فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۷۸۲
کد خبر: ۱۰۶۱۰
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
 نشست رییس فدراسیون فوتبال با استاندار اصفهان پیش از بازگشت از اصفهان پیرامون موضوعات مختلف در فوتبال برگزار شد.

 

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، این نشست پنجشنبه شب با حضور مرتضوی، استاندار اصفهان، طباطبایی، مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان، شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال، حیدر بهاروند، رییس سازمان لیگ، طهمورث حیدری، رییس کمیته امور استانها و عضو هیات رییسه فدراسیون، علی طاهری رییس هیات فوتبال استان اصفهان در محل استانداری اصفهان برگزار شد.

 مرتضوی، استاندار اصفهان ضمن خوشامدگویی به عزیزی‌ خادم و همراهانش گفت: امیدوارم با نگاه ویژه ای که شما دارید، اتفاقات خوبی برای فوتبال کشور رقم بخورد. اصفهان یکی از خاستگاه های اصلی فوتبال در کشور است که انتظار می رود توجه بیشتری از سوی فدراسیون به اصفهان شود.

مرتضوی با بیان اینکه  ذات فوتبال چهره پرور است، افزود: به همین دلیل است که  بسیاری از افراد در این مسیر دیده نمی‌شوند؛ چرا که بازیکنانی هستند که استعداد درخشانی در فوتبال دارند ؛ اما به دلیل کمتر دیده شدن قادر به نقش آفرینی نیستند.

وی در ادامه در خصوص مبارزه با فساد در فوتبال اضافه کرد:یکی از وظایف همه ما و به ویژه فدراسیون فوتبال پرداختن شفاف به مسائل است تا استعدادهای بهتری شناسایی و شناخته شوند.

استاندار اصفهان تصریح کرد: فردی که وارد فوتبال می‌شود باید بداند چه مواردی در مسیر او قرار دارد؛ چرا که بسیاری از افرادی که به این حوزه وارد می‌شوند، از نظر شخصیتی ظرفیت سازی نشده‌اند و ممکن است در ادامه مسیر به مشکل برخورد کند

عزیزی‌ خادم در ادامه ضمن تشکر از میزبانی خوب اصفهان در این سفر گفت:  فدراسیون در حوزه‌های مختلف بانوان و آقایان برنامه ای را طراحی کرده است تا تمامی استان‌ها برای تشکیل تیم‌های مختلف ملی در رده‌های مختلف درگیر شده و سهیم باشند.

وی افزود: در بخش بانوان و فوتسال و رده زیر ۱۹ سال قرار است تا پایان سال استعدادها شناخته شوند و همه امکانات به منظور نگاه توسعه‌ای و عدالت محور تا  زمان شناسایی آنها فراهم شود چرا که برگ برنده فدراسیون در این مساله است.

عزیزی خادم با اشاره به اینکه صعود تیم ملی به جام جهانی سریع تریم و کم هزینه‌ترین صعود تیم ملی کشور به جام جهانی است که رقم خورده است، خاطر نشان کرد: این موضوع بی‌سابقه است و برای رسیدن به این مرحله همه افراد بدون هیچ چشم‌داشتی کمک کرده اند.

جلسه شهاب الدین عزیزی خادم با استاندار اصفهان

وی امکانات زیرساختی لازم در اصفهان را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: فوتبال باید متکثر شود و با همین هدف و نگاه می‌توانیم بسیاری از بازی‌های مهم را در اصفهان برگزار کنیم و این برای فوتبال و کشورمان مشروعیت زاست. مشارکت در این موضوع کاهش بار مالی به دنبال دارد و فدراسیون در این مسیر مصمم است، از هیات اصفهان نیز درخواسته ایم تا متقاضی میزبانی تیم‌های ملی باشند تا در ادامه اقدامات لازم انجام گیرد.

وی تاکید کرد: سرمایه عظیمی در فوتبال نهفته است و استانداران به عنوان شخص اول هر استان تاثیر زیادی بر پیشرفت این حوزه دارند که اصفهان از این لحاظ که باشگاه های بزرگی در رده های مختلف دارد، می‌تواند در خصوص تعامل ما با قطر در خصوص جام جهانی موثر باشد.

عزیزی خادم همچنین با اشاره به نگاه استراتژیک رییس جمهور به مناطق مختلف گفت: این ظرفیت متقابل بین کشور ها نقش بسزایی در پیشرفت دارد که در همین ارتباط با قطر ارتباطات خوبی برقرار شده است.

وی با ابزار امیدواری در خصوص پایان یافتن کرونا گفت: امیدواریم با بهبود شرایط شاهد حضور تماشاگران در استادیوم های ورزشی و هیجان و جذابیت خاص فوتبال باشیم

در پایان این جلسه علی طاهری، رییس هیات فوتبال استان اصفهان گفت: بدون شک سفر عزیزی خادم به اصفهان بازخورد و پیامدهای مثبتی به دنبال خواهد داشت و امیدوارم کادر جدید استانداری برای فوتبال اصفهان و زیر مجموعه های از جمله ساحلی و فوتسال در آینده اتفاقات خوبی را رقم زند و شاهد نگاه ویژه و توجه بیشتری از سوی شما به این ورزش شود. در واقع اصفهان و هیات فوتبال اصفهان از حیث حقوقی و از حیث حضور در تیم‌های لیگ برتر کشور اهمیت بسزایی دارد.

 

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اعلام دومين فهرست ذخيره به منظور خريد بليت

طوفان شن، پرواز دستیاران خارجی مهدوی کیا و یادگار رستمی از استانبول به بغداد را لغو کرد

برگزارى مجمع عمومى هيات فوتبال استان گلستان

تعویق زمان مجمع انتخاباتی هیات رییسه هیات فوتبال استان زنجان

دعوت کمیته انضباطی از پیروانی، محمودی، آقایی و عالیشاه

اعلام آرای کمیته وضعیت بازیکنان

برگزاری جلسه هماهنگی دو بازی دوستانه عراق و ایران در هتل بغداد

تعویق مسابقات هفته ۲۵ و ۲۶ لیگ دسته دوم

اعلام آرای انضباطی

تشریح اهداف و رویکرد کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در تعامل با استان ها

پربازدیدترین ها

اعلام داوران هفته 28 لیگ برتر فوتبال

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران

نشست مشترک استیلی، اصولی و سراجی با مدیرعامل منطقه آزاد کیش

پیروزی نوجوانان ایران مقابل افغانستان

اعلام داوران هفته سی و یکم لیگ دسته اول

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

فغانی، ابوالفضلی و منصوری نمایندگان داوری ایران در جام جهانی

قهرمانی نوجوانان ایران در کافا ۲۰۲۲

حضور تاج ، ماجدی و کامرانی فر در کنگره سالانه AFC