فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۱۷۷۵
کد خبر: ۶۲۵۰
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
بازیکنان بزرگی داریم که افتخار کسب مقام سوم جهان را دارند
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران تاکید کرد: باتوجه به شرایط ایجاد شده حاصل از شیوع ویروس کرونا، باید قدر این دو بازی دوستانه را بدانیم.

ناظم الشریعه: اعزام با ترکیب اصلی هنوز قطعی نیست

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد ناظم الشریعه در ابتدا گفت: با اینکه در ماه های اخیر امکان اعزام و میزبانی مسابقات را نداشتیم، اما شرایط تیم ملی خوب است. اردوها را تا جایی که می توانستیم به خوبی پیش بردیم و از شرایط بازیکنان آگاهی کاملی پیدا کردیم.

وی افزود: شیوع کرونا باعث شد تا کار سخت و پیچیده شود، حتی مسابقات جام ملتها را برای چندین بار دچار وقفه کرده است. در برخی از موارد که فدراسیون کشورها مخالفتی با اعزام تیم هایشان نداشتند، اما دولت ها اجازه سفر را به تیم های ملی کشورشان ندادند. اما با پیگیری های صورت گرفته اکنون فرصت خوبی برای ما ایجاد شده که دو بازی دوستانه با ازبکستان داشته باشیم و باتوجه به شرایط فعلی باید قدر این دو بازی را بدانیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درخصوص نفرات اعزامی تصریح کرد: یک اردوی دیگر تا پیش از اعزام خواهیم داشت که با هدف ایجاد هارمونی تاکتیکی برگزار خواهد شد. البته اینکه با نفرات اصلی عازم شویم، هنوز قطعی نیست. به هرحال فوتسال ایران علاوه بر بازیکنان ارزشمند و شناخته شده، بازیکنان جوانی هم دارد که باید به آنها فرصت بدهیم. فوتسال ایران سومی جهان را در کارنامه دارد و باید نکات مختلفی را درنظر داشته باشیم.

ناظم الشریعه ادامه داد: با همکارانم در کادرفنی و سایر همکاران در باشگاه ها درباره اعزام با تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان مشورت خواهم کرد تا تصمیم نهایی را بگیریم. اینکه به بازیکنان جوان فرصت بدهیم و از طرفی دست خودمان را برای حریفان رو نکنیم، چراکه از الان باید به دور دوم مسابقات و احتمال بسیار زیاد رویارویی با ازبکستان هم نیم نگاهی داشته باشیم.

وی با اشاره به نحوه اعزام تیم به ازبکستان گفت: به هر حال دو تیم ملی با هم عازم خواهیم شد. فوتبال همیشه جایگاه خاص خود را دارد و فوتسال هم که چندین دوره قهرمانی آسیا و سومی جهان را کسب کرده است. این اتفاق خوبی است. در سال های گذشته اعزام های سخت و اعزام های مناسبی داشتیم، اما این بار خوشبختانه با شرایطی بهتر از همیشه عازم می‌شویم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان اضافه کرد: حفظ شخصیت بازیکنان بزرگی که داریم، همیشه از دغدغه های کادرفنی بوده است. جایگاه ویژه ای در فوتسال جهان داریم و باید نگاه فعلی در آینده هم ادامه دار باشد. تلاش ما نیز استفاده حداکثری از این شرایط ایجاد شده خواهد بود.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

مربیان عزیز،معلمان دلسوز و فداکار روزتان مبارک

 برگزاری دوره های دانش افزایی آنلاین برای مربیان دارای گواهینامه مربیگری درجه حرفه ای A و B فوتبال

ماجدی:سلامت کادر فنی و بازیکنان برای فدراسیون همیشه اولویت بوده است

برگزاری تست آمادگی جسمانی پیش فصل داوران استان ایلام

ارائه گزارش آزمون آمادگی جسمانی داوران در استانها به کمیته داوران

اعلام زمان قرعه کشی مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان

پیام تسلیت فدراسیون

برگزاری نشست مشترک سرپرست و اعضای کمیته داوران با بهاروند و نبی

اطلاعیه سازمان لیگ فوتسال

فراخوان عمومی(دوم) خریداری البسه عوامل حمل برانکارد و توپ جمع‌کن مسابقات لیگ‌های برتر، دسته اول فوتبال ایران

پربازدیدترین ها

فرآیند مربیگری

افزایش حق الزحمه داوران،ناظران و نمایندگان اعزامی به مسابقات لیگ

گزارش تصویری از تست آمادگی جسمانی داوران استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون

فرمانی:به دنبال موفقیت های بیشتر هستم

معرفی روسای کمیته های جوانان و آموزش فدراسیون

انتشار گزارش عملکرد فدراسیون در زمان شیوع کرونا از فروردین تا شهریور 99

رسمی/برگزاری دیدار تیم ملی مقابل بوسنی قطعی شد

نامه تبریک تولد پله به فدراسیون برزیل

اعلام برنامه جدید هفته اول لیگ برتر فوتبال