فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۱۳۹
کد خبر: ۱۴۳۴۱
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۳
کمیته مسابقات سازمان لیگ، برنامه رقابت های هفته بیست و دوم لغایت بیست وهفتم لیگ دسته اول فوتبال کشور را اعلام کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه دیدارهای هفته بیست و دوم تا بیست وهفتم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ به شرح زیر است:
هفته ۲۲ / دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱
مس شهربابک - استقلال خوزستان - ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه سلیمانی شهربابک
فجر سپاسی شیراز - سایپا تهران  - ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز
خوشه طلایی ساوه - آرمان گهر سیرجان - ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه یادگار امام  قم
خیبر خرم آباد - ون پارس اصفهان - ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی خرم آباد
شهرداری آستارا - خلیج فارس ماهشهر - ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه وحدت آستارا
استقلال ملاثانی - چادرملو اردکان - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه غدیر اهواز
پارس جنوبی جم - چوکا تالش - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی جم
سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱
شهرداری همدان - شمس آذر قزوین - ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه حاجی بابایی همدان
هفته ۲۳ / شنبه ۶ اسفند ۱۴۰۱
سایپا تهران - مس شهربابک  بیست وسوم - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه پاس قوامین تهران
شمس آذر قزوین - فجر سپاسی شیراز - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردارآزادگان قزوین
چوکا تالش - شهرداری آستارا - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه پوریاولی تالش
خلیج فارس ماهشهر - شهرداری همدان - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا ماهشهر
استقلال خوزستان - خیبر خرم آباد - ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه غدیراهواز
چادرملو اردکان – دریاکاسپین (رایکا)بابل - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه نصیری یزد
ون پارس اصفهان - پارس جنوبی جم - ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه فولادشهر اصفهان
دوشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۱
آرمان گهر سیرجان - استقلال ملاثانی - ساعت ۱۳:۳۰- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
هفته۲۴ / شنبه ۱۳اسفند ۱۴۰۱
مس شهربابک - ون پارس اصفهان - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سلیمانی شهربابک
دریاکاسپین (رایکا)بابل - خوشه طلایی ساوه - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه هفت تیر بابل
سایپا تهران - استقلال خوزستان - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه پاس قوامین تهران
شهرداری آستارا - شمس آذر قزوین - ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه وحدت آستارا
خیبر خرم آباد - چوکا تالش - ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی خرم آباد
شهرداری همدان - چادرملو اردکان - ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه حاجی بابایی همدان
پارس جنوبی جم - خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی جم
یکشنبه۱۴ اسفند ۱۴۰۱
فجر سپاسی شیراز - آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه حافظیه شیراز
هفته۲۵ / جمعه ۱۹ اسفند ۱۴۰۱
شمس آذر قزوین -مس شهربابک - ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه سردارآزادگان قزوین
چادرملو اردکان - خیبر خرم آباد- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه نصیری یزد
ون پارس اصفهان - سایپا تهران - ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه فولادشهر فولادشهر
خوشه طلایی ساوه - استقلال ملاثانی- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه یادگارامام قم
چوکا تالش - شهرداری همدان  بیست وپنجم- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه پوریاولی تالش
خلیج فارس ماهشهر - دریاکاسپین (رایکا)بابل- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهدا ماهشهر
استقلال خوزستان - شهرداری آستارا- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه غدیراهواز
شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱
آرمان گهر سیرجان - پارس جنوبی جم- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
هفته ۲۶/ پنج شنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱
دریاکاسپین (رایکا)بابل  - استقلال ملاثانی- ساعت ۱۵- ورزشگاه هفت تیر بابل
ون پارس اصفهان - چادرملو اردکان- ساعت ۱۵- ورزشگاه فولادشهر اصفهان
سایپا تهران - شمس آذر قزوین - ساعت ۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
فجر سپاسی شیراز - چوکا تالش - ساعت ۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز
شهرداری همدان - خوشه طلایی ساوه - ساعت ۱۵- ورزشگاه حاجی بابایی همدان
خیبر خرم آباد - خلیج فارس ماهشهر - ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی خرم آباد
جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱
شهرداری آستارا - آرمان گهر سیرجان - ساعت ۱۵- ورزشگاه وحدت آستارا
پارس جنوبی جم - استقلال خوزستان  - ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی جم
هفته۲۷/ چهارشنبه ۹ فروردین۱۴۰۱
آرمان گهر سیرجان - دریاکاسپین (رایکا)بابل- ساعت ۱۹- ورزشگاه امام علی (ع)سیرجان
چادرملو اردکان - سایپا تهران- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه نصیری یزد
خوشه طلایی ساوه - پارس جنوبی جم- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه یادگارامام قم
خلیج فارس ماهشهر - فجرسپاسی شیراز- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه شهدا ماهشهر
چوکا تالش - مس شهربابک- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه پوریا ولی تالش
شمس آذر قزوین - خیبر خرم آباد- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه سردارآزادگان قزوین
استقلال خوزستان - ون پارس اصفهان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر اهواز
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۱
استقلال ملاثانی - شهرداری همدان - ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر اهواز

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

تمرین تیم ملی فوتبال ساحلی در مجموعه پک

انجام تست های پزشکی اعضای تیم ملی فوتبال ساحلی

پنجمین جلسه‌ی کمیته‌ی فوتبال ساحلی برگزار شد

چهارمین جلسه‌ی کارگروه تشکیل تیم ملی فوتبال ساحلی بانوان برگزار شد

لیست 50 نفره تیم ملی فوتبال جوانان ایران مشخص شد

اعلام اسامی داوران هفته ۲۴ لیگ برتر فوتسال

مقیمی:سبک بازی بازیکنان ازبکستان فیزیکی و خشن است

تاج:تجهیز ورزشگاهها به کمک داور ویدیویی حق تماشاگران فوتبال است/ هیچ مذاکره ای با گزینه ای که رسانه ای شد، انجام نشده است

اعلام برنامه زمانبندی رقابتهای مرحله اول زیر 20 سال دختران آسیا

کلیپ ویژه مجمع عمومی فوق العاده فدراسیون فوتبال

پربازدیدترین ها

اعلام اسامی داوران هفته ۱۷ لیگ برتر

گزارش تصویری مراسم قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی

اعلام اسامی‌ داوران هفته ۱۹ لیگ دسته اول

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال به صورت اینترنتی پخش زنده می‌شود

اعلام اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی 4 روزه تیم ملی نوجوانان

حضور دبیر کل فدراسیون فوتبال در تمرین تیم ملی دختران ملی پوش

برنامه دیدارهای مرحله ۱/۸ نهایی جام حذفی

انتصاب سرپرست دپارتمان جوانان

گفتگو با بازیکنان تیم ملی فوتبال جوانان بعد از پیروزی در دیدار دوم و نیز شرایط اردوی اردن

سفر تیم ملی فوتسال بانوان به تاشکند