تعداد بازدید خبر: 388
1397/03/07-11:52
رئیس کمیته آموزش معتقد است تغییر محتوا در دوره های آموزشی، باعث می شود فوتبال کشور در بحث مربیگری و آموزشی رشد داشته باشد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دکتر میرشاد ماجدی، رئیس کمیته آموزش در مراسم اختتامیه کلاس مربیگری حرفه ای فوتبال گفت: این دوره از سال 2015 آغاز و خوشبختانه با حمایتهای فدراسیون فوتبال و همکاری و تلاش دپارتمان آموزش امروز به پایان رسید. این کلاس در سه دوره مختلف زمانی برگزار شد که شرکت کنندگان در این دوره آموزشی بهترین آموزش های لازم را از یکی از برترین مدرسان حرفه ای پشت سر گذاشتند.
وی گفت: ما نیاز به تغییر محتوا در دوره های آموزشی داریم . در کشورهای مختلف دنیا  گروه هایی با عنوان گروه TSG  تشکیل می شوند .این گروه متشکل از 6 یا 7فرد است که به  مسابقات مختلف آسیایی و جهانی اعزام و تیم های ملی ایران و دیگر کشورها را مورد ارزیابی قرار می دهند و در نهایت با ارائه یک گزارش کامل به کمیته آموزش، پی می بریم که در چه مواردی نقاط ضعف و قوت  در بحث آموزش مربیان داریم. باید این گروه تشکیل شود تا بتوانیم در مسیر رشد بیشتری قرار بگیریم. در واقع تغییر نگرش و فلسفه فوتبال با این روند در آینده نمایان خواهد شد.