تعداد بازدید خبر: 490
1396/12/19-09:00
کلاس دانش افزایی فوتبال پایه در کرمان با حضور بیش از ١٥٠ شرکت کننده برگزار شد.به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دوره دانش افزايي فوتبال پايه در كرمان با حضور بيش از ١٥٠ شركت كننده و  با حضور دكتر ماجدي، رئیس کمیته آموزش برگزار شد.
دکتر میرشاد ماجدی رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: کرمان میتواند در رشته های فوتبال ،فوتسال وفونبال ساحلی بانوان در ایران بعنوان یک قطب و پایگاه بزرگ باشد.
وی  به حضور «اینفانتینو» رییس فدراسیون جهانی  که چندی پیش به ایران سفر کرده بود ، اشاره کرد و گفت: ایشان از سفر به ایران ابراز خوشحالی کرد و از ایران بعنوان کشوری پنج ستاره نام برد که توانسته حضور پنج تیم ملی اش را در جام جهانی قطعی کند.
وی ادامه داد:  « اینفانتینو» در صحبت هایش به ترقی فوتبال ایران اشاره و گفته است که ایران اگر ترقی کند ، مطمئنا فوتبال آسیا تکان خواهد خورد و وقتی آسیا تکان بخورد ، فوتبال جهان تکان خواهد خورد. 
دکتر ماجدی در ادامه  به بحث مربیگری و همچنین اشکال کار مربیان اشاره کرد و ادامه داد : مشکل مربیان ما این است که پس از پایان و اتمام کلاس های دانش افزایی و آموزشی همه چیز را فراموش می کنند.
وی اضافه کرد : ما از موضوعات تحلیل درستی نداریم و  وقتی در کلاس ها شرکت می کنیم باید نگاه ها و نگرش ها به فوتبال تغییر کند.
رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در پایان گفت: آن چیزی که ما را تغییر می دهد، نگاهی است که ما در ذهن خود پرورش می دهیم و باید از این نگاه آنطور که می خواهیم استفاده کنیم. 
وی با بیان اینکه خلاقیت یکی از موضوعات مهم در فوتبال است ، و این تنها نکته گمشده ی آموزش کشور است.