تعداد بازدید خبر: 731
1395/06/21-11:38
بهروان: منتظر تماشای فوتبالی ناب از سوی فوتبال آموزان هستیم /
رئیس هیأت فوتبال استان مازندران در سخنرانی خود طی مراسم افتتاحیه فستیوال ملی فوتبال پسران، بر روی بازی جوانمردانه تأکید کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ غلامرضا بهروان – رئیس هیأت فوتبال استان مازندران خطاب به فوتبال آموزان گفت: امروز اینجا حضور داریم تا فوتبال ناب را از جانب مربیان و خود شما ببینیم.
وی در ادامه افزود: همان طور که در میثاق نامه خوانده شد، بازی جوانمردانه داشته باشید. یاد بگیرید که در همه میادین فوتبال و حتی در زندگی خود، انصاف را سرلوحه کارتان قرار دهید. 
رئیس هیأت فوتبال استان مازندران خاطرنشان کرد: جا دارد که از همه عزیزانی که برای برگزاری این فستیوال تلاش کردند اعم از فدراسیون فوتبال، آکادمی ملی فوتبال، مجموعه ورزش استان مازندران و شهرستان رامسر، احمدی – مدیریت محترم مجموعه ورزشی شهید چمران و همکارانشان، ادارات تربیت بدنی، هیأت فوتبال، شهرداری، فرمانداری شهرستان رامسر و همچنین اعضای شورای شهر تشکر و قدردانی کنم. 
بهروان در پایان گفت: آن چه که برای ما سعادت است، حضور خانواده هایی است که تاکنون زحمت کشیدند و مسئولینی که در جای جای شهرها و استان های کشور برای پیشرفت شما تلاش کردند. حضور شما برای ما افتخار هست و منتظر تماشای فوتبالی ناب از سوی مربیان و خود شما فوتبال آموزان عزیز هستیم.