فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

کد خبر: ۲۰۰۰
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
ساختار و چارت‌ اجرایی کمیته‌ها و دپارتمان‌های فدراسيون ، مرکز ملی فوتبال ، سازمان های لیگ فوتبال و فوتسال مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، جلسات و بازدید نمایندگان فیفا از کمیته ها، دپارتمان‌ها، سازمان هاي لیگ فوتبال و فوتسال ، مرکز ملی فوتبال و باشگاه پیکان (به عنوان نمونه ای از باشگاه های کشور) از سوی آندره واشکچیو و ژیر تورستنسان از روز سه شنبه (هفدهم اردیبهشت) آغاز شد.

در جلساتی با حضور كميته ها و دپارتمان ها ، ساختار ، شرح وظايف و روند انجام امور و برنامه های آتی آنان مورد بحث قرار گرفت و در اكثر موارد مورد تحسين نمايندگان فيفا قرار گرفت و در مواردی نيز نمايندگان فيفا پیشنهادات و راهكارهايی را جهت پيشرفت در امور به مدیران کمیته ها و دپارتمان‌ها ارائه کردند.

همچنین در گفتگوهای صورت گرفته میان نمایندگان فیفا و سرپرست دبیرکلی فدراسیون ، درباره چگونگی رشد فوتبال ، نحوه استعدادیابی بازیکنان نخبه، رشد و توسعه فوتبال زنان ، نحوه آموزش مربیگری و داوری و عملكرد بازاریابی تبادل نظر شد.

ابراهیم شکوری در ادامه برای نمایندگان فیفا عنوان کرد : فدراسیون ایران برای ایجاد زیرساختهای مناسب با استفاده از بودجه اهدایی فیفا موفق به احداث زمین چمن مصنوعی و زمین طبیعی شماره ۲در سال گذشته شده است و در حال حاضر نیز پروژه ساخت زمین چمن طبیعی شماره یک در مرکز ملی فوتبال با کمک مالی فیفا در دست اجرا است. فدراسیون با وجود تحریم های بین‌المللی حداکثر تلاش خود را برای رشد فوتبال انجام داده است و خواستار این است که سیاست و تحریمهای اعمال شده از ورزش جدا باشد تا فوتبال بتواند رشد بهتری در ایران داشته باشد.

نمایندگان فیفا روز چهارشنبه (هجدهم اردیبهشت) پس از بازدید از سازمان لیگ فوتبال و باشگاه پیکان ، از تمام مراکز و زمین های تمریني مرکز ملی فوتبال بازدید میدانی کردند .

همچنين شكوری بيان كرد كه بدليل تحريم ها و مشكلات و موانعی كه برای انتقال پول از فيفا به فدراسيون موجود مي باشد ، فيفا همکاری مضاعفی در اين راستا داشته باشد و راهكارهای موجود بررسی شد.

نمایندگان فیفا نیز در نشست های صورت گرفته روی نیاز مبرم به درآمد‌زایی بیشتر از سه طریق اصلی که كه در دنياي فوتبال اجرايي مي شود، تاکید کردند

1. حق پخش تلویزیونی

2. بلیط فروشی

3. اسپانسر

ضمن اینکه عنوان کردند فدراسیون فوتبال ایران باید بتواند درآمدی از حق پخش تلویزیونی داشته باشد و این امر باید اولویت اصلی فدراسیون در بحث درآمدزایی باشد. ضمن اینکه برای کسب درآمد از فوتبال ساحلی و فوتسال هم نیاز به بلیط فروشی هرچه بیشتر و استفاده از تبلیغات محیطی است.

در بازدید نمایندگان فیفا مسائل مختلف در حوزه فوتبال كشور مورد بحث و گفتگو قرار گرفت

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اعلام داوران هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان

اعلام زمان و محل برگزاری دیدار ذوب آهن و النصر عربستان

برنامه مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتسال کشور اعلام شد

پرهیزکار : شاهد همدلی بسیار خوبی برای موفقیت تیم ملی زیر 20 سال هستیم

شهریاری : چهار باشگاه درخواست خود را برای شرکت در جام باشگاههای فوتبال ساحلی به فدراسیون ارسال کردند

برگزاری اولین نشست کارگروه آموزش، پژوهش و آمار

محمودزاده: تیم های لیگ برتری باید ۱۴ روز قبل از مسابقات، حداقل ۱۴ بازیکن را ثبت کنند

شاندیزی : در بخش کارهای تیمی از شرایط خوبی برخورداریم

گزارش تصویری از دیدار درون اردویی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال و مقاومت البرز

پیشکسوت داوری فوتبال در بستر بیماری

پربازدیدترین ها

دعوت فدراسیون آلمان از داور ایرانی

نخستين بازى تداركاتى برابر تيم منتخب استان

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال توضیحاتی ارائه کرد

پيام رييس فدراسيون در پايان رقابت هاى ليگ

پيروزى تيم ملى جوانان در اردوى اهواز

توضیحات روابط عمومی فدراسیون

آغاز اردوى جوانان در اهواز

کمک 100 هزار دلاری AFC به استان های سیل زده

برگزاری دومین جلسه کارگروه استعدادیابی + عکس

پیشکسوت داوری فوتبال در بستر بیماری