فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۱۵۵۸
کد خبر: ۱۲۵۵۵
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۲
پیشنهاد میزبانی از جام باشگاههای فوتسال آسیا را به AFC می دهیم
سرپرست فدراسیون فوتبال صبح امروز در مراسم افتتاحیه دوره دانش افزایی استعدادیابان فوتسال حضور یافت.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی، سرپرست فدراسیون فوتبال ضمن خیرمقدم به حاضرین در این دوره گفت: با تک تک عزیزان و بزرگانی که در این دوره حضور دارند خاطره های بسیار خوبی دارم. از آقای اصولی تشکر می کنم که این دوره را برگزار کرده تا با به روز رسانی دانش شما عزیزان، شاهد رشد و موفقیت بیش از پیش فوتسال کشور باشیم. من 30 سال پیش در استعدادیابی فوتبال شاگرد استاد ناصر صالح بودم. همچنین وجود علی تارقلی زاده که آسیا باید به ایشان افتخار کند و متاسفم برای فوتبال و فوتسال آسیا که این نگین ارزشمند را از دست داده برای همه ما باعث افتخار است. در واقع حضور این عزیزان برای فوتسال بسیار تاثیر گذار و اثر بخش بوده و هر کسی رئیس فدراسیون فوتبال باشد باید از این سرمایه ارزشمند برای فوتسال کشور استفاده کند. همچنین آقای حسین شمس عزیز و علی صانعی که سال ها افتخار حضور و همکاری را با هم داشتیم. آقای رعدی معلم اخلاق فوتسال است و باید از این عزیزان بهترین استفاده را در زمینه رشد و توسعه رشته فوتسال داشته باشیم.
سرپرست فدراسیون فوتبال ادامه داد: کار بسیار خوبی که ده ماه پیش در بحث استعدادیابی در فوتبال شروع کردیم و خروجی آن قهرمانی تیم ملی فوتبال جوانان و نوجوانان پسران و نایب قهرمانی تیم ملی فوتبال بانوان بود. باید در فوتسال هم این امر انجام شود. بر اساس الگویی که در اسپانیا پیاده می شود بین سال های 2022 تا 2026 چهار سال برنامه ریزی می کنند تا ۱۰هزار استعداد را مورد شناسایی و ارزیابی قرار بدهند ، من در اینجا اعلام می کنم که ما توانستیم نزدیک به ۳۰ هزار بازیکن زیر ۱۶ سال و زیر ۱۹ سال در بخش پسران و‌ دختران را شناسایی کنیم و از بین همین نفرات حدود 70% ترکیب تیم های ملی ما شکل گرفت که شاهد موفقیت و درخشش این تیم ها هستیم.
ماجدی در ادامه اظهار داشت:در فوتبال برگه های استعدادیابی جداگانه ای برای شهرستان ها، استانها و کشور طراحی کردیم. در فوتسال این ضریب مطئنا بالاتر است و من به عنوان سرپرست فدراسیون این قول را می دهم هر برنامه ای که کمیته فوتسال در زمینه استعدادیابی ارائه دهد، همانند فوتبال تمام هزینه ها از جمله البسه، هزینه ایاب و ذهاب را با وجود همه مشکلات و کمبودهای مالی، فدراسیون تامین می کند. چون استعدادیابی برای ما اهمیت ویژه ای دارد.
وی در پایان گفت: متاسفانه امسال در تقویم کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقات فوتسال بانوان دیده نمی شود و نمی دانم که چرا این رقابت ها لغو شده است که جای تاسف دارد. نامه نگاری لازم در این زمینه صورت گرفته اما به سرانجامی نرسیده است. قصد داریم به کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد میزبانی ایران در مسابقات جام باشگاههای فوتسال بانوان آسیا را بدهیم و بدون شک تمام تلاش خود را در این زمینه خواهیم کرد، هرچند می دانیم به دلیل تحریم ها هزینه برگزاری را پرداخت نمی کنند اما این رویداد برای ما اهمیت دارد و از برگزاری آن حمایت می کنیم.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

تمرین بدنسازی تیم ملی فوتبال

تمرین شاگردان شمسایی در سالن بدنسازی 

اولین تمرین تیم ملی فوتسال ایران در کویت برگزار شد

برگزاری تمرین ریکاوری بعد از بازی برابر اروگوئه

اعلام اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان

تیم ملی فوتسال وارد کویت شد

حضور نمایندگان ایران در کوالالامپور

اعلام زمان قرعه کشی مرحله اول جام حذفی

اعلام آرای انضباطی

گزارش تصویری دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و اروگوئه

پربازدیدترین ها

گزارش تصویری تمرین تیم ملی فوتبال

گزارش تصویری تمرین تیم ملی فوتبال

گزارش تصویری تمرین ملی پوشان در سالن بدنسازی

گزارش تصویری تمرین تیم ملی فوتبال

پخش دیدار تیم های ایران و اروگوئه از طریق شبکه سوم سیما

نخستین جلسه فنی کی‌روش با بازیکنان تیم ملی فوتبال

برگزاری تمرین تیم ملی زیر باران

برگزاری تمرین ریکاوری پیش از دیدار برابر اروگوئه

محمدنبی: به نحو مطلوبی، فعالیتهای مد نظر برای تیم های ملی فوتبال و فوتسال صورت گرفت

برگزاری تمرین ریکاوری بعد از بازی برابر اروگوئه