فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۱۰۵۵
کد خبر: ۲۶۲۲
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
قرارداد همكارى فدراسيون فوتبال جمهورى اسلامى ايران و شركت نفت پارس در نشستى با حضور رييس هيات مديره و مديرعامل همچنين مديران ارشد مجموعه نفت و پارس همچنين رييس و جمعى از مديران فدراسيون فوتبال منعقد شد.

به گزارش سايت رسمى فدراسيون فوتبال، در ابتداى اين نشست ابراهيم شكورى سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ضمن خير مقدم به حاضرین توضیحاتی را در خصوص فعالیت هاى فدراسيون فوتبال ارائه و گفت: این نشست به منظور عقد قرارداد فضاهاى اسپانسرى داوران فوتبال كشور تشکیل شده و اميدواريم زمينه ساز همكارى هاى گسترده دو طرف در آينده باشد.
در ادامه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ضمن خوش آمدگويى به اعضاى شركت نفت و پارس گفت:ابتدا جا درد بگويم كه از نحوه اجراى اين قرارداد بسيار خوشحال هستم. اين توافق در شرايط و فضاى بسيار خوبى اتفاق افتاد. فدراسيون فوتبال ١٨ تيم ملى دارد و در مجموع شرايط خوبى داريم در فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلى موقعيت های بسيار خوبى داريم. همچنين در بخش مسابقات ليگ ،در كليه رشته های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی ليگ هاى قدرتمندى داريم. در حال حاضر فوتبال پربيننده ترين پديده موجود در رسانه ها و خصوصا صدا و سيماست كه با توجه به اقبال جامعه به خوبى ديده مى شود.
وی ادامه داد: كليه مراحل قانونى قرارداد امروز طبق قواعد به درستى انجام شده و شركت نفت پارس در فصل آتى از فضاهاى تبليغاتى داورى مسابقات استفاده مى كند. حوزه تبليغات داورى بسيار فراگير و عمومى است. جذابيت فوتبال پا برجاست و خيلى خوشحاليم شركاى جديدى در اين مسير داريم و اميدواريم اين قرارداد زمينه ساز همكارى هاى بسيار خوبى باشد.
مهندس حمیدرضا خليلى- مديرعامل شركت نفت و پارس در ادامه این جلسه گفت: يك شركت ٦١ ساله و با سابقه هستيم . در واقع به نوعى نخستين شركتى است كه وارد بازار سرمايه و بورس كشور شده كه افتخارات بسيار زيادى دارد. شركت نفت و پارس ، يك شركت موفق تجارى به شمار مى رود كه بخش عمده اى از درآمد شركت اختصاص به امور خيريه و عام المنفعه مى شود.
وی ادامه داد: در سال ٩٧ يكى از موفق ترين شركت هاى كشور بوده و صادرات به ٤٠ كشور در جهان داريم. باعث افتخار همكارى با فدراسيون فوتبال البته پيش از اين سابقه همكارى با اهالى فوتبال را داشته ايم كه تجربه خوبى بود.
همچنين به جهت گسترش همكارى ها در زمينه هاى مختلف آمادگی داریم و فرايند بسيار شفاف و روشنى در زمينه اين قرارداد طى شده و خوشبختانه كليه فعاليت هاى شركت از شروع مزايده تا مرحله امضاى قرارداد كاملا شفاف و مشخص است. به دليل اين شفافيت لازم است به آقاى تاج و همكارانشان در فدراسيون فوتبال تبريك بگويم.
وی در ادامه بیان کرد: اين شرايط و شفافيت موجب مى شود كه صنايع به همكارى با مجموعه هايى مانند فدراسيون فوتبال تمايل داشته باشند. اميدواريم شاهد همكارى بسيار خوب باشيم و اين همكارى در نهايت فوايد ارزشمندى براى نظام جمهورى اسلامى ايران داشته باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

پایان کلاس نگهداری و بهسازی زمین فوتبال چمن طبیعی

گزارش تصويرى از تمرين تيم اميد در بوگور اندونزى

آخرين تمرين تيم اميد پيش از دومين ديدار با اندونزى

سفر به اندونزى در اين مقطع بهترين تصميم بود

تیم ملی بازمی گردد

ویلموتس:همه تلاش مان را برای مسابقات بعدی می کنیم/هیچ گاه نباید یک نفر را مقصر قلمداد کرد

گزارش تصویری نیمه دوم دیدار ایران و عراق

پایان دیدار ایران و عراق

گزارش تصویری از تمرینات عملی دوره پیشرفته نگهداری و بهسازی زمین چمن

قاسمی: آخرین نکات روز در خصوص نگهداری چمن فوتبال مطرح می شود

پربازدیدترین ها

زمان برگزاری قرعه‌کشی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا مشخص شد

از سوی مارک ویلموتس صورت گرفت؛دعوت از ۲۳ بازیکن به اردوی تیم ملی

اسامی داوران هفته 12 لیگ دسته اول فوتبال

ويلموتس:تمرکز ما روی بازی خودمان است

گزارش تصويرى از آخرين تمرين تيم المپيك در تهران

گزارش تصویری از تمرین تیم ملی فوتبال

شجاعی:این بازی برای هر دو تیم حساس است

گزارش تصویری از تمرین تیم ملی فوتبال

ویلموتس شاگردانش را به خط کرد

جوانان ايران با اقتدار صعود كردند