فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۴۸۴
کد خبر: ۴۷۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۹
تیم امید 18 ماه پیش با حمایت رئیس فدراسیون شکل گرفت
سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران با قدردانی از حمایت های فدراسیون فوتبال گفت:امیدواریم با استمرار حمایت ها مقطع پایانی در روند آماده سازی تیم به بهترین شکل دنبال شود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال حمید استیلی با بیان این موضوع در نشست مشترک با روسای کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال گفت:جا دارد از حمایت های فدراسیون فوتبال در این مدت تشکر کنم همچنین از توجه آقای صالحی امیری که همواره پیگیر برنامه ها و فعالیت تیم امید هستند. حقیقت این است که آقای تاج از روز اول اعتماد بسیار خوبی به برنامه های این تیم کرد خصوصا در موضوع اعزام تیم امید در این رده سنی به بازی های جاکارتا اتفاق خوبی افتاد و بیش از 18 ماه پیش این تیم با حمایت رئیس فدراسیون شکل گرفت که فکر می کنم برای اولین بار بود. در این مدت هم بازی ها و برنامه های آماده سازی بسیار خوبی داشتیم که فدراسیون فوتبال از هر نظر حمایت کرد. ما از تمامی مقاطع فیفا دی استفاده کردیم و در این مدت اردو و بازی های بسیار خوبی داشتیم.
سرمربی تیم المپیک اضافه کرد:حالا و در این مقطع پایانی هم امیدواریم مشکل ما برای در اختیار گرفتن بازیکنان حل شود و بتوانیم اردوی خوبی با حضور تمامی نفرات داشته باشیم. بخشی از بازیکنان ما در باشگاهها بازی می کنند که از این نظر مشکلی نداریم اما بازیکنانی که بازی نمی کنند نیاز به تمرینات ویژه ای دارند که در شرایط بازی قرار بگیرند. مقطع و اردوی آخر بسیار مهم است. من با این تیم در حدود دو سال زندگی کردم و باید بگویم این بچه ها با تمام وجود می جنگند و از تمام توان خودشان استفاده می کنند. ما نیاز داریم که حمایت های خوبی از هر نظر صورت بگیرد و فدراسیون فوتبال در این بخش تنها نباشد. امیدواریم این مسائل هم حل شود و بتوانیم اردوهای پایانی را با حضور تمامی نفرات برگزار کنیم که در این زمینه به کمک و همکاری باشگاهها نیاز داریم و واقعا این مسئله نگرانی اصلی ماست.
استیلی همچنین در پایان گفت:خوشبختانه با همکاری فدراسیون سفر بسیار خوبی به کشور تایلند داشتیم و همه موضوعات و جزئی ترین موارد را در این سفر بررسی کردیم. حریفان ما هم برنامه ریزی و تدارکات خوبی دارند و همین حالا همه تیم ها در اردو هستند. امیدواریم در فرصت باقیمانده و در اردوی قطر همچنین اردویی که در تهران داریم با حضور کلیه نفرات برنامه های مورد نظر خودمان را اجرا کنیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اطلاعیه روابط عمومی

گزارش تصویری از تمرین تیم فوتسال زیر ۲۰ سال

توضیحات سخنگوی فدراسیون فوتبال

بازگشت تيم فوتبال المپيك به تهران

اطلاعیه شماره یک

تغییر زمان دیدار شهر خودرو و شاهین شهرداری بوشهر

فاطمى:عملكرد تيم اميد قابل قبول بود

اسامی محرومان هفته هفدهم لیگ برتر

فرعباسی:روز خوب ما نبود ، توپ ها به گل تبدیل نشد

تمامی امکانات لازم از طریق فدراسیون فراهم بود

پربازدیدترین ها

اطلاعیه روابط عمومی

اعلام داوران هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال

اعلام داوران هفته نوزدهم لیگ دسته اول فوتبال

موفقیت داوران فوتسال در تست‌های آمادگی جسمانی آسیا

برنامه زمانبندی رقابتهای قهرمانی فوتسال آسیا 2020 مشخص شد

اطلاعیه شماره یک

از تغییر برنامه تا افزایش تعداد تیم های شرکت کننده

پیروزی شاگردان یاوری مقابل نونهالان منتخب تهران + عکس

حضور نایب رییس فدراسیون در همایش ملی زن و ورزش

گزارش تصویری از تمرین تیم فوتسال زیر ۲۰سال