فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۸۹۲
کد خبر: ۱۲۱۵۸
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰
سازمان لیگ فوتبال از برنامه مسابقات هفته پنجم تا دهم لیگ برتر فوتبال ساحلی فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ خبر داد.
به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، برنامه مسابقات به شرح زیر است: 

*هفته پنجم: جمعه ۱۷ تیر
منطقه آزاد چابهار – پارس جنوبی بوشهر-ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه پیوسته چابهار
دریانوردان بوشهر – صنعت فرش حداد اصفهان-ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه جاده ساحلی بوشهر
مقاومت گلساپوش یزد - چادرملو (ایفا) اردکان-ساعت ۲۰:۴۰- ورزشگاه سلمان مردآباد یزد
شاهین خزر رودسر - سپاهان سمنان -ساعت ۲۱- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

*هفته ششم: چهارشنبه ۲۲ تیر
منطقه آزاد چابهار - مقاومت گلساپوش یزد-ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه پیوسته چابهار
پارس جنوبی بوشهر - صنعت فرش حداد اصفهان- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه دهکده گردشگری بوشهر
صدرشیمی یزد - دریانوردان بوشهر- ساعت ۲۰:۴۰- ورزشگاه سلمان مردآباد یزد
چادرملو (ایفا) اردکان - شاهین خزر رودسر- ساعت ۲۰:۴۰- ورزشگاه آزادی اردکان

*هفته هفتم: سه شنبه ۲۸ تیر
مقاومت گلساپوش یزد - پارس جنوبی بوشهر- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه سلمان مردآباد یزد
دریانوردان بوشهر - سپاهان سمنان- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه جاده ساحلی بوشهر
صنعت فرش حداد اصفهان - صدرشیمی یزد- ساعت ۲۰:۴۵- ورزشگاه تختی تیران
شاهین خزر رودسر - منطقه آزاد چابهار- ساعت ۲۱- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

*هفته هشتم: دوشنبه ۳ مرداد
پارس جنوبی بوشهر -  صدرشیمی یزد- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه دهکده گردشگری بوشهر
مقاومت گلساپوش یزد -  شاهین خزر رودسر- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه سلمان مردآباد یزد
سپاهان سمنان -  صنعت فرش حداد اصفهان- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه سیمرغ سمنان
چادرملو (ایفا) اردکان -  دریانوردان بوشهر- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه آزادی اردکان

*هفته نهم: شنبه ۸ مرداد
دریانوردان بوشهر - منطقه آزاد چابهار- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه جاده ساحلی بوشهر
صدرشیمی یزد - سپاهان سمنان- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه سلمان مردآباد یزد
فرش حداد اصفهان - چادرملو (ایفا) اردکان - ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه تختی تیران
شاهین خزر رودسر - پارس جنوبی بوشهر- ساعت ۲۰:۴۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

*هفته دهم
فرش حداد اصفهان - منطقه آزاد چابهار تختی تیران
پارس جنوبی بوشهر - سپاهان سمنان  منطقه گردشگری بوشهر
صدر شیمی یزد - چادرملو (ایفا) اردکان  سلمان مردآباد یزد
دریانوردان بوشهر - مقاومت گلساپوش یزدجاده ساحلی بوشهر

زمان برگزاری مسابقات هفته دهم متعاقبا اعلام می شود.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

ماجدی: آسیا باید به وجود تارقلی زاده افتخار کند

گزارش تصویری دوره دانش افزایی مسئولین کمیته فوتسال استانها

اصولی:استعدادیابی از مهمترین اهداف برای پیشرفت فوتسال است

آغاز دوره دانش افزایی مسئولین کمیته فوتسال استان ها

آغاز اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال نوجوانان دختران

اسامی داوران هفته دوم لیگ برتر

جباری:قهرمانی جوانان حاصل استعدادیابی از 25 هزار بازیکن بود

نشست مسئولین رکن صدور مجوز با نمایندگان باشگاه استقلال برگزار شد

اعلام برنامه هفته اول تا چهارم لیگ دسته اول

محصص: قهرمانی جوانان در کافا دستاورد ارزشمندی است

پربازدیدترین ها

فروش آنلاین بليت مسابقات تيم ملى ايران در جام جهانى

اسامی نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درمورد حضور رسانه‌ها در مجمع

برگزاری دومین دوره کلاس مربیگری درجه A

برتری قاطعانه تیم‌ملی جوانان در دومین بازی کافا+عکس

سلیمانی: بازیکنان با تجربه و مستعد یک تیم منجسم و قوی را تشکیل می دهند

اسكوچيچ: اظهار نظرى در خصوص هيچ فردى نداشتم

قهرمانی تیم ملی جوانان ايران در کافا

گراميداشت روز خبرنگار و قدردانى از اصحاب رسانه

اعلام حکم قطعی کمیته اخلاق