تعداد بازدید خبر: 387
1395/10/12-12:30
صانعی: تا اواخر دیماه ترکیب نهایی تیم ملی مشخص می شود/
سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال گفت: بازیکنان را مرتبا زیر نظرداشته و تا اواخر دی ماه شاکله اصلی تیم را مشخص خواهیم کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، علی صانعی- سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال گفت: تا پایان هفته دو مرحله اردوی تدارکاتی خواهیم داشت و بازیکنان را در دو  گروه زیر نظر می گیریم تا بتوانیم برترین ها را انتخاب کنیم. بر همین اساس یک لیست 18 تا 20 نفره را امروز اعلام می کنیم تا بازیکنان از روز سه شنبه به مدت دو روز و سه جلسه تمرینی در اردو حضور داشته باشند تا ارزیابی شوند. همچنین یک لیست جدید نیز روز سه شنبه اعلام می کنیم تا گروه دوم از 5 شنبه تا جمعه ظهر تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی برگزار کنند.
وی در ادامه بیان کرد: تاکنون 200 بازیکن را به طور دقیق مد نظر داشته ایم.100 بازیکن نفراتی بودند که در لیگ برتر و یک فعالیت داشته و 100 بازیکن دیگر که زیر نظر استعدادیاب ها فعالیت داشته و در اردو حضور داشتند.
وی در خصوص اینکه آیا استعدادیابی و دعوت بازیکنان به اردوی تیم ملی متوقف خواهد شد گفت: از این به بعد اگر در لیگ برتر و دسته یک بازیکن خاصی بود را بررسی می کنیم و در صورت نیاز به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.  ضمن اینکه از هفته آینده و پس از پایان اردو، به بررسی مدارک بازیکنان می پردازیم و بانک اطلاعاتی 35 نفره را درست خواهیم کرد تا در صورت اعزام با مشکل خروجی مواجه نشویم
وی درپایان درباره برگزاری بازی دوستانه برابر اوکراین گفت: در تاریخ های  11 و 12  بهمن بازی دوستانه ای را با اوکراین برگزار خواهیم کرد. بدون شک برگزاری بازیهای دوستانه به ما کمک می کند تا ملی پوشان به آمادگی خوبی برسند و تجربه کسب کنند. پس از پایان دو بازی تدارکاتی برابر اکراین، به شاکله اصلی تیم مشخص خواهد شد و از این پس اردو های تدارکاتی با حضور نفرات نهایی برگزار خواهد شد.