فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۵۹۹
کد خبر: ۳۳۸۳
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
درودگر:فعالیت سازمان اقتصادی شفاف و مشخص است
رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال در خصوص هزینه های مراسم انتخاب برترین ها گفت: هزینه های این مراسم از طریق دو حامی مال تامین و کلیه مبلغ دریافتی در همین برنامه به شکل کاملا روشن و شفاف هزینه شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال محمد صادق درودگر با بیان این مطلب اظهار داشت: در فعالیت سازمان اقتصادی هیچ مسئله مبهم و پنهانی وجود ندارد. من در اینجا اعلام می کنم که کلیه هزینه های این برنامه با محاسبه جوایز و سایر که از طریق دو اسپانسر تامین و به شکل کامل در همین برنامه هزینه شد. ممکن است برخی اعتقاد داشته باشند که می توان برای برترین ها هدایای بیشتری و ارزشمندتری در نظر گرفت اما حقیقت این است که در دوره های گذشته هدایا کمتر از این بود اما در این دوره تلاش کردیم چند برابر قبل باشد و امیدواریم در صورت تامین هزینه ها در ادوار آتی باز هم بتوانیم ارزش مالی این هدایا را بیشتر کنیم. به هر ترتیب این مراسم هم هزینه های کمی نداشته و تلاش شد برای کلیه نفرات برتر اعم از بانوان و آقایان لباس متحدالشکل تهیه شود ، هدایایی و کادو های دیگر که البته در برابر زحمات و ارزش آفرینی های قهرمانان هیچ‌نیست و موارد دیگری هم بود که در حد توان انجام وظیفه شد.
درودگر اضافه کرد:در خصوص نحوه برگزاری مراسم هیچ فردی مسئول و تصمیم گیرنده در خصوص مراسم برترین ها نبوده بلکه یک کارگروه مشخص متشکل از رئیس ، دبیر ، حراست ،روابط عمومى ، بازاریابی، اداری و سایر بخش های سازمان لیگ در خصوص کلیه موضوعات و جزئیات این مراسم تصمیم گیری کرده است. با این وجود مدعی نیستیم یک مراسم بی نقص برگزار شده بلکه می توان هر برنامه و مراسم را به صورت سازنده مورد نقد قرار داد تا در آینده به دنبال بهبود شرایط و رفع نقاط ضعف باشیم.
از دوستان گرامی رسانه ای نیز تشکر میکنم که به شکل بسیار ارزشمندی در غیاب صدا سیما مراسم را پوشش دادند و آن دوستان عزیزی که بطور کلی وظیفه خود را نقد منصفانه فعالیت های فوتبال میدانند توصیه برادرانه ای دارم‌ که به دو نکته اساسی توجه فرمایند. اول اینکه شرایط اقتصادی کشور در زمان تحریم های ظالمانه شرایط جذب اسپانسر را بسیار سخت نموده و بودجه تبلیغات از اولویت ها خارج شده و بصورت محسوسی کاهش پیدا کرده است. و مسئله دوم این است که بایددر شرایط سخت کنونی همگرایی و مودت را در راستای تقابل با دشمنان قسم خورده در دستور کار خود قرار دهیم تا با کمک یکدیگر بتوانیم فوتبال کشور را در روند پیشرفت قرار دهیم.

وی در پایان گفت:پر واضح است که شخصا باید از دوستانی که مرتبا در خصوص تخریب فضای بازاریابی فعالیت می کنند نیز قدردانی نمایم که به شدت عزم ما را در کار راسخ تر می کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

برگزاری نشست آنلاین کمیته بانوان کنفدراسیون با حضور نایب رییس بانوان فدراسیون

تغییر داوران دو دیدار از لیگ برتر فوتبال

آغاز لیگ برتر فوتبال ساحلی

توضیحات رییس کمیته وضعیت درباره آزمون واسطه ها و مرور اخبار هفته

دعوت کنفدراسیون فوتبال آسیا از گل محمدی

اعلام اسامی محرومان هفته بیست و نهم لیگ برتر

اعلام برنامه مرحله نیمه نهایی جام حذفی

تغییر داور یک دیدار از لیگ دسته اول

برگزاری نشست هماهنگی حضور نمایندگان ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا

اعلام داوران هفته پایانی لیگ دسته اول فوتبال

پربازدیدترین ها

نحوه ثبت نام رسانه ها در دومین کارگاه آموزشی بین المللی رسانه

پيروزى قاطع جوانان در اولين بازى تداركاتى

پيروزى پرگل مقابل يك تيم بزرگسال نتيجه خوبى است

سه ستاره ایرانی در بین 500 بازیکن برتر دنیا

فرشید اسماعیلی برنده جایزه رفتار جوانمردانه در هفته بیست و هفتم

اعلام زمان و محل برگزاری دیدارهای نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا 2020

معرفی تیم رویایی لیگ قهرمانان در سال 2018

اعلام زمان آزمون واسطه های نقل و انتقالات

برگزاری تورنمنت فوتسال کیش به صورت 4جانبه قطعی شد

اعلام زمان و مکان رقابتهای فینال فوتسال بانوان