تعداد بازدید خبر: 346
1396/12/20-11:43
نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: دنبال خود کفایی در سازمان لیگ‌فوتسال هستیم و می خواهیم‌ بادر آمدزایی در سازمان لیگ به تیم‌ ملی فوتسال کمک کنیم.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان، نایب رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه مديران عامل باشگاه هاي ليگ برتر فوتسال كشور گفت: ایران‌تنها کشور آسیا است که تیم ملی جوانان بانوان در اختیار دارد.در واقع موفقیت فوتسال ایران در آسیا و جهان را مدیون زحمات باشگاهها هستیم.
او ادامه داد: می خواهیم در فوتسال به استقلال مالی برسیم و ۸۰ درصد درآمدها را به باشگاه ها اختصاص دهیم. هزینه و درآمدها مشخص شده است و خزانه داری کمیته فوتسال آنها را به صورت شفاف اعلام می کند. البته باشگاه ها هم باید سمت استانداردسازی و شفاف سازی بروند.
کفاشیان بیان کرد: بسیاری از باشگاه های فوتسال خصوصی هستند و تلاش آن ها سبب شده است تیم ملی به موفقیت های فعلی برسد. باشگاه ها مشکلات مالی زیادی داشتند اما به پیکر زمین افتاده آن ها لگد نزدیم و سعی کردیم شرایطی را فراهم کنیم که باشگاه های خصوصی به تیمداری ادامه دهند. می خواهیم در بحث آموزش مربیان هم اقدام های جدی انجام دهیم. از حمایت های مهدی تاج تشکر می کنم و امیدوارم این امر در سال آینده هم ادامه داشته باشد تا با درآمدزایی در فوتسال خرجمان از فدراسیون فوتبال جدا شود. به تیم بانوان پالایش نفت آبادان و تیم مردان سن ایچ ساوه برای صعود به لیگ برتر تبریک می گویم.همچنین باید به اهورا بهبهان هم برای صعود به لیگ برتر آقایان تبریک بگویم.