فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۲۵۱
کد خبر: ۱۰۸۰۳
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶
مدیرکل اداره ورزش و‌جوانان گیلان در مجمع عمومی هیات فوتبال گیلان اظهار داشت: گیلان از دیرباز یکی از قطب های برتر فوتبال کشور بود و جایگاه ویژه ای دارد‌.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون،مریم بخشی، مدیرکل اداره ورزش و‌ جوانان گیلان در مجمع عمومی هیات فوتبال گیلان افزود: با این وجود از لحاظ زیرساختی شرایط مناسبی نداریم و ورزشگاههای فوتبال گیلان در شرایط بسیار بدی قرار داشتند و با استانداردها فاصله زیادی داشتندو از سوی دیگر بدلیل رطوبت زیاد، فرسودگی در اینجا زیاد است و به همین دلیل آسیب بیشتری به اماکن ورزشی وارد می شود.

وی گفت: هم اینک ورزشگاه های تالش، انزلی و آستارا آماده شدند اما با توجه به اینکه بازیها باید زیر نور برگزار شود ، تا حدی با مشکل مواجه هستیم.

وی ادامه داد: این در حالی است که از لحاظ تامین اعتبارات با مشکل همراه بودیم اما با این وجود و باتمام سختی ها، افتخار  داریم که تمام بازیهای نمایندگان گیلان در همین استان برگزار شد‌.

بخشی اضافه کرد: از رییس فدراسیون تقاضا دارم با توجه به ارتباط خوبی که با وزارت ورزش دارید و واقف به ظرفیتها هستید، مشکلات و دغدغه های ما را به وزارت انتقال دهید‌. تقاضا داریم که مشکلات موجود ورزشگاههای ما با کمک و مساعدت وزارت ورزش برطرف شود.

وی افزود: گرچه بخش دولتی نمی تواند در امور باشگاه داری ورود کند اما ما تا جایی که از دست ما بر می آمد به باشگاهها از طرق بخشی در ادامه گفت: مالکان باشگاه ها نیز با دل و جان کار میکنند و امیدواریم که آنان نیز حمایت شوند.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان با انتقاد از نحوه قضاوت بعضی از داوران اشاره کرد و گفت: متاسفانه داوری در بحث فوتبال مشکلاتی را ایجاد میکند چون با بک ناداوری ، زحمات یکساله یک تیم به هدر میرود و امیدوارم که در این بخش نگاه ویژه ای شود و در دوران فدراسیون جدید توجه ویژه ای به داوری ها شود.

وی گفت: تیمهای ما جزو پرطرفدارترین تیمهای کشور هستند و با یک ناداوری، یک شهر به هم‌ریخته می شود و به همین دلیل وظیفه خود میدانیم که پیگیر این قضیه شویم.

بخشی در پایان گفت: با توجه به ماده ۸۸ در مورد خصوصی سازی و مزایده اماکن ورزشی، سعی داشتیم ورزشگاهها را از مزایده خارج کنیم ولی در مرکز استان با مشکل مواجه هستیم و درخواست داریم تا با هماهنگی با وزارت ورزش این امر تحقق یابد چون این مسئله برای ما چالشی شده و از سوی دیگر نگهداری و مرمت ورزشگاهها هزینه زیادی دارد و بخش خصوصی فقط درآمدزایی میکند و در نگهداری توجه چندانی ندارد و امیدوارم که این مشکل در استانها برطرف شود تا ورزشگاهها در مراکز استانها در اختیار هیات ها قرار گیرد.َ

 

 

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اعلام اسامی داوران هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان

جریمه نقدی و محرومیت برای تیم های فوتسال و فوتبال

برگزاری نشست کمیته انضباطی پیرامون حوادث دیدار تراکتور و پرسپولیس

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

دیدار سرپرست فدراسیون فوتبال با شهردار تهران

برگزاری کارگاه وی ای آر برای بازیکنان تیم امید

پیگیری تمرینات تیم امید در مرکز ملی فوتبال پیش از اعزام به عراق

کاروان تیم امید تست پی سی آر داد

گزارش تصویری از تمرینات تیم ملی امید

پربازدیدترین ها

اعلام حکم کمیته اخلاق فدراسیون

اعلام داوران هفته 28 لیگ برتر فوتبال

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران

پیروزی شاگردان عبدی مقابل قرقیزستان

پیروزی نوجوانان ایران مقابل افغانستان

نشست مشترک استیلی، اصولی و سراجی با مدیرعامل منطقه آزاد کیش

همکاری وزارت خارجه با فدراسیون در خصوص دیدار با کانادا

اعلام داوران هفته سی و یکم لیگ دسته اول

حضور تاج ، ماجدی و کامرانی فر در کنگره سالانه AFC

گزارش تصویری از بازی نوجوانان ایران و قرقیزستان