فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۷۸۵
کد خبر: ۱۰۰۵۶
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳
برنامه های تیم ملی زیر 23سال به بهترین شکل دنبال می شود
عضو هیات رییسه فدراسیون می گوید هر آنچه که در توان فدراسیون فوتبال باشد برای پیشرفت و رشد تیم ملی زیر 23 سال انجام خواهم داد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بهرام رضاییان درباره عملکرد تیم ملی امید در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا گفت: این تیم بعد از وقفه ای دو ساله با کادر فنی مجرب تشکیل شد و با اینکه زمان کوتاهی برای آماده سازی در مسابقات مقدماتی داشت، اما فدراسیون فوتبال از آغاز تشکیل این تیم امكانات لازم و موارد مورد نیاز را با توجه به برنامه هاى كادر فنى فراهم کرد. با توجه به مشاهدات خودم بايد بگويم كادر بسيار دلسوز و پرانرژى در كنار اين تيم شكل گرفته كه با هدايت مهدی مهدوی کیا به جزيى ترين موضوعات توجه دارند. بازيكنان هم اين شرايط را به خوبى درك كرده اند و همدلی خوبى ايجاد شده كه اميدوارم با دعاى خير مردم شريف ايران شاهد ادامه موفقیت ها و درخشش تیم ملی امید باشیم.

عضو هیات رییسه با اشاره به صعود مقتدرانه تیم امید در این مسابقات گفت: تیم ملی فوتبال امید با 3 پیروزی پیاپی برابر تیم های نپال، لبنان و تاجیکستان و کسب 9 امتیاز به عنوان تیم نخست در گروه B  قرار گرفت و با اقتدار مجوز حضور در مرحله نهایی که در ازبکستان برگزار می شود را به دست آورد. کادر فنی و بازيكنان با تلاش، اراده و همت خودشان نمايش مورد انتظار را ارائه کردند. ما از  همین امروز باید با یک برنامه‌ریزی دقیق و اردوهای خوب آماده سازی تیم امید را در دستور کار قرار دهیم تا با تدارک گسترده وارد رقابت های نهایی شویم. یکی از برنامه ها و اهداف مهم فدراسیون صعود تیم امید به المپیک پاریس است. امیدوارم با راهیابی به المپیک طلسم شکنی کنیم.

وی اضافه کرد: نام این تیم امید است و همه باید بدانیم که حمایت از این تیم وظیفه ملی ما است. هر چند معتقدم که حمایت از جوانان این مرز و بوم تحت هر شرایطی وظیفه ملی است و مطمئنا آنها هستند که آینده فوتبال ایران می‌سازند. بدون شک مهدوی کیا و دستیاران وظایف خود را به نحو احسن همانطور که در این مرحله از مسابقات شاهد بودیم، انجام خواهند داد و ما هم وظیفه داریم پشتیبان آنها باشیم.

عضو هیات رییسه فدراسیون با تشکر از ماجدی گفت: همچنین جا دارد یک تشکر ویژه از میرشاد ماجدی، عضو هیات رییسه و رییس کمیته جوانان داشته باشم که برای سازماندهی این تیم در این مدت کوتاه زحمات زیادی را برای آماده سازی تیم ملی امید انجام دادند تا این تیم با قدرت راهی مسابقات مقدماتی زیر 23 سال آسیا شود.

رضاییان با اشاره به پرواز اختصاصی تیم ملی امید در این مسابقات گفت: برای اولین بار در تاریخ فوتبال ملی برای تیم ملی امید پرواز اختصاصی در نظر گرفته شد و به صورت مستقیم به مسابقات مقدماتی زیر 23 سال آسیا اعزام شد. همچنین برگزاری اردوهای منظم پیش از اعزام به تاجیکستان با توجه به زمان کوتاهی که این تیم داشت از دیگر اقدامات مناسب این مدت بود که تمامی این موارد بدون تردید با مساعدت و همت عزیزی خادم میسر شد. باید یادآوری کنم ملی پوشان کشورمان لایق بهترین ها هستند و هر آنچه که در توان فدراسیون فوتبال باشد برای پیشرفت و رشد تیم امید انجام خواهیم داد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون با تاکید تعامل بسیار خوب میان فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک تصریح کرد: خوشبختانه طبق سنوات گذشته در این دوره شاهد حمایت های بی دریغ کمیته ملی المپیک از تیم ملی امید کشورمان بودیم. کمیته ملی المپیک همکاری بسیار شایسته ای با فدراسیون فوتبال در فرآیند آماده سازی این تیم داشت که بخشی از صعود تیم از مرحله مقدماتی حاصل این همکاری مشترک بوده است و امیدواریم همین روند در مرحله نهایی با وسعت بیشتری ادامه پیدا کند.

عضو هیات رییسه فدراسیون در پایان یادآور شد: شور و اشتیاقی که با صعود تیم ملی به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی قطر رخ داد، باعث شادی دل ٨۵ میلیون نفر از مردم ایران شد. هیچ چیزی مانند فوتبال نمی‌تواند چنین اثری داشته باشد و امیدوارم این اتفاق با صعود تیم ملی فوتبال امید کشورمان به المپیک پاریس تکرار شود.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اعلام اسامی داوران هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان

جریمه نقدی و محرومیت برای تیم های فوتسال و فوتبال

برگزاری نشست کمیته انضباطی پیرامون حوادث دیدار تراکتور و پرسپولیس

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

دیدار سرپرست فدراسیون فوتبال با شهردار تهران

برگزاری کارگاه وی ای آر برای بازیکنان تیم امید

پیگیری تمرینات تیم امید در مرکز ملی فوتبال پیش از اعزام به عراق

کاروان تیم امید تست پی سی آر داد

گزارش تصویری از تمرینات تیم ملی امید

پربازدیدترین ها

اعلام حکم کمیته اخلاق فدراسیون

اعلام داوران هفته 28 لیگ برتر فوتبال

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران

پیروزی شاگردان عبدی مقابل قرقیزستان

پیروزی نوجوانان ایران مقابل افغانستان

نشست مشترک استیلی، اصولی و سراجی با مدیرعامل منطقه آزاد کیش

همکاری وزارت خارجه با فدراسیون در خصوص دیدار با کانادا

اعلام داوران هفته سی و یکم لیگ دسته اول

حضور تاج ، ماجدی و کامرانی فر در کنگره سالانه AFC

گزارش تصویری از بازی نوجوانان ایران و قرقیزستان