فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۸۲۳
کد خبر: ۲۳۹۳
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۲
اسامى بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی امید جهت حضور در اردوى خردادماه اعلام شد.

به گزارش سايت رسمى فدراسيون فوتبال بر اساس اين فهرست اسامى ٥٠ بازيكن تيم اميد در دو گروه اعلام شده و اين نفرات مى بايست طبق برنامه خود را به كادر فنى تيم اميد در محل هتل آكادمى فوتبال معرفى كنند.

گروه اول بازيكنان روز شنبه ٢٥ خرداد ساعت ١٢ و گروه دوم روز سه شنبه ٢٨ خرداد ساعت ١٢ در مركز ملى فوتبال ايران حضور خواهند يافت.

اسامى بازيكنان دعوت شده به اين شرح است؛ 

گروه اول؛ 

1 مهدی نورالهى استقلال تهران

2 محمد امین اسدی پرسپولیس تهران

3 مهدی ممی زاده نیروی زمینی تهران

4 طه شریعتی سایپا تهران

5 امید دره سایپا تهران

6 رضا جعفری سایپا تهران

7 احمدرضا احمدوند مقاومت تهران

8 شاهین طاهرخانی استقلال تهران

9 محسن سفید چقایی گل ریحان البرز

10 مهران درخشانی مهر ذوب آهن اصفهان

11 حمیدرضا عبادی پور شهرداری ماهشهر خوزستان

١٢رامین داودی استقلال خوزستان خوزستان

١٣حسین   پورحمیدی استقلال خوزستان

١٤محمد بلبلی سپیدرود

١٥مهدی  محمدیاری سپیدرود

١٦امیرمهدی جانملکی ملوان انزلی

١٧رحمان جعفری نساجی قائمشهر 

١٨متین کریم زاده پارس جم 

١٩ پدرام قاضی پور آولان کامیاران

٢٠اسماعیل بابائی فجر سپاسی

٢١محمد زینالی نود ارومیه

٢٢فرشاد هاشمی پدیده مشهد

٢٣ابوالفضلدرویشوندپرسپولیستهران

٢٤میلادعباسیپدیدهمشهد

٢٥- شاهين عباسيان پرسپوليس تهران

٢٦- آرش مجللى کرولی تاون انگلیس

 

گروه دوم

1 مهدی قایدی استقلال تهران

2 امید نورافکن استقلال تهران

٣- عليرضا آرتا مس كرمان

4 امیر روستایی پیکان تهران

5 ابوالفضل رزاق پور پیکان تهران

6 محمد خدابنده لو پیکان تهران

٧- امیرحسین  حسین زاده سایپا تهران

8 ابوالفضل جلالی سایپا تهران

9 حمیدرضا طاهرخانی پرسپولیس تهران تهران

10 معراج اسمعیلی ذوب آهن اصفهان

11 محمد مسلمی پور سپاهان اصفهان

12 نیما طاهری ذوب آهن اصفهان

13 محمدمهدی مهدیخانی پدیده مشهد خراسان رضوی

14 محمد اقاجانپور پدیده مشهد خراسان رضوی

15 سینا زامهران پدیده مشهد خراسان رضوی

16 حسین ساکی صنعت نفت آبادان خوزستان

17 وحید نامداری استقلال خوزستان خوزستان

18 رضا جبیره صنعت نفت آبادان خوزستان

١٩- محمدرضا آزادى تراكتورسازى تبريز 

20 محمد خرم الحسینی ماشین سازی تبریز آذربایجان شرقی 

21 علی شجاعی نساجی قائمشهر مازندران

22 نیما میرزا زاد نساجی قائمشهر مازندران

23 نيما بحرى کاسکاول برزیل

٢٤- عارف غلامى فولاد خوزستان

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

الزامات رسانه ای فصل جدید لیگ برتر

جلسه هماهنگی المپیاد استعدادهای برتر برگزار شد

دوم شهریور، دریافت کارت ورود شرکت کنندگان

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست فدراسیون

برگزاری همایش بزرگ فوتبال پایه

اعلام زمان قرعه کشی لیگ دسته دوم فوتبال

گزارش تصویری

برگزاری مرحله يك هشتم نهايي المپياد استعدادهاي برتر فوتبال دختران كشور

حضور نمایندگان  ایران در مسابقات زیر 15 سال دختران  کافا

برگزاری المپیاد استعداد های برتر فوتبال ساحلی

پربازدیدترین ها

اسامی داوران هفته نخست لیگ برتر فوتبال

فراخوان طراحی البسه تیم های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی

اعلام داوران هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال

توضیحات روابط عمومی

اعلام داوران مرحله اول جام حذفی

جوانان ايران، قهرمان كافا

برنامه هفته اول و دوم لیگ برتر اعلام شد

گزارش تصویری

تاج:امیدوارم یک لیگ پویا،جذاب و به یادماندنی را شاهد باشیم

ویدئو فستیوال فوتبال پایه دختران در کردان کرج- اردوگاه ایثار