فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۵۸۲
کد خبر: ۴۷۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۹
تیم امید 18 ماه پیش با حمایت رئیس فدراسیون شکل گرفت
سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران با قدردانی از حمایت های فدراسیون فوتبال گفت:امیدواریم با استمرار حمایت ها مقطع پایانی در روند آماده سازی تیم به بهترین شکل دنبال شود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال حمید استیلی با بیان این موضوع در نشست مشترک با روسای کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال گفت:جا دارد از حمایت های فدراسیون فوتبال در این مدت تشکر کنم همچنین از توجه آقای صالحی امیری که همواره پیگیر برنامه ها و فعالیت تیم امید هستند. حقیقت این است که آقای تاج از روز اول اعتماد بسیار خوبی به برنامه های این تیم کرد خصوصا در موضوع اعزام تیم امید در این رده سنی به بازی های جاکارتا اتفاق خوبی افتاد و بیش از 18 ماه پیش این تیم با حمایت رئیس فدراسیون شکل گرفت که فکر می کنم برای اولین بار بود. در این مدت هم بازی ها و برنامه های آماده سازی بسیار خوبی داشتیم که فدراسیون فوتبال از هر نظر حمایت کرد. ما از تمامی مقاطع فیفا دی استفاده کردیم و در این مدت اردو و بازی های بسیار خوبی داشتیم.
سرمربی تیم المپیک اضافه کرد:حالا و در این مقطع پایانی هم امیدواریم مشکل ما برای در اختیار گرفتن بازیکنان حل شود و بتوانیم اردوی خوبی با حضور تمامی نفرات داشته باشیم. بخشی از بازیکنان ما در باشگاهها بازی می کنند که از این نظر مشکلی نداریم اما بازیکنانی که بازی نمی کنند نیاز به تمرینات ویژه ای دارند که در شرایط بازی قرار بگیرند. مقطع و اردوی آخر بسیار مهم است. من با این تیم در حدود دو سال زندگی کردم و باید بگویم این بچه ها با تمام وجود می جنگند و از تمام توان خودشان استفاده می کنند. ما نیاز داریم که حمایت های خوبی از هر نظر صورت بگیرد و فدراسیون فوتبال در این بخش تنها نباشد. امیدواریم این مسائل هم حل شود و بتوانیم اردوهای پایانی را با حضور تمامی نفرات برگزار کنیم که در این زمینه به کمک و همکاری باشگاهها نیاز داریم و واقعا این مسئله نگرانی اصلی ماست.
استیلی همچنین در پایان گفت:خوشبختانه با همکاری فدراسیون سفر بسیار خوبی به کشور تایلند داشتیم و همه موضوعات و جزئی ترین موارد را در این سفر بررسی کردیم. حریفان ما هم برنامه ریزی و تدارکات خوبی دارند و همین حالا همه تیم ها در اردو هستند. امیدواریم در فرصت باقیمانده و در اردوی قطر همچنین اردویی که در تهران داریم با حضور کلیه نفرات برنامه های مورد نظر خودمان را اجرا کنیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اعلام زمان برگزاری رقابتهای مرحله اول جام ملتهای زیر 20 سال دختران آسیا 2022

پنج نوبت تمرینی تا پیش از اعزام به ازبکستان

بشار در بین چهار هافبک برتر لیگ قهرمانان ۲۰۲۰

برگزاری نشست حقوقی با حضور دبیرکل فدراسیون

برگزاری جلسه کمیته کمیته بدوی و استیناف صدور مجوز حرفه ای

علیپور: به دنبال تجربه جدیدی هستم

اعلام زمان برگزاری رقابتهای مرحله اول جام ملتهای زیر 17 سال دختران آسیا 2022

شیخ سلمان: داوران آسیایی از بهترین داوران جهان محسوب می شوند

خلیل زاده در بین چهار مدافع برتر لیگ قهرمانان 2020

5 ایرانی در تیم منتخب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا

پربازدیدترین ها

اعلام برنامه کامل دیدارهای دوستانه تیم ملی در اردوی مهرماه

برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته جوانان و آموزش

نبی:روند موفقیت های امروز حاصل تلاش های دیروز است

پرهیزکار: هاشم ‌زاده خالصانه برای تیم ملی زحمت کشید

سه ایرانی نامزد بهترین لژیونر هفته آسیا

برگزاری جلسه کمیته صدور مجوز حرفه ای با حضور سرپرست و دبیرکل فدراسیون

برگزاری آنلاین سمینار آنتی دوپینگ فیفا

اعلام برنامه کامل یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان

پیام تسلیت فدراسیون فوتبال

گزارش تصويرى از ديدار پرسپوليس و الشارجه