تعداد بازدید خبر: 741
1395/06/21-11:18
علیزاده: امسال هزار مدرسه فوتبال در سطح کشور را مدیریت داشتیم /
رئیس آکادمی ملی فوتبال با حضور در مراسم افتتاحیه چهارمین فستیوال فوتبال پایه پسران، دقایقی را برای فوتبال آموزان سخنرانی کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ دکتر محمدحسین علیزاده – رئیس آکادمی ملی فوتبال در ابتدای سخنرانی خود گفت: جا دارد تا از همین جان از تمام همکاران اعم از تیم های فنی، مربیان، داوران، سرپرستان، همکاران فعال در آکادمی و فدراسیون فوتبال، خانواده های محترم فوتبال آموزان و ... که برای برگزاری چهارمین فستیوال فوتبال پایه پسران تمام تلاش خود را کردند، تشکر و قدردانی کنم. همچنین تشکر ویژه من به مهندس بهروان و همکاران ایشان در هیأت فوتبال استان مازندران که همه گونه همکاری با ما در این زمینه داشتند و میزبانی این دوره از فستیوال را برعهده گرفتند، صمیمانه سپاسگزارم. 
وی در ادامه افزود: بسیار خوشحالیم که با برگزاری چهارمین فستیوال ملی، دلگرمی های نهادینه شدن این حرکت خوب را در اینجا شاهد هستیم و این بدان معناست که فدراسیون فوتبال اراده اش بر این است که ما این سیاست را دنبال و در سطح مدارس فوتبال و شهرستان ها بهترین استعدادها را شناسایی کنیم.
دکتر علیزاده خاطرنشان کرد: امسال ما یک هزار مدرسه فوتبال را در سطح کشور مدیریت کردیم. حدود صدهزار فوتبال آموز نیز در ایران تحت پوشش سامانه آکادمی ملی فوتبال هستند و ما بسیار خوشحال هستیم که دیگر موضوعات گذشته همچون حضور اتفاقی افراد در جایگاه ها و مسیرهایی که همه ما از آن آزرده بودیم، کمرنگ و کمرنگ تر شده است. 
رئیس آکادمی ملی فوتبال در ادامه تأکید کرد: 14 بازیکن تیم ملی زیر 14 سال از مجموع 18 بازیکن از مسیر مدارس فوتبال و فستیوال ها انتخاب شده اند و این بسیار ارزشمند است. ما امیدواریم بتوانیم وقت و توانمان را برای بازیکن های تیم ملی از همین مسیر بیشتر کنیم و باعث دلگرمی خانواده ها و مسئولین شده و شوق و ذوق شما بچه های عزیز را شاهد باشیم.
وی در پایان گفت: خیلی خوشحالیم که میزبان شما از اقصی نقاط کشور هستیم و مجدداً اعلام می کنم که این موضوع بسیار برای ما دلگرم کننده است. امیدوارم که امسال جایزه کنفدراسیون فوتبال آسیا را بتوانیم از آن خود کنیم. چرا که شایسته تمام برنامه ریزی ها و فعالیت های مسئولین و همکارانی که در این زمینه فعالیت کردند و همچنین شما منتخبین عزیزی که اینجا حضور دارید، می باشد.