تعداد بازدید خبر: 300
1397/03/07-11:50
مدرس دوره حرفه ای فوتبال از دانمارک معتقد است با پشت سر گذاشتن دوره های پیشرفته می توان در مسیر رشد  قرار گرفت.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فلیمینگ ، مدرس دوره حرفه ای مربیگری فوتبال از کشور دانمارک در مراسم اختتامیه دوره مربیگری حرفه ای فوتبال گفت: از شما مربیان می خواهم که فلسفه سبک بازی خود را پیدا کرده و روی این فلسفه کار کنید تا بتواند مربی موفقی برای تیم خود باشید. بدون شک با پشتکار و تلاش و پشت سر گذاشتن دوره های پیشرفته می توانید در مسیر رشد  قرار بگیرد.
وی گفت: من دوره های حرفه ای مختلفی را در ارمنستان، دانمارک، نیوزلند و دیگر کشورها برگزار کردم. اکنون که در ایران این دوره را به پایان رسید بسیار خوشحالم چرا که شما مربیان با علاقه و پشتکار نشان دادید برای پیشرفت و موفقیت از هیچ تلاشی دریغ نمی کنید.
وی ادامه داد: باید نگاهتان به آینده و بحث مربیگری حرفه ای باشد. باید باشگاهها به سمت حرفه ای شدن پیش بروند و شما نیز می توانید در مسیر حرفه ای شدن گام بردارید. باید با ذهن باز در مسیر مربیگری پیش روید تا عملکرد مثبتی داشته باشید.
مدرس دوره مربیگری حرفه ای در پایان گفت: از فدراسیون فوتبال، کمیته آموزش و مخصوصا از عبدالکریم خسروی به خاطر حمایتها، تلاش ها و برگزاری هر چه بهتر این دوره تشکر می کنم. چرا که شاهد فراهم شدن امکانات و شرایط مناسب به بهترین نحو ممکن از سوی مسئولین فدراسیون و دپارتمان آموزش بودم.