فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۳۱۰۳
کد خبر: ۵۶۶۶
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
مسئول توسعه فوتبال پایه گفت: هیچ مجوز رسمی از سوی ستاد کرونا و فدراسیون فوتبال برای فعالیت مدارس فوتبال در سراسر کشور صادر نشده است.

نکیسا: هیچ مدرسه فوتبالی در زمان کرونا مجوز فعالیت ندارد

 

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نیما نکیسا، مسئول توسعه فوتبال پایه (Grass Roots) گفت: با توجه به اینکه روز گذشته در جلسه ای با حضور دبیر کل محترم فدراسیون به صورت ویدیو کنفرانس با روسای کمیته جوانان استانها جلسه ای را برگزار کردیم، به طور رسمی اعلام کردیم که هیچ مجوز رسمی از سوی ستاد کرونا و فدراسیون فوتبال برای فعالیت مدارس فوتبال در سراسر کشور صادر نشده است. اگر مدرسه فوتبالی بدون مجوز اقدام به بازگشایی مجدد کرده این کار غیر قانونی است واگر احیانا مشکلی پیش آید فدراسیون فوتبال در این زمینه به هیچ عنوان پاسخگو نخواهد بود زیرا بدون مجوز مدرسه مربوطه اقدام به فعالیت کرده است.
وی در ادامه گفت: در مدت 6 ماه هیچ فعالیت ورزشی صورت نگرفته و از کمیته های انضباطی، حراست و اخلاق و تمام نفراتی که متولی حفظ جان و سلامت خانواده هستند، میخواهم که برخورد جدی در صورت مشاهده این موضوع کنند.
از ارگانهایی که دارای مراکز ورزشی و زمین فوتبال هستند خواهش می کنم که اجازه فعالیت ندهند چون فوتبال آموزان در سنین کم قرار داشته و درگیر شدن با این ویروس برای بچه ها مشکل ساز خواهد بود.
نکیسا در خصوص نشست خود با مسئولین سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: جلسه ای را با مسئولین سازمان ورزش تهران برگزار کرده و درخواستمان این بود که اماکن ورزشی تحت نظر این سازمان به هیچ عنوان امکان و اجازه فعالیت به مدارس فوتبال را ندهند. همچنین نامه ای را خطاب به دبیرکل فدراسیون فوتبال ارسال کرده ام تا به استانها، مدیرکل های محترم و یا وزارت ورزش به عنوان متولی اعلام کند که عواقب و شرایط فعالیت مدارس به چه صورت خواهد بود.مسئله خطرناکی است و باید بهترین تصمیم را در این خصوص گرفت.
وی در ادامه اظهار داشت: از امسال فرمی به نام فرم ارزیابی پزشکی پیش فصل را به مدارس فوتبال و استانها ارسال می کنیم که فوتبال آموز باید قبل از شروع فعایت خود پر کند و اگر کودکی احیانا از لحاظ جسمانی و یا مصرف دارو دچار مشکل است، این فرم پر می شود و مربی از وضعیت کامل فوتبال آموز آگاه خواهد بود.
وی در پایان گفت: یک پزشکیار یا بهیار از این پس باید به طور دائم در مدرسه فوتبال حضور داشته باشد . هیات فوتبال این موضوع را باید الزام کند و بدون شک کار آفرینی وسیعی در این زمینه صورت خواهد گرفت. فکر می کنم با کمک گرفتن از هلال احمر و یا ارگانهای مختلف بتوان شرایط را برای فوتبال آموزان مهیا کرد تا در بهترین وضعیت ممکن به فعالیت ورزشی خود بپردازند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اعلام مصوبات و برنامه مسابقات 2021 کنفدراسیون فوتبال آسیا

ماجدی: کادر فنی تیم های جوانان و نوجوانان بازیکنان جدید را زیر نظر می گیرد

اعلام تیم های شرکت در مسابقات جام ملت های فوتبال بانوان آسیا

برنامه هفته های سیزدهم تا پانزدهم لیگ برتر اعلام شد

اعلام داوران هفته هفتم لیگ برتر فوتسال

اسامی تیم داوری دو دیدار از هفته یازدهم لیگ برتر

اعلام داوران هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال

جام ملتهای فوتسال و فوتبال ساحلی آسیا لغو شدند

اعلام آرای انضباطی لیگ دسته اول

محل برگزاری دو مسابقه از هفته دهم لیگ یک اعلام شد

پربازدیدترین ها

داور بازی استقلال و پرسپولیس مشخص شد

اعلام داوران هفته  نهم لیگ دسته اول فوتبال

اعلام داوران سه دیدار از هفته 11 و یک بازی معوقه از هفته نهم

توضیحات کمیته وضعیت بازیکنان

سخنرانی محصص در دوازدهمین کنفرانس فوتبال ژاپن

صالحی: مظاهری پرونده محرویتی نزد کمیته استیناف ندارد

لیگ برتر زیر ذره بین کادر فنی تیم ملی

حجت الاسلام علیپور:اشخاص حقیقی و حقوقی اجازه دهند انتخابات فدراسیون ذیل اساسنامه مصوب و برابر قانون و مقررات تصویبی بررسی ،پیگیری و اعمال شود

بهاروند در گفت و گو با استودیو فوتبال؛ امیدوارم شرایط حضور تماشاگران در ورزشگاهها فراهم شود

فغانپور:پرونده ویلموتس متهمی ندارد