فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۵۰۱
کد خبر: ۲۵۶۹
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
رئیس فدراسیون فوتبال گفت:اینکه فدراسیون به شرایطی رسیده که می تواند مدرک برای مربیانش صادر کند، نشان دهنده روند رشد است.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج – رئیس فدراسیون فوتبال ،که امروز در جمع مربیان حاضر در دوره حرفه ای فوتبال حضور یافته بود عنوان کرد: از حضور مدرس خارجی در این دوره بهترین تجربه و استفاده را ببرید. در گذشته زمانی که کلاسهای مربیگری برگزار می شد، مدرک دوره از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا صادر می شد اما اکنون با تلاش های فدراسیون و کمیته آموزش شرایط به گونه ای شد که فدراسیون فوتبال با تایید کمیته آموزش مدرک مربیانی که دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته اند، صادر می کند.
وی در ادامه بیان کرد: موانعی در خصوص بحث استانداردسازی و بحث ورزشگاهها وجود دارد که تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم. در گذشته اگر باشگاهها بدهکار بودند، سازمان لیگ با همکاری و اغماض سعی کرده با تیم ها راه بیاید تا بتوانند مسابقات را برگزار کنند و تیم ها متضرر نشوند. اما از این پس هر باشگاهی باید بدهی های خود را تعیین و تکلیف کند در غیر صورت اجازه بازی نخواهد داشت.
رییس فدراسیون فوتبال در خصوص استاندارد سازی ورزشگاه ها گفت: در خصوص وضعیت ورزشگاهها باید بگویم که اگر در لیگ گذشته اتفاق ناگواری رخ نداد واقعا لطف خدا بود .سال ها قبل کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص نور ورزشگاهها بسیار جدی برخورد کرد و اکنون باشگاهها تمام مسابقات خود را زیر نور نیز برگزار می کنند.
وی ادامه داد: بحث شماره گذاری صندلی ها و دوربین ها باید جدی گرفته شود. اگر ورزشگاههای آزادی، نقش جهان، فولاد شهر، یادگار امام تبریز، فولاد خوزستان و...درباره وضعیت ورزشگاههایشان الزامات را انجام دهند، مسابقات برگزار خواهد شد در غیر اینصورت اگر باشگاهها، ورزشگاههایشان را تامین نکنند مسابقات در استانهای همجواری که شرایط مناسب ورزشگاه را داشته باشند، برگزار می شود. تمام سعی ما بر این است تا مسابقات را در بهترین شرایط و وضعیت برگزار کنیم.
تاج در پایان گفت: اینکه از شما مربیان می خواهم تمام تلاش خود را برای فراگیری تجربه و علم به روز فوتبال بکار گیرید. چرا که با رشد شما بازیکنان خوبی نیز تربیت خواهند شد و در نهایت تیم های خوب و در آخر شاهد تیم ملی قوی خواهیم بود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

تغییر زمان دو دیدار از هفته پانزدهم

گزارش تصویری از تست های آمادگی جسمانی داوران لیگ برتر فوتسال بانوان

اسامی محرومان هفته پانزدهم لیگ برتر اعلام شد

صيادمنش:مكاتبات انجام شده، براى همراهى تيم اميد آماده ام

تغییر داور دو دیدار از هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال

اعلام تغییر زمان دو دیدار از رقابتهای لیگ برتر فوتسال

اعلام داوران هفته 20 لیگ برتر فوتسال

اسامی داوران هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال

ممبینی: توسعه و رشد داوری بانوان یکی از اهداف مهم کمیته داوران است

برگزاری مراسم افتتاحیه دوره توجیهی نیم فصل داوران فوتسال بانوان+ عکس

پربازدیدترین ها

اسامی داوران هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال

اسامی داوران هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال

اسامی داوران هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال

برگزاری مراسم افتتاحیه دوره توجیهی نیم فصل داوران فوتسال بانوان+ عکس

پدیده های دیروز ، ملی پوشان فردا

حضور شکوری به عنوان مدرس در دوره آکادمی داوران آسیا

مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا 2020 برگزار شد

حمایت همه جانبه از تیم امید

پرهیزکار: شرایط تیم ملی فوتسال نگران کننده نیست

اعلام زمان قرعه کشی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا 2020