فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۸۷۴
کد خبر: ۳۶۴۲
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی
برنامه زمانبندی دیدارهای رشته فوتبال ساحلی در نخستین دوره از بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی اعلام شد.

ساحلی‌بازان ایران 19 مهر به مصاف اوکراین می‌روند

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نخستین دوره بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی توسط اتحادیه کمیته‌های ملی المپیک (ANOC) با شرکت 16 کشور در رشته فوتبال ساحلی از 19 تا 24 مهرماه به میزبانی قطر برگزار می‌شود.

گروه‌بندی مسابقات به شرح زیر است:

گروه اول: برزیل، سوییس، امارات، مراکش
گروه دوم: ایتالیا، اسپانیا، مکزیک، جزایر سلیمان
گروه سوم: ایران، پاراگوئه، سنگال، اوکراین
گروه چهارم: روسیه، ژاپن، اروگوئه، السالوادور

بر این اساس، برنامه مسابقاتی این رقابتها (به وقت محلی) به شرح زیر است:

روز جمعه 19 مهر
جزایر سلیمان – ایتالیا ساعت 16:30 در ورزشگاه
اسپانیا - مکزیک ساعت 16:30 در زمین شماره یک

اوکراین - ایران ساعت 19:30 در ورزشگاه
پاراگوئه - سنگال ساعت 19:30 در زمین شماره یک

السالوادور - روسیه ساعت 21:00 در ورزشگاه
ژاپن - اروگوئه ساعت 21:00 در زمین شماره یک

مراکش - برزیل ساعت 22:30 در ورزشگاه
سوییس - امارات ساعت 22:30 در زمین شماره یک

 

روز یکشنبه 21 مهر
برزیل – امارات ساعت 16:30 در ورزشگاه
سوییس – مراکش ساعت 16:30 در زمین شماره یک

روسیه – اروگوئه ساعت 19:30 در ورزشگاه
ژاپن – السالوادور ساعت 19:30 در زمین شماره یک

ایران – سنگال ساعت 21:00 در ورزشگاه
پاراگوئه – اوکراین ساعت 21:00 در زمین شماره یک

ایتالیا – مکزیک ساعت 22:30 در ورزشگاه
اسپانیا – جزایر سلیمان ساعت 22:30 در زمین شماره یک

روز دوشنبه 22 مهر
ایران - پاراگوئه ساعت 16:30 در ورزشگاه
سنگال - اوکراین ساعت 16:30 در زمین شماره یک

ایتالیا - اسپانیا ساعت 19:30 در ورزشگاه
مکزیک – جزایر سلیمان ساعت 19:30 در زمین شماره یک

برزیل - سوییس 21:00 در ورزشگاه
امارات - مراکش ساعت 21:00 در زمین شماره یک

روسیه - ژاپن ساعت 22:30 در ورزشگاه
اروگوئه - السالوادور ساعت 22:30 در زمین شماره یک

 

روز سه‌شنبه 23 مهر نیمه نهایی
تیم نخست از گروه چهارم – تیم نخست از گروه سوم  ساعت 17:30 در ورزشگاه
تیم نخست از گروه یک – تیم نخست از گروه دوم  ساعت 20:30 در ورزشگاه


روز چهارشنبه 24 مهر فینال
دیدار رده بندی ساعت 17:30 در ورزشگاه
دیدار فینال ساعت 20:30 در ورزشگاه

 

لازم به توضیح است، دیدارهای تیم‌های همگروه باتوجه به برنامه مسابقات به صورت همزمان در دو زمین فوتبال ساحلی برگزار می‌شود.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

قرعه کشی نیمه نهایی جام حذفی سه شنبه برگزار می شود

اعلام برنامه کادر فنی تیم ملی در روزهای آتی

پیام تبریک فدراسیون فوتبال به اهالی رسانه

دومین گروه از بازیکنان تیم فوتسال جوانان فردا وارد اردو می‌شوند

فرشید اسماعیلی برنده جایزه رفتار جوانمردانه در هفته بیست و هفتم

می خواهیم یکی از تیم های برتر جوانان آسیا باشیم

ديدار تداركاتى جوانان برابر ميلاد مهر تهران

مظلومی:صعود به جام جهانی جوانان دور از دسترس نیست

برگزاری دومین کارگاه آموزشی بین المللی رسانه با حضور مدیر رسانه و ارتباطات کنفدراسیون فوتبال آسیا

گزارش تصویری از حضور پرهیزکار و شمس در تمرین جوانان فوتسال

پربازدیدترین ها

همزمان با اعیاد سعید قربان و غدیر خم/ رونمایی از نخستین مجله الکترونیک فدراسیون فوتبال

اعلام داوران هفته 28 و دیدار معوقه هفته 24 لیگ برتر فوتبال

صفیری:بهترین داوران را برای هفته های پایانی لیگ انتخاب می کنیم

ناظم الشریعه: اتفاقات میزبانی مسابقات قهرمانی آسیا باعث سردرگمی همه شده است

اعلام برنامه مسابقات پلی‌آف لیگ دسته اول فوتسال کشور

تجدید میثاق ملی‌پوشان فوتسال با آرمان‌های شهدا

توضیحات رئیس کمیته وضعیت درباره تقاضای باشگاه استقلال نسبت به شجاعیان

اعلام تیم داوری دیدار معوقه مرحله یک چهارم نهایی حذفی

برگزاری دوره آنلاین فوتور 3 داوری فیفا + عکس

حضور کادر فنی تیم ملی فوتبال در ورزشگاه دستگردی