تعداد بازدید خبر: 174
1397/06/22-20:55
جلالی نسب: اولین تلاش ما صعود از گروه است
کاپیتان تیم ملی فوتبال نوجوانان بانوان گفت: از حدود چند ماه پیش  برای حضور در مسابقات مقدماتی قهرمانی نوجوانان بانوان آسیا تمرینات آماده سازی خود را به صورت فشرده آغاز کردیم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، رقیه جلالی نسب در حاشیه تمرین امروز  در گفتگو با یکی از شبکه های تلویزیونی تاجیکستان گفت:  سومین بار است که برای حضور در تورنمنت های بین المللی به تاجیکستان می آییم، در دو باری که به این کشور آمده ام برای بازیهای تیم ملی نونهالان بانوان بود، اما در حال حاضر برای شرکت در بازیهای مقدماتی قهرمانی زیر 16 سال آسیا به تاجیکستان آمده ایم.
وی در ادامه افزود: از حدود چند ماه پیش  برای حضور در مسابقات مقدماتی قهرمانی نوجوانان بانوان آسیا تمرینات آماده سازی خود را به صورت فشرده آغاز کردیم. کادر فنی فیلم بازیهای تیم های گروهمان را برایمان آنالیز کردند.
مهاجم تیم ملی تاکید کرد: اولین تلاش ما صعود از گروهمان است. همه ما از سه ماه پیش افکار خود پرورش داده و عزم خود را جزم کرده ایم که بتوانیم بهترین عملکرد را در این مسابقات داشته باشیم.
جلالی نسب در پایان گفت: از فدراسیون فوتبال و کادر فنی بابت تمام زحماتی که برایمان کشیدند تا در این رقابت ها حاضر شویم، تشکر می کنم.