تعداد بازدید خبر: 142
1397/08/07-12:40
آزمون: می خواهیم در این رقابتها قدرت واقعی مان را به حریفان نشان دهیم / 
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان می گوید اکثر کشورهایی که در این دوره از رقابت های انتخابی المپیک حضور دارند به تازگی بازی های آسیایی جاکارتا را پشت سر گذاشته اند و از آمادگی بهتری برخوردارند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مریم آزمون درباره وضعیت بازیکنان گفت: تمریناتمان از روز جمعه 4 آبان در مرکز ملی فوتبال با حضور 23 بازیکن در مرکز ملی فوتبال آغاز کردیم و ظهر امروز (دوشنبه 7 آبان) با برگزاری آخرین تمرین اردوی خود را به پایان رساندیم. روز یکشنبه 13 آبان ماه عازم تایلند می شویم. برهمین اساس اردوی پیش از اعزام خودمان را از دهم آبان ماه آغاز می کنیم.
وی در ادامه افزود: هشت ماه است که ملي پوشان در اردو تمرينات آماده سازي خود را دنبال می کنند و توانستيم برآورد خوبی از عملکرد و سطح آمادگی آن ها داشته باشيم.
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: برای تشکيل يک تيم قدرتمند عملکرد فوتباليست هايی که هم اکنون در ليگ بازي می کنند و سال گذشته در رقابت های آسيايي ويتنام حضور داشتند را به خوبی آناليز کرده ایم. در حال حاضر 23 بازيکن از بهترين ها ايران در تمرينات حضور دارند.
سرمربي تيم ملي فوتبال بانوان در ادامه يادآورشد: خدا را شکر از نظر امکانات و برنامه ريزی شرايط خوبی داريم و فدراسيون نهايت تلاش خود را برای بازيکنان انجام داد و برنامه ها به خوبی و همانطور که انتظار داشتيم، پيش رفته است. تنها دغدغه ما در حال حاضر کمبود بازی تدارکاتی است چرا که نتوانستيم در يک بازي دوستانه و رسمی سطح آمادگی بازيکنان را محک بزنيم.
آزمون افزود: اکثر کشورهايی که در اين دوره از رقابت های انتخابي المپيک حضور دارند به تازگی بازی های آسيايی جاکارتا را پشت سر گذاشته اند و از آمادگي بهتری برخوردارند، البته با وجود چنين شرايطی وضعيت روحی و فنی ملی پوشان ايران نسبت به خودشان در ماه های گذشته تغييرات عمده و زيادي داشته است.
سرمربی تيم ملی فوتبال بانوان در پایان اظهار داشت: اميدوارم در اين دوره از رقابت های انتخابی المپيک بتوانيم قدرت واقعی مان را به حريفان نشان دهيم و آنها متوجه رشد فنی فوتبال ايران بشوند و در آينده تمايل بيشتری براي انجام بازی تدارکاتی و دوستانه با تيم ملی ايران داشته باشند.