فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۹۹۰
کد خبر: ۱۲۱۱۱
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۱
در تمام ادوار جام جهانی داوران ایران و اسپانیا حضور داشتند
مدرس دوره دانش افزایی پیش فصل ناظران داوری و داوران فوتسال خطاب به ناظران داوری فوتسال گفت:بدون آموزش پیشرفت حاصل نمی شود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پدرو گالان، رئیس بخش داوران فوتسال فدراسیون جهانی فوتبال و مدرس سمینار دانش افزایی پیش فصل ناظران داوری و داوران فوتسال گفت:از فدراسیون فوتبال برای دعوت من به این تشکر می کنم. پیش از این قرار بود تا به عربستان برای جام عرب ها بروم همانطور که می دانید کشورهای عربی هزینه های زیادی می کنند اما در زمان دعوت ایشان از من برای حضور در عربستان اعلام کردم که من در این زمان در کشور ایران به سر می برم و این دعوت را قبول نکردم. در واقع ایران کشور دوم من است، نه تنها همکار بلکه دوستان خوبی از ایران دارم.
وی در ادامه بیان کرد:اولین جام جهانی سال ۱۹۸۹بود و سال قبل درلیتوانی هم برگزار و دو کشور در جهان هستند که در تمامی ادوار جام جهانی تا کنون داور داشتنه اند. این دو کشور اسپانیا و ایران هستند و بایت این موضوع به شما تبریک میگویم. از کمیته داوران بخاطر اهمیت دادن به داوران و ناظران فوتسال تشکر می کنم. همانطور که می دانید بهترین موضوع برای داوران، آموزش اشت. شک نکنید بدون آموزش بهتر نمی شویم و پیشرفت حاصل نمی شود.
گالان اظهار داشت: تاکید میکنم که من خودم را از شما می دانم. بر همین اساس برای ارتقای دانش شما تلاش می کنم. همانطور که قبلا گفتم سال گذشته زمانی که فیفا برای جام جهانی جشن گرفت تنها پنج کشور دو نماینده در بخش داوری داشتند که یکی از آنها ایران بود. همچنین برای اولین بار در تاریخ جهان یک خانم قضاوت فینال را بر عهده داشت و ایشان هم از ایران بود. این حضور به چه معنا است؟ آیا اتفاقی است؟ من معتقدم چون به شیوه دقیق و درست کار می کنید این اتفاق رخ داده و نماینده داور بانوان ایران در بزرگترین رویداد و در مرحله فینال قضاوت می کند. البته من انتظار داشتم داوری از اروپا یا اسپانیا فینال را قضاوت کند.
وی در پایان گفت:از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران بابت تمام مواردی که گفتم تشکر می کنم و این تشکر برای همه شما است که امیدوارم اهمیت و نقشتان را در خانواده فوتسال بدانید. تیم ملی فوتسال ایران در جهان و اسیا از سطح بالایی برخوردار است و داوران باید در این سطح باشند. شما در مسیر و جهت خوبی قرار دارید و در طی دو روز آینده باید علمتان را بیشتر کنید تا در بهترین شرایط قرار بگیرید.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اصولی:استعدادیابی از مهمترین اهداف برای پیشرفت فوتسال است

آغاز دوره دانش افزایی مسئولین کمیته فوتسال استان ها

آغاز اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال نوجوانان دختران

اسامی داوران هفته دوم لیگ برتر

جباری:قهرمانی جوانان حاصل استعدادیابی از 25 هزار بازیکن بود

نشست مسئولین رکن صدور مجوز با نمایندگان باشگاه استقلال برگزار شد

اعلام برنامه هفته اول تا چهارم لیگ دسته اول

محصص: قهرمانی جوانان در کافا دستاورد ارزشمندی است

تیم ملی فوتبال جوانان وارد ایران شد

اسامی داوران هفته دهم لیگ فوتبال ساحلی

پربازدیدترین ها

فروش آنلاین بليت مسابقات تيم ملى ايران در جام جهانى

اسامی نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درمورد حضور رسانه‌ها در مجمع

برگزاری دومین دوره کلاس مربیگری درجه A

برتری قاطعانه تیم‌ملی جوانان در دومین بازی کافا+عکس

سلیمانی: بازیکنان با تجربه و مستعد یک تیم منجسم و قوی را تشکیل می دهند

اسكوچيچ: اظهار نظرى در خصوص هيچ فردى نداشتم

قهرمانی تیم ملی جوانان ايران در کافا

گراميداشت روز خبرنگار و قدردانى از اصحاب رسانه

اعلام حکم قطعی کمیته اخلاق