فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۹۱۵
کد خبر: ۱۲۱۱۱
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۱
در تمام ادوار جام جهانی داوران ایران و اسپانیا حضور داشتند
مدرس دوره دانش افزایی پیش فصل ناظران داوری و داوران فوتسال خطاب به ناظران داوری فوتسال گفت:بدون آموزش پیشرفت حاصل نمی شود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پدرو گالان، رئیس بخش داوران فوتسال فدراسیون جهانی فوتبال و مدرس سمینار دانش افزایی پیش فصل ناظران داوری و داوران فوتسال گفت:از فدراسیون فوتبال برای دعوت من به این تشکر می کنم. پیش از این قرار بود تا به عربستان برای جام عرب ها بروم همانطور که می دانید کشورهای عربی هزینه های زیادی می کنند اما در زمان دعوت ایشان از من برای حضور در عربستان اعلام کردم که من در این زمان در کشور ایران به سر می برم و این دعوت را قبول نکردم. در واقع ایران کشور دوم من است، نه تنها همکار بلکه دوستان خوبی از ایران دارم.
وی در ادامه بیان کرد:اولین جام جهانی سال ۱۹۸۹بود و سال قبل درلیتوانی هم برگزار و دو کشور در جهان هستند که در تمامی ادوار جام جهانی تا کنون داور داشتنه اند. این دو کشور اسپانیا و ایران هستند و بایت این موضوع به شما تبریک میگویم. از کمیته داوران بخاطر اهمیت دادن به داوران و ناظران فوتسال تشکر می کنم. همانطور که می دانید بهترین موضوع برای داوران، آموزش اشت. شک نکنید بدون آموزش بهتر نمی شویم و پیشرفت حاصل نمی شود.
گالان اظهار داشت: تاکید میکنم که من خودم را از شما می دانم. بر همین اساس برای ارتقای دانش شما تلاش می کنم. همانطور که قبلا گفتم سال گذشته زمانی که فیفا برای جام جهانی جشن گرفت تنها پنج کشور دو نماینده در بخش داوری داشتند که یکی از آنها ایران بود. همچنین برای اولین بار در تاریخ جهان یک خانم قضاوت فینال را بر عهده داشت و ایشان هم از ایران بود. این حضور به چه معنا است؟ آیا اتفاقی است؟ من معتقدم چون به شیوه دقیق و درست کار می کنید این اتفاق رخ داده و نماینده داور بانوان ایران در بزرگترین رویداد و در مرحله فینال قضاوت می کند. البته من انتظار داشتم داوری از اروپا یا اسپانیا فینال را قضاوت کند.
وی در پایان گفت:از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران بابت تمام مواردی که گفتم تشکر می کنم و این تشکر برای همه شما است که امیدوارم اهمیت و نقشتان را در خانواده فوتسال بدانید. تیم ملی فوتسال ایران در جهان و اسیا از سطح بالایی برخوردار است و داوران باید در این سطح باشند. شما در مسیر و جهت خوبی قرار دارید و در طی دو روز آینده باید علمتان را بیشتر کنید تا در بهترین شرایط قرار بگیرید.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

برگزاری دوره آموزشی فوتبال و فوتسال در دو استان کشور

گزارش تصویری از استعدادیابی ملی پوشان زیر ۲۰ سال در مرکز ملی فوتبال

فراخوان برگزاری مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون فوتبال

ابقای قهوه چی در هیئت فوتبال خراسان جنوبی

تمرین متفاوت امروز تیم ملی بانوان

برگزاری نشست کمیته برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال

اعلام آرای کمیته وضعیت بازیکنان

کردانی هیچ سمتی در سازمان لیگ فوتبال ایران ندارد

اعلام آرای انضباطی فوتسال

آزمون: می خواهیم در تاجیکستان ارزش و اعتبار تیم ملی را بالا ببریم

پربازدیدترین ها

رفع محرومیت از فعالیت فوتبالی بهزاد داداش زاده

ماجدی: یک سد محکم برای حفظ جایگاه و شخصیت داوران ایجاد خواهیم کرد

برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال زیر 20 سال

پیگیری تمرینات تیم ملی جوانان +عکس

جدیدترین رده بندی فیفا/ ایران همچنان در صدر آسیا قرار دارد

ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال از ۱۴ الی ۲۰ تیرماه

صدور حکم پرونده ویلموتس مجددا به تاخیر افتاد

کامرانی فر:حرمت و جایگاه تیم ملی خط قرمز فدراسیون فوتبال است

اعلام برنامه زمانبندی رقابتهای فوتبال بانوان 2022 کافا

هراتیان هماهنگ کننده پزشکی مسابقات جام جهانی 2022 قطر شد