فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۵۹۱
کد خبر: ۴۸۰۲
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
پیشنهادات ایران مورد استقبال اعضا قرار گرفت
رییس کمیته فوتسال ایران تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا به عنوان تیم نخست آسیا نقش موتور محرکه‌ را برای فوتسال قاره ایفا کنیم.

پرهیزکار: کارگاه AFC فرصت خوبی برای تعامل و همفکری کشورها بود

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزکار پس از بازگشت از کارگاه سه روزه روسای کمیته های فوتسال کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: با توجه به در پیش بودن شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا، نشست روسای کمیته‌های فوتسال با حضور 28 شرکت کننده  و با سخنرانی دبیرکل ای اف سی آغاز شد.

وی ادامه داد: دبیرکل ای اف سی پس از ابراز خوشحالی از روند توسعه ای فوتسال در سال های اخیر، تاکید ویژه ای هم روی ادامه روند استانداردسازی ساختار مدیریتی فوتسال کشورها و مجوز حرفه ای باشگاه ها داشت. در ادامه این نشست موارد بسیار مفیدی از سوی مدرسان در مباحثی مانند قوانین برگزاری مسابقات لیگ، آموزش مربیان، امنیت ورزشگاه ها، نوع قرارداد بازیکنان و روند توسعه فوتسال در اروپا مورد تدریس، بحث و گفتگو قرار گرفت.

رییس کمیته فوتسال ایران افزود: در بخشی از این کارگاه سه روزه که به بیان نقطه نظرات حاظران اختصاص داشت، مواردی را در قالب پیشنهادات عنوان کردیم. از جمله این موارد برگزاری مسابقات جام باشگاه های فوتسال آسیا در بخش بانوان، برگزاری مسابقات قهرمانی فوتسال زیر 20 سال آسیا در بخش بانوان ،اختصاص پاداش و جوایز نقدی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تیم‌های اول تا سوم مسابقات قهرمانی آسیا و جام باشگاه ها بود که با استقبال بسیار خوب روسای کمیته های سایر کشورها رو به رو شد.

وی افزود: مقرر شد در این زمینه مکاتبات و پیگیری هایی انجام شود و درخواست کتبی نیز از سوی کشورها جهت تایید این بسته پیشنهادی ایران به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شود. البته پیشنهادات دیگری نیز ارائه کردیم، از جمله برگزاری مرحله نیمه نهایی جام باشگاه های آسیا به صورت رفت و برگشت به میزبانی تیم های صعود کننده به این مرحله که البته موافقان و مخالفانی داشت اما نظر کلی جمع روی این پیشنهاد هم مثبت بود. به طور کلی کارگاه AFC فرصت خوبی برای تعامل و همفکری کشورها بود

پرهیزکار در پایان تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا به عنوان تیم نخست آسیا و سوم جهان نقش موتور محرکه‌ را برای فوتسال قاره ایفا کنیم. ادامه روند رو به رشد فوتسال در آسیا یک نیاز کلی است که باید در آن سهیم باشیم. هرچند که در بخش فنی شاهد این موضوع و نزدیک تر شدن سطح رقابت تیم ها هستیم اما در بخش اجرایی، برگزاری و توجه کلی به فوتسال نیز اقدامات مهمی باید انجام شود.

پرهیزکار: کارگاه AFC فرصت خوبی برای تعامل و همفکری کشورها بود

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

صدور آرای جدید کمیته وضعیت بازیکنان

ممبینی: قصد داریم سن داوری را به پایین ترین حد ممکن برسانیم

گزارش تصویری (2)

حضور داوران جوان در دوره  آکادمی داوران آسیا

گزارش تصویری دیدار فوتسال زیر20 سال ایران و افغانستان

پیروزی پرگل دختران ایران در دومین دیدار برابر افغانستان + فیلم

دعوت یک بازیکن به اردوی فوتسال بانوان بزرگسالان

ملی ‌پوشان زیر 20سال فوتسال پس از برگزاری اردوی سه روزه عازم تایلند می‌شوند

اسامی داوران هفته 21 لیگ دسته اول فوتبال

تقدیر و تجلیل از داور چهارم دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی

پربازدیدترین ها

گزارش تصویری از مراسم افتتاحیه کلاس نیم فصل داوران و کمک داوران لیگ برتر

اعلام داوران هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال

پاسخ باشگاههای ایرانی به نامه جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره لیگ قهرمانان

گزارش تصویری از مراسم اختتامیه نیم فصل داوران

برگزاری مراسم افتتاحیه دوره دانش افزایی نیم فصل داوران و کمک داوران لیگ برتر

ممبینی: با اراده و تلاش روز به روز قضاوت مفیدی در مسابقات داشته باشید

دعوت فیفا از فغانی و قربانی در سمینار داوران الیت

میزبانی آسیایی به ایران برگشت

اطلاعیه فدراسیون

برگزاری مراسم اختتامیه نیم فصل داوران لیگ برتر فوتبال