فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۳۱۶
کد خبر: ۳۹۸۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
مدرس رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا و سرمربی تیم فوتبال ساحلی عمان در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: می‌دانیم که بازی با ایران معادل بازی با برزیل و روسیه است.

طالب: ایران می تواند جز 3 تیم برتر بازی های ساحلی در قطر باشد

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، طالب هلال -سرمربی تیم فوتبال ساحلی عمان پس از اتمام اردوی تیم ایران در مسقط و انجام دو بازی دوستانه به نکاتی اشاره کرد:

 

می‌دانیم که بازی با ایران معادل بازی با برزیل و روسیه است

چندین سال است که شهریاری رییس کمیته فوتبال ساحلی ایران را می شناسم و باهم در تماس هستیم. او به من اطلاع داد که قصد دارد تیم کشورش را برای آماده سازی پیش از حضور در بازی های جهانی ساحلی جهت برپایی اردو به عمان بیاورد که من هم با کمال میل با این درخواست و انجام دو بازی دوستانه با تیم ایران موافقت کردم. به هرحال ایران یکی از برترین تیم های جهان و تیم پنجم رنکینگ جهان است و برایم بسیار قابل احترام هستند. می‌دانم که بازی با ایران معادل بازی با تیم های روسیه و برزیل است، چراکه از همان استانداردها و سطح فنی بالا برخوردار است. از طرفی روابط من با فوتبال ساحلی ایران سالیان طولانی ادامه داشته و برای ایران هم خوب بود که قبل از قطر به اینجا بیاید.

 

رسیدن هاشم پور به سرمربیگری ایران همیشه آرزویم بود

خوشحالم که عباس هاشم پور به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران انتخاب شده است. من و او در پنل مدرسان مربیگری کنفدراسیون فوتبال آسیا هستیم و زمان زیادی است که همدیگر را می شناسیم. می دانم که سال ها کمک مربی تیم ایران بوده و همیشه یکی از آرزوهای من برای او رسیدن به سرمربیگری ایران بوده است. حالا این موقعیت را دارد که توانایی هایش را نشان بدهد. معتقدم در آسیا باید به خودمان اعتماد به نفس داشته باشیم. ایران با مربی برزیلی موفق شد در جام بین قاره ای قهرمان شود اما باید این را هم بدانیم که مربیان وطنی توانایی‌های مشابه مربیان خارجی را دارند. حمایت شخصی من از هاشم پور همیشگی است و به فدراسیون ایران بابت این انتخاب تبریک می گویم و باید از این انتخاب حمایت کنند.

 

ایران نشان داد که آینده روشنی را در پیش گرفته است

بازی های دوستانه ای که با ایران داشتیم بسیار پر چالش بود. این دو بازی برای ما و ایران بسیار مفید بود. ایران برای حضور در بازی های جهانی ساحلی و ما هم برای حضور در جام جهانی. درواقع از بهترین بازی های دوستانه ای بود که ما می توانستیم بدون درنظر گرفتن نتیجه، برابر چنین تیمی برگزار کنیم. ایران هم نشان داد که آینده روشنی را در پیش گرفته و این فرصت را پیدا کرد که نکات مورد نیازش برای تصحیح را پیدا کند. هرچند که ما هم نیمی از ترکیب تیم را تغییر داده بودیم با نگاه منطقی که به حضور در جام جهانی داریم. ما در گروه مرگ با برزیل، پرتغال و نیجریه قرار گرفتیم اما فوتبال فقط روی کاغذ نیست و ما این شانس را داریم تا خودمان را حداقل به مرحله دوم برسانیم. 

 

ایران می‌تواند جز 3 تیم برتر بازی های ساحلی در قطر باشد

شانس زیادی برای رسیدن ایران به جمع 3 تیم برتر در بازی‌های جهانی ساحلی قائل هستم. تیم ایران را به خوبی می شناسم و همیشه روند این تیم مانند قهرمانی هایش در جام بین قاره ای را دنبال می کنم. قبلا از سوی ای اف سی برای تدریس به مربیان شاغل در لیگ ایران به ایران آمده ام و دیدم که پرتلاش و برای یادگیری مشتاق هستند. معتقدم چیزهایی که می خواهند را به خوبی به تیم هایشان انتقال می دهند، چراکه چالش اصلی آنها در موفق ساختن تیم هایشان است. به همین دلیل لیگ ایران بسیار قوی است. در پایان هم برای تیم ایران در بازی های جهانی ساحلی در قطر آرزوی موفقیت می کنم.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

آخرین دستورالعمل فیفا در خصوص جریمه پرتاب آب دهان و سایر اقدامات مشابه

توضیحات فدراسیون درباره روند اصلاح اساسنامه

پیام تسلیت

ماجدی: محتوای دوره های مربیگری تغییر کرده است

محمدى:سپاهان و فولاد به عنوان دو الگوى آكادمى هاى فوتبال به AFC معرفى شدند

تکذیب شایعات منتشره در رسانه های فرانسوی از سوی سخنگوی فدراسیون

محصص: باید 13 آکادمی نمونه را به فیفا معرفی کنیم

یاری:  فرصت یکساله زمان مناسبی برای جوانگرایی در تیم است

اسکوچیچ و هاشمیان قبل از آغاز لیگ به ایران بازمی گردند

توسلی: کادر فنی مرتب پیگیر وضعیت جسمانی بازیکنان است

پربازدیدترین ها

تکذیب شایعات منتشره در رسانه های فرانسوی از سوی سخنگوی فدراسیون

ورزشگاه آزادی در میان برترین‌ها

آغاز مجدد تمرینات تیم ملی فوتسال با حضور بازیکنان جوان

محصص: باید 13 آکادمی نمونه را به فیفا معرفی کنیم

اسکوچیچ و هاشمیان قبل از آغاز لیگ به ایران بازمی گردند

یاری:  فرصت یکساله زمان مناسبی برای جوانگرایی در تیم است

ماجدی: محتوای دوره های مربیگری تغییر کرده است

پیام تسلیت

محمدى:سپاهان و فولاد به عنوان دو الگوى آكادمى هاى فوتبال به AFC معرفى شدند

توضیحات فدراسیون درباره روند اصلاح اساسنامه