فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۵۸۶
کد خبر: ۱۰۶۰۸
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۷
زحمات هیاتهای فوتبال بر کسی پوشیده نیست
رییس سازمان لیگ فوتبال در حاشیه گردهمایی روسای هیاتهای فوتبال به نکاتی اشاره کرد.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون، گردهمایی روسای هیاتهای فوتبال از امروز به میزبانی استان اصفهان و با حضور رییس، دبیرکل، اعضای هیات رییسه و روسای هیاتها در حالی برگزارشد که حیدر بهاروند، رییس سازمان لیگ به نکاتی اشاره کرد.
وی در ادامه خطاب به روسای هیات های فوتبال استان ها، بیان کرد: نمی دانم در آستانه صعود تیم ملی به جام جهانی دنبال چه چیزی هستند. در مورد تیم ملی و بحث جادو صحبت هایی شنیدیم که اگر این گونه بود برخی از تیمها باید الان قهرمان جام جهانی می شدند. در مسابقاتی که کاملا برتر هستید و به گل می رسید، کجا به چنین مسائل ربط دارد؟ ما به جادو اعتقادی نداریم و البته اعتقادات ما هم چنین اجازه ای به ما نمی دهد. جای تأسف دارد که چنین صحبتهایی می‌کنند و به آن هم دامن می زنند و می خواهند شرایطی فوتبال کشور را مسموم کنند. شاید با نفر مشکل دارند یا با موفقیت تیم‌ملی مشکل دارند اما تیم ملی مسیر خود را می رود و زحمات شما بر کسی پوشیده نیست.
بهاروند در ادامه ضمن تشکر از روسای هیاتهای استانها به خاطر تلاش و حمایتشان گفت: اگر زحمات هیات‌های استانی نباشد حتی یک مسابقه هم برگزار نخواهد شد. در رشته های فوتبال و فوتسال نزدیک به هشت هزار مسابقه برگزار کرده ایم. ببینید برای هر مسابقه ای که برگزار می شود ارکانی که حضور دارند چند نفر هستند و چه ارگان‌هایی درگیر هستند .وظیفه ما این است که در خدمت هیاتها باشیم چرا که خود من هم از هیات‌های استانی بوده ام و با حمایت آنها به اینجا رسیده ام.
وی افزود: زمانی که با یک گلی که توس طبازیکنان تیم های ملی به ثمر می رسد و یک ملت را شاد می کند، این اقتدار ما را می رساند، پرچم ایران است که بالا می رود و مهم فرد نیست. اسم من یا عزیزی خادم نیست. مهم نظام است. متاسفانه برخی افراد سودجو و مغرض هستند و دوست ندارند اتفاقات خوب برای فوتبال ما رخ دهد. دوستان ما در هیاتها نباید سکوت کنند، باید صحبت کنند و پاسخ این افراد بدهند.
رییس سازمان لیگ فوتبال با اشاره به این موضوع که موفقیت‌های ما در تمامی ابعاد فوتبال فوتسال فوتبال ساحلی بانوان و آقایان رخ داده است، ادامه داد: تمام اینها باید گفته شوند. هرچند مردم می دانند به جملاتی که به فدراسیون ختم می شود، باید پاسخگو باشیم. شما( هیاتهای فوتبال) و مدیران باشگاههای کشور، صاحبان فوتبال هستید. مدیران باشگاه‌ها چقدر زحمت می کشند، اما باز هم به آنها حمله می شود چرا که می خواهند فوتبال را بزنند. از دوستان خواهش می کنم سکوت نکنند.
وی در ارتباط با بحث بازنشستگی گفت: مسأله دیگر موضوع بازنشستگان است که حل شد. شکایتی را پیگیری کردیم. در آن زمان که مطرح شد ما بازنشسته هستیم، در صورتی که اینطور نبود و در این خصوص ما شکایت و پیگیری کردیم.
بهاروند در پایان گفت: فوتبال کشور پایبند و متعلق به نظام است و خوشبختانه تمام خط قرمزها را نیز می دانیم. همه ما می دانیم خط قرمز کشورمان چیست و همیشه مقابل این دشمنان قسم‌خورده ایستادیم و آنها را به رسمیت نمی شناسیم. ما پیرو رهبری و ولایت هستیم. اجازه نمی دهیم کسی از خط قرمزهایمان عبور کند. مهدی مهدوی کیا یک بچه حسینی و مذهبی است و خانواده ای دارند که پایبند مسایل مذهبی و نظام هستند. خودشان نیز بعدا جواب خواهند داد. همه می‌دانند ما و هیچ کشور مسلمانی آنها را قبول ندارند.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اعلام دومين فهرست ذخيره به منظور خريد بليت

طوفان شن، پرواز دستیاران خارجی مهدوی کیا و یادگار رستمی از استانبول به بغداد را لغو کرد

برگزارى مجمع عمومى هيات فوتبال استان گلستان

تعویق زمان مجمع انتخاباتی هیات رییسه هیات فوتبال استان زنجان

دعوت کمیته انضباطی از پیروانی، محمودی، آقایی و عالیشاه

اعلام آرای کمیته وضعیت بازیکنان

برگزاری جلسه هماهنگی دو بازی دوستانه عراق و ایران در هتل بغداد

تعویق مسابقات هفته ۲۵ و ۲۶ لیگ دسته دوم

اعلام آرای انضباطی

تشریح اهداف و رویکرد کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در تعامل با استان ها

پربازدیدترین ها

اعلام داوران هفته 28 لیگ برتر فوتبال

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

نشست مشترک استیلی، اصولی و سراجی با مدیرعامل منطقه آزاد کیش

پیروزی نوجوانان ایران مقابل افغانستان

اعلام داوران هفته سی و یکم لیگ دسته اول

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

فغانی، ابوالفضلی و منصوری نمایندگان داوری ایران در جام جهانی

قهرمانی نوجوانان ایران در کافا ۲۰۲۲

حضور تاج ، ماجدی و کامرانی فر در کنگره سالانه AFC