تعداد بازدید خبر: 417
1396/12/20-11:17
تاج:برای پخش تلویزیونی اقدامات خوبی انجام شده است 
رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: اقدامات خوبی در بحث اسپانسر و پخش تلویزیون در زمینه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی انجام شده است که در آینده  به ثمر خواهد نشست.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم آماده سازی لیگ فوتسال ضمن خیرمقدم به مدیران عامل باشگاه‌ها و اعضای هیأت رئیسه کمیته فوتسال گفت: انتظار از فوتسال بالاست و باید در فوتسال و همچنین فوتبال بحث اقتصاد مقاومتی رخ دهد. خوشبختانه تیم‌های ما قهرمان آسیا هستند و در جام جهانی هم حضور داریم.این در حالی است که رقبای ما چندین برابر بیشتر از ما هزینه کرده‌اند. قهرمانی در آسیا و سومی در جهان با تلاش های شبانه روزی رخ داده است
وی ادامه داد: من از فوتسال کاملا راضی هستم و در چین تایپه این مسئله را به خوبی ثابت کردیم که با قهرمانی در آسیا بهترین تیم هستیم.ما در فوتسال کار زیادی انجام دادیم و خوشبختانه، علی کفاشیان کارهای خوبی در فوتسال انجام داده است. تشکیل تیم‌های جوانان در زمینه فوتسال از جمله برنامه‌های خوبی است که می‌تواند پشتوانه خوبی برای بزرگسالان ما باشد. 
رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: در فوتسال باید دو کار اساسی انجام شود. اول بحث استاندارد سازی در باشگاه‌های فوتسال و موضوع دوم هم بحث استقلال برنامه‌های فوتسال و جذب اسپانسر است. همچنین در بخش تلویزیونی صحبت‌های خوبی برای فوتسال، فوتبال و فوتسال ساحلی انجام شد و موضوعات مهمی هم مطرح شد. قرار است ساختمان مرکزی فوتسال را ایجاد کنیم تا کار مهمی در این رشته انجام شود. البته این ساختمان مرکزی برای کل فوتسال و فوتبال خواهد بود.
تاج  اظهار داشت: همانطور که سالن کفپوش برای فوتسال آماده کردیم ؛ بحث چمن زمین شماره 2 را هم در پیش داریم که به زودی کاشت چمن شروه خواهد شد. بدون شک مجموعه فدراسیون فوتبال در تلاش است تا برای تمامی رشته های خود هر امکاناتی را فراهم کند تا شاهد موفقیت بیش از پیش در این زمینه باشیم.
وی در پایان در زمینه استاندارد سازی به 5 مورد اشاره کرد و  گفت: معیار های ورزشی، معیارهای زیر ساختی، معیارهای حقوقی ، معیارهای مالی و معیارهای مقررات از نکات پنجگانه ای است که در بحث استاندارد سازی بسیار اهمیت دارد.