تعداد بازدید خبر: 907
1395/06/21-20:03
گزارش تکمیلی /
فوتبال آموزان امشب در مراسم شب فرهنگی حضور پیدا خواهند کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ در دومین روز از حضور بالغ بر 500 فوتبال آموز از سراسر کشور در فستیوال فوتبال پایه پسران شاهد تغییرات چشم گیری در امر فوتبال پایه بودیم. 
میزبان این دور از فستیوال شهرستان رامسر بوده و برنامه های پیش بینی شده در اردوگاه های شهید چمران، امام رضا (ع) و میرزا کوچک خان انجام می شوند.
روز گذشته تیم های حاضر از 29 استان کشورمان در کارگاه های آموزشی، فرهنگی و تفریحی که توسط کمیته فرهنگی فدراسیون در اردوگاه میرزا کوچک خان تدارک دیده شده بود، حضور پیدا کرده و لحظات خوبی را سپری کردند. 
امروز صبح نیز مراسم افتتاحیه از ساعت 8:30 در اردوگاه شهید چمران برگزار شد و فوتبال آموزان بازی ها و آموزش های خود را از ساعت 10:00 در زمین های دو اردوگاه شهید چمران و امام رضا (ع) آغاز کردند. 
در ادامه پس از کمی استراحت کلیه برنامه ها از ساعت 16:00 دنبال شد.
امشب نیز از ساعت 21:00 لغایت 23:30 شب فرهنگی برگزار می شود که در آن برنامه های متنوع و شاد، اجرای موسیقی، تقلید صدا، مسابقه ویژه ورزشکاران و نمایش کمدی توسط کمیته فرهنگی پیش بینی شده است. 
لازم به توضیح است، فوتبال آموزان روند بازی ها و آموزش های خود را فردا صبح ادامه می دهند و مراسم اختتامیه نیز از ساعت 12:00 برگزار می شود. 
اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد.