیم ملی فوتبال زیر 19 سال در رقابتهای آسیایی ویتنام که در مهرماه سال جاری برگزار شده بود و همچنین روند آماده سازی این تیم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، دکتر لیلا صوفی زاده- سرپرست کمیته بانوان در نشست عصر امروز که با حضور محمدرضا ساکت- رئیس سازمان تیم های ملی، مرتضی محصص- رئیس کمیته فنی وتوسعه، فریدون معینی- سرپرست کمیته جوانان و مهناز امیر شقاقی-سرمربی تیم ملی فوتبال زیر 19 سال برگزار شد، گزارشی از روند اردوهای تدارکاتی و برنامه هایی که در خصوص اعزام این تیم توسط کمیته بانوان انجام گرفته بود را ارائه کرد. همچنین از حمایتهای مسئولین فدارسیون و سازمان تیم های ملی و همچنین دپارتمان های روابط بین الملل  و عمومی از این تیم تقدیر و تشکر به عمل آمد.
وی در ادامه گفت: مهناز امیر شقاقی- سرمربی تیم ملی زیر 19 سال گزارشی از عملکرد تیم ملی فوتبال جوانان بانوان در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی ویتنام ارائه کرد و توضیحاتی را درباره برگزاری رقابتها و روند فعالیتهای تیمش و نقاط ضعف و قوت مطرح کرد.
سرپرست کمیته بانوان در پایان گفت: همچنین در این نشست درباره نحوه آماده سازی تیمهای ملی فوتبال به  منظور ساماندهی و آماده سازی هر چه بهتر کادر تیم های مربوطه به بحث و بررسی پرداختیم.