فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۵۲۲
کد خبر: ۱۰۹۸۴
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۳
در پی حل مشکل استخدام ملی پوشان؛
بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان پس از حل مشکل کارشان از رییس فدراسیون تقدیر و تشکر ویژه کردند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پس از پیگیری های شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال و مساعدت دکتر موسوی، رییس بیمارستان نگاه، دکتر اردشیر سعد محمدی، مدیرعامل شرکت مس کرمان و مهندس امین ابراهیمی مدیرعامل کارخانه فولاد خوزستان به ترتیب مشکل استخدام زهره کودایی، سیدعارفه کاظمی، نگین زندی و سارا ظهرابی نیا حل شد.

آرزوی دختران ایران یکی پس از دیگری به حقیقت می پیوندد

*کودایی: از خوشحالی اشک شوق ریختم

زهره کودایی، دروازه بان تیم ملی فوتبال بانوان پس از استخدامش در بیمارستان نگاه به عنوان کارمند افتخاری روابط عمومی گفت: این اتفاق بسیار خوشحال کننده بود. وقتی متوجه شدم که مسئولین بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نگاه در پی نمایش خوبی که برابر هند داشتم، به پاداش این بازی خوب، من را به استخدام بیمارستان خود در آورند.

وی ادامه داد: بدون شک پیگیری های رییس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان باعث شد تا ما بهترین عملکرد را داشته باشیم و در جام مهمی چون جام ملتهای فوتبال آسیا حضور داشته باشیم. اگر رییس فدراسیون به دنبال حل دغدغه ها و مشکلات ما نبود ،این اتفاق مهم برایم رقم نمی خورد.

کودایی ادامه داد: خوشحالم که یکی از دغدغه های عزیزی خادم حل مشکل کار و استخدام بازیکنان است. زمانی متوجه شدم به عنوان کارمند بیمارستان نگاه استخدام شدم، اشک شوق ریختم. از فدراسیون فوتبال تشکر می کنم و امیدوارم برای دیگر هم تیمی هایم نیز شرایطی فراهم شود تا آنها نیز دغدغه ای برای استخدام نداشته باشند.

وی در  پایان ضمن تشکر از موسوی، رییس بیمارستان نگاه گفت: اهمیت دادن به بازیکنان قهرمان باعث می شود تا ماهها و سالها تلاش ما نادیده گرفته نشود. این لطفی که رییس فدراسیون برای پیگیری حل استخدام بازیکنان انجام داده و دکتر موسوی نیز با این موضوع موافقت کرده، جای تشکر و تقدیر دارد.

آرزوی دختران ایران یکی پس از دیگری به حقیقت می پیوندد

*سیدکاظمی: 10 سال از زندگی خود جلوتر افتاده ام

عارفه سید کاظمی، دروازه بان تیم ملی فوتبال ضمن تشکر ویژه از سعد محمدی، مدیرعامل شرکت مس کرمان و فدراسیون فوتبال به خاطر استخدامش در شرکت مس کرمان گفت: لطفی که فدراسیون فوتبال در خصوص استخدام من کرد باعث شد تا 10 سال از زندگی خود جلوتر باشم و به یکی از آروزهایم برسم. این کار بزرگ و ارزشمند عزیزی خادم را هیچ وقت فراموش نخواهم کرد.

وی ادامه داد: از سعدمحمدی بخاطر اهمیت ویژه اش به بازیکنان تیم ملی و خودم تشکر می کنم. امروز در رختکن تیم ملی این خبر خوش به من داده شد و اشک شوق ریختم.

سیدکاظمی در پایان گفت: از مسئولین فدراسیون فوتبال، مریم ایراندوست و شرکت مس کرمان بخاطر اهمیت بالایی که برای دختران ایران زمین قائل هستند تشکر و قدردانی می کنم. این خبر باعث شد تا به یکی از آروزهای خود برسم و امیدوارم این اتفاق برای دیگر هم تیمی هایم نیز رخ دهد.

 

*ظهرابی نیا: لطف عزیزی خادم را هرگز فراموش نمی کنم

آرزوی دختران ایران یکی پس از دیگری به حقیقت می پیوندد

هافبک تیم ملی فوتبال بانوان در راستای مسئولیت اجتماعی، حمایت از تیم ملی بانوان فوتبال ایران و نیز پیگیری‌های ویژه شهاب‌الدین عزیزی خادم بخاطر حل مشکل اشتغال به کار خود و هم تیمی هایش تشکر کرد.

سارا ظهرابی نیا گفت: پس از بازی برابر چین، زمانی که رییس فدراسیون با سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان تماس گرفتند، این خبر خوش را به من دادند. بسیار خوشحال شدم. لطف عزیزی خادم را هرگز فراموش نمی کنم.

هافبک تیم ملی فوتبال بانوان ادامه داد: اهمیت و حمایت از تیم ملی فوتبال بانوان باعث شده تا بازیکنان با انگیزه بالا، اهداف خود را دنبال کنند. خوشحالم از این که فدراسیون فوتبال برای ما اهمیت ویژه ای قائل است. هنوز هم از خبر خوشحال کننده ای که شنیده ام شوکه ام.

آرزوی دختران ایران یکی پس از دیگری به حقیقت می پیوندد

*زندی: امیدوارم این اتفاق برای دیگر هم تیمی هایم نیز رخ دهد

نگین زندی، مهاجم تیم ملی فوتبال پس از استخدامش در کارخانه فولاد خوزستان گفت: در ابتدا جا دارد از فدراسیون فوتبال بخاطر توجه و نگاه ویژه ای که به فوتبال بانوان دارد، تقدیر و تشکر کنم. این برای اولین بار است که این اتفاق خوب برای ملی پوشان بانوان رقم می خورد. امیدوارم این اتفاق برای دیگر هم تیمی هایم نیز رخ دهد.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اعلام رای دیدار نساجی مازندران و آلومینیوم اراک

گزارش تصویری از بازی نوجوانان ایران و قرقیزستان

پیروزی شاگردان عبدی مقابل قرقیزستان

برگزاری دوره مربیگری فوتسال آقایان

برگزاری فستیوال به مناسبت روز فوتبال پایه در گلبهار مشهد + عکس

اعلام برنامه سه هفته پایانی لیگ یک

تمرین تیم ملی فوتبال نوجوانان برگزار شد

پیام تسلیت فدراسیون فوتبال

اعلام حکم کمیته اخلاق فدراسیون

اعلام ساعت مسابقات هفته سی و یکم لیگ یک

پربازدیدترین ها

اعلام اسامی داوران هفته ۲۷ لیگ برتر فوتبال

اعلام حکم کمیته اخلاق فدراسیون

تمدید مهلت تكميل خرید بلیت تا ٢٢ اردیبهشت

كانادا - ايران ١٥ خرداد در ونكوور

خرید بلیت از طریق درگاه رسمی و معتبر

آغاز مهلت خرید بلیت برای فهرست ذخیره

اسامی بازیکنان اعزامی به تورنمنت فوتبال زیر 16 سال کافا اعلام شد

ثبت نام نمایندگان رسانه ها جهت حضور در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال

اعلام داوران هفته 29 لیگ دسته اول فوتبال

ورود اعضای تیم ملی فوتبال نوجوانان به تاجیکستان