فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۴۱۰
کد خبر: ۱۰۵۴۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
اردوی مشترک ایران و بلاروس برای تیم با انگیزه و جوان ایران مفید بود
سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی در خصوص برگزاری دیدارهای دوستانه ملی پوشان با تیم بلاروس با سایت رسمی فدراسیون گفتگو کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، پس از برنامه ریزی کادر فنی به منظور انجام اردوی تدارکاتی در بوشهر، پیش بینی برگزاری سه دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال ساحلی بلاروس در دستور کار قرار گرفت تا ملی پوشان در سه دیدار دوستانه محک بخورند.

اولین بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ساحلی ایران برابر بلاروس در حالی برگزار شد کمه نتیجه این دیدار سه بر دو به سود شاگردان هاشم پور به پایان رسید.

عباس هاشم پور، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی در خصوص برگزاری دیدارهای دوستانه با بلاروس به سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: پس از کسب عنوان نایب قهرمانی در جام بین قاره ای، اردوی های استعدادیابی خود را برگزار و بازیکنان جوان شاغل در لیگ را مد نظر داشتیم. در این اردو که به میزبانی دهکده ساحلی بوشهر و با حمایت ویژه آقای سخاوت اسدی، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی برگزار شد، امکانات و بهترین شرایط در اختیار تیم قرار گرفته است که جا دارد از زحمات ایشان و هیات فوتبال استان بوشهر تقدیر و تشکر کنم.

برگزاری بازیهای تدارکاتی پس از انجام اردوی استعدادیابی در دستور کاری کادر فنی قرار داشت و در اختیار کمیته فوتبال ساحلی قرار گرفت که هاشمپور در اینباره گفت: درخواستی که از کمیته فوتبال ساحلی داشتیم، انجام بازی دوستانه بین المللی بود. چرا که نیاز داشتیم بازیکنان جوان و استعدادیابی شده، در شرایط مسابقه قرار بگیرند و ارزیابی شوند. در پی انجام اردوی مشترک تیم های ایران و بلاروس در بوشهر، این فرصت در اختیار کادر فنی قرار گرفت تا ملی پوشان جوان را محک بزنیم.

وی ادامه داد: در بازی اول از 80 درصد بازیکنان جوان و جویای نام که در لیگ بودند، استفاده کردیم و پیروز میدان شدیم. بازیکنان جوان با پتانسیل بالا و انگیزه مضاعف برای حضور در تیم ملی و افتخار آفرینی، تلاش می کنند. ما نیاز داریم که تدارکات بیشتری برای بازیکنان در نظر بگیریم. همانطور که می دانید انجام بازیهای دوستانه به اعتماد به نفس، پی بردن نقاط ضعف و قوت تیم و بازیکنان کمک بسزایی می کند و کادر فنی با دقت و تمرکز بیشتری برای موفقیت تیم ملی فوتبال ساحلی برنامه ریزی انجام می دهد.

هاشمپور با اعلام اینکه حدود 80 در صد از 26 بازیکنان دعوت شده به اردو، جوان هستند، در ادامه بیان کرد: با تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه این اردو را برگزار کردیم. نیاز به زمان داریم تا بازیکنان جوان را به سطحی برسانیم که بتوانند با تجربه و اعتماد به نفس بالا در میادین مختلف حضور یابند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی در پایان گفت: همانطور که می دانید تیم ملی فوتبال ساحلی بلاروس قدرتمند است. دو سال پی در پی در جام جهانی حضور دارد و از نظر سبک بازی مانند تیم ملی فوتبال ساحلی روسیه است.انجام دیدار دوستانه برای ما بسیار مفید بود. در واقع بازیکنانی که پشت تیم الف بودند را شناسایی کردیم تا محک بخورند و تجربه کسب کنند. برای جوانگرایی و پشتوانه سازی تیم ملی فوتبال ساحلی نیازمند برنامه ریزی، برگزاری دیدارهای دوستانه و بین المللی هستیم تا به هدفمان که داشتن تیم ملی فوتبال ساحلی مقتدر است، برسیم.

 

 

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

گزارش تصویری دیدار تیم امید ایران و امید عراق

دومین بازی دوستانه به سود میزبان

برگزاری جلسه فنی و آنالیز تیم امید عراق

انجام تست کرونا از کاروان تیم امید ایران در هتل بغداد

اعلام ترکیب تیم امید ایران در بازی دوم دوستانه مقابل امید عراق

رضا کاخساز وارد اردوی تیم امید در بغداد شد

لغو يك جانبه ديدار دوستانه ايران و كانادا 

گزارش تصویری زیارت کاروان تیم امید ایران از حرم مطهر امیرالمومنین حضرت علی(ع) در نجف اشرف

دیدار و گفت و گوی فراز فاطمی و عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال عراق

حضور کاروان تیم امید ایران در ضیافت شام فدراسیون فوتبال عراق

پربازدیدترین ها

اعلام دومين فهرست ذخيره به منظور خريد بليت

آغاز اردوی تیم ملی از نهم خرداد

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

دعوت از 25 بازیکن به منظور حضور در اردوی تیم ملی

دیدار سرپرست فدراسیون فوتبال با شهردار تهران

لغو يك جانبه ديدار دوستانه ايران و كانادا 

دعوت کمیته انضباطی از پیروانی، محمودی، آقایی و عالیشاه

قهرمانی نوجوانان ایران در کافا ۲۰۲۲

تیم ملی جوانان با امارات، قرقیزستان و برونئی همگروه شد