تعداد بازدید خبر: 169
1397/06/22-19:25
مهینی:هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم /
سرمربی تیم ملی نوجوانان بانوان معتقد است در مسابقات فوتبال نمی شود هیچ تیمی را دست کم گرفت.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شادی مهینی در گفتگو با یکی از شبکه های تلویزیونی تاجیکستان گفت: تیم ملی فوتبال بانوان ایران دو بار برای شرکت در مسابقات به تاجیکستان سفر کرده است، اما بنده به عنوان سرمربی برای اولین است که به این کشور می آییم. با توجه به اینکه گویش زبان تاجیکستان به کشور ما نزدیک است، احساس غربت در اینجا نداریم.
وی در ادامه اظهار داشت: بازيکنان ما برای حضور در ترکيب اصلی شش مرحله اردوی آماده سازی و تمرينی را پشت سر گذاشته اند و به آمادگی کاملی رسيده اند.
سرمربی تیم ملی نوجوانان بانوان درباره شناخت حریفان گفت: در مسابقات فوتبال نمی شود هیچ تیمی را دست کم گرفت، آنچه مسلم است تایلند چون در رده پنجم آسیا است، نسبت به تیم های دیگری که در گروه حضور دارند، قوی تر است.
مهینی در پایان درباره فوتبال بانوان ایران گفت: در حال حاضر چهار رده تیم ملی فوتبال بانوان (نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسال) در بخش فوتبال بانوان ایران داریم، با توجه به اینکه ملی پوشان ایران با حجاب اسلامی در تورنمنت های بین المللی و مسابقات قهرمانی آسیا حاضر می شوند، هیچ ممانعتی برای شرکت در رقابت های بین المللی نداریم.