فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۱۸۰
کد خبر: ۲۰۰۰
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
ساختار و چارت‌ اجرایی کمیته‌ها و دپارتمان‌های فدراسيون ، مرکز ملی فوتبال ، سازمان های لیگ فوتبال و فوتسال مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، جلسات و بازدید نمایندگان فیفا از کمیته ها، دپارتمان‌ها، سازمان هاي لیگ فوتبال و فوتسال ، مرکز ملی فوتبال و باشگاه پیکان (به عنوان نمونه ای از باشگاه های کشور) از سوی آندره واشکچیو و ژیر تورستنسان از روز سه شنبه (هفدهم اردیبهشت) آغاز شد.

در جلساتی با حضور كميته ها و دپارتمان ها ، ساختار ، شرح وظايف و روند انجام امور و برنامه های آتی آنان مورد بحث قرار گرفت و در اكثر موارد مورد تحسين نمايندگان فيفا قرار گرفت و در مواردی نيز نمايندگان فيفا پیشنهادات و راهكارهايی را جهت پيشرفت در امور به مدیران کمیته ها و دپارتمان‌ها ارائه کردند.

همچنین در گفتگوهای صورت گرفته میان نمایندگان فیفا و سرپرست دبیرکلی فدراسیون ، درباره چگونگی رشد فوتبال ، نحوه استعدادیابی بازیکنان نخبه، رشد و توسعه فوتبال زنان ، نحوه آموزش مربیگری و داوری و عملكرد بازاریابی تبادل نظر شد.

ابراهیم شکوری در ادامه برای نمایندگان فیفا عنوان کرد : فدراسیون ایران برای ایجاد زیرساختهای مناسب با استفاده از بودجه اهدایی فیفا موفق به احداث زمین چمن مصنوعی و زمین طبیعی شماره ۲در سال گذشته شده است و در حال حاضر نیز پروژه ساخت زمین چمن طبیعی شماره یک در مرکز ملی فوتبال با کمک مالی فیفا در دست اجرا است. فدراسیون با وجود تحریم های بین‌المللی حداکثر تلاش خود را برای رشد فوتبال انجام داده است و خواستار این است که سیاست و تحریمهای اعمال شده از ورزش جدا باشد تا فوتبال بتواند رشد بهتری در ایران داشته باشد.

نمایندگان فیفا روز چهارشنبه (هجدهم اردیبهشت) پس از بازدید از سازمان لیگ فوتبال و باشگاه پیکان ، از تمام مراکز و زمین های تمریني مرکز ملی فوتبال بازدید میدانی کردند .

همچنين شكوری بيان كرد كه بدليل تحريم ها و مشكلات و موانعی كه برای انتقال پول از فيفا به فدراسيون موجود مي باشد ، فيفا همکاری مضاعفی در اين راستا داشته باشد و راهكارهای موجود بررسی شد.

نمایندگان فیفا نیز در نشست های صورت گرفته روی نیاز مبرم به درآمد‌زایی بیشتر از سه طریق اصلی که كه در دنياي فوتبال اجرايي مي شود، تاکید کردند

1. حق پخش تلویزیونی

2. بلیط فروشی

3. اسپانسر

ضمن اینکه عنوان کردند فدراسیون فوتبال ایران باید بتواند درآمدی از حق پخش تلویزیونی داشته باشد و این امر باید اولویت اصلی فدراسیون در بحث درآمدزایی باشد. ضمن اینکه برای کسب درآمد از فوتبال ساحلی و فوتسال هم نیاز به بلیط فروشی هرچه بیشتر و استفاده از تبلیغات محیطی است.

در بازدید نمایندگان فیفا مسائل مختلف در حوزه فوتبال كشور مورد بحث و گفتگو قرار گرفت

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

علوی: از شفاف سازی استقبال می کنیم،با فرافکنی مخالفیم / هر ابهامی وجود دارد به مراجع ذیصلاح اعلام شود

نخستین بازی در روز سوم مسابقات انجام شد

تمرین صبحگاهی امید ها در مرکز ملی فوتبال

دعوت از 5 بازیکن جدید به تیم ملی امید

نشست فنی برای ملی پوشان برگزار شد

برگزاری دوره مربیگری سطح یک فوتسال در سیستان و بلوچستان

کلاس مربیگری درجه B آسیا آغاز شد

گزارش تصويرى از نخستين تمرين تيم اميد

افغانستان ۶ - هنگ‌کنگ یک

گزارش تصویری از تمرین فوتسالیست‌های امید ایران

پربازدیدترین ها

گزارش تصویری نیمه نخست دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و کره جنوبی

فغانی و بنیادی فر به عنوان داوران VAR  انتخاب  شدند

اسامى بازيكنان تيم اميد به فدراسيون اعلام شد

جوانان ایران پیروزی را باشکست عوض کردند

گزارش تصویری

حضور رئیس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی در تمرین تیم ملی فوتبال نوجوانان + عکس

دعوت از ٥٠ بازيكن به اردوى تيم ملى اميد

گزارش تصویری از مسابقه جوانان ایران و آرژانتین

اسامی داوران دعوت شده به دوره توجیهی پیش فصل لیگ برتر فوتسال

برگزاری مراسم‌جشن تولد کاپیتان در اردوی تیم ملی +عکس