فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۶۲۵
کد خبر: ۴۸۰۲
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
پیشنهادات ایران مورد استقبال اعضا قرار گرفت
رییس کمیته فوتسال ایران تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا به عنوان تیم نخست آسیا نقش موتور محرکه‌ را برای فوتسال قاره ایفا کنیم.

پرهیزکار: کارگاه AFC فرصت خوبی برای تعامل و همفکری کشورها بود

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزکار پس از بازگشت از کارگاه سه روزه روسای کمیته های فوتسال کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: با توجه به در پیش بودن شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا، نشست روسای کمیته‌های فوتسال با حضور 28 شرکت کننده  و با سخنرانی دبیرکل ای اف سی آغاز شد.

وی ادامه داد: دبیرکل ای اف سی پس از ابراز خوشحالی از روند توسعه ای فوتسال در سال های اخیر، تاکید ویژه ای هم روی ادامه روند استانداردسازی ساختار مدیریتی فوتسال کشورها و مجوز حرفه ای باشگاه ها داشت. در ادامه این نشست موارد بسیار مفیدی از سوی مدرسان در مباحثی مانند قوانین برگزاری مسابقات لیگ، آموزش مربیان، امنیت ورزشگاه ها، نوع قرارداد بازیکنان و روند توسعه فوتسال در اروپا مورد تدریس، بحث و گفتگو قرار گرفت.

رییس کمیته فوتسال ایران افزود: در بخشی از این کارگاه سه روزه که به بیان نقطه نظرات حاظران اختصاص داشت، مواردی را در قالب پیشنهادات عنوان کردیم. از جمله این موارد برگزاری مسابقات جام باشگاه های فوتسال آسیا در بخش بانوان، برگزاری مسابقات قهرمانی فوتسال زیر 20 سال آسیا در بخش بانوان ،اختصاص پاداش و جوایز نقدی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تیم‌های اول تا سوم مسابقات قهرمانی آسیا و جام باشگاه ها بود که با استقبال بسیار خوب روسای کمیته های سایر کشورها رو به رو شد.

وی افزود: مقرر شد در این زمینه مکاتبات و پیگیری هایی انجام شود و درخواست کتبی نیز از سوی کشورها جهت تایید این بسته پیشنهادی ایران به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شود. البته پیشنهادات دیگری نیز ارائه کردیم، از جمله برگزاری مرحله نیمه نهایی جام باشگاه های آسیا به صورت رفت و برگشت به میزبانی تیم های صعود کننده به این مرحله که البته موافقان و مخالفانی داشت اما نظر کلی جمع روی این پیشنهاد هم مثبت بود. به طور کلی کارگاه AFC فرصت خوبی برای تعامل و همفکری کشورها بود

پرهیزکار در پایان تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا به عنوان تیم نخست آسیا و سوم جهان نقش موتور محرکه‌ را برای فوتسال قاره ایفا کنیم. ادامه روند رو به رشد فوتسال در آسیا یک نیاز کلی است که باید در آن سهیم باشیم. هرچند که در بخش فنی شاهد این موضوع و نزدیک تر شدن سطح رقابت تیم ها هستیم اما در بخش اجرایی، برگزاری و توجه کلی به فوتسال نیز اقدامات مهمی باید انجام شود.

پرهیزکار: کارگاه AFC فرصت خوبی برای تعامل و همفکری کشورها بود

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

صدور آرای کمیته وضعیت

دیدارهای پلی‌آف لیگ برتر فوتسال بدون حضور تماشاگر

قدردانى هيات فوتبال استان کرمان از کمیته جوانان فدراسيون فوتبال

اسامی داوران هفته 25 لیگ دسته اول فوتبال

تغییر داور یک دیدار از هفته بیستم لیگ برتر

اعلام داوران سه دیدار از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال

 اعلام برنامه مسابقات پلی آف فوتسال بانوان

پایان کارگاه استعدادیابی بازیکنان مستعد در کرمان + عکس

اسامی داوران مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال

برگزاری دوره مربیگری فوتبال و فوتسال در گرگان، مشهد و کرمانشاه

پربازدیدترین ها

صوفی زاده: هند میزبان مرحله نهایی مسابقات فوتبال زنان آسیا 2022 شد

انتصاب سرپرست کمیته داوران

صفیری: همکاری و همدلی بین کمیته و دپارتمان موجب رشد داوری کشور می شود

اعلام داوران دیدار تراکتورسازی و مس کرمان

فوتسال ایران در آستانه کسب میزبانی بزرگ

اردوی تیم نونهالان زیر 14 سال در گلپایگان

اسامی داوران هفته 25 لیگ دسته اول فوتبال

برگزاری دو دوره مربیگری فوتبال در خوزستان و گلستان

برگزاری کارگاه ارزیابی استعداد یابان منتخب هیات خراسان رضوی

کارگاه ارزیابی استعداد یابان کمیته جوانان در استان کرمان آغاز شد + عکس