فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۱۸۰۵
کد خبر: ۶۲۵۰
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
بازیکنان بزرگی داریم که افتخار کسب مقام سوم جهان را دارند
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران تاکید کرد: باتوجه به شرایط ایجاد شده حاصل از شیوع ویروس کرونا، باید قدر این دو بازی دوستانه را بدانیم.

ناظم الشریعه: اعزام با ترکیب اصلی هنوز قطعی نیست

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد ناظم الشریعه در ابتدا گفت: با اینکه در ماه های اخیر امکان اعزام و میزبانی مسابقات را نداشتیم، اما شرایط تیم ملی خوب است. اردوها را تا جایی که می توانستیم به خوبی پیش بردیم و از شرایط بازیکنان آگاهی کاملی پیدا کردیم.

وی افزود: شیوع کرونا باعث شد تا کار سخت و پیچیده شود، حتی مسابقات جام ملتها را برای چندین بار دچار وقفه کرده است. در برخی از موارد که فدراسیون کشورها مخالفتی با اعزام تیم هایشان نداشتند، اما دولت ها اجازه سفر را به تیم های ملی کشورشان ندادند. اما با پیگیری های صورت گرفته اکنون فرصت خوبی برای ما ایجاد شده که دو بازی دوستانه با ازبکستان داشته باشیم و باتوجه به شرایط فعلی باید قدر این دو بازی را بدانیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درخصوص نفرات اعزامی تصریح کرد: یک اردوی دیگر تا پیش از اعزام خواهیم داشت که با هدف ایجاد هارمونی تاکتیکی برگزار خواهد شد. البته اینکه با نفرات اصلی عازم شویم، هنوز قطعی نیست. به هرحال فوتسال ایران علاوه بر بازیکنان ارزشمند و شناخته شده، بازیکنان جوانی هم دارد که باید به آنها فرصت بدهیم. فوتسال ایران سومی جهان را در کارنامه دارد و باید نکات مختلفی را درنظر داشته باشیم.

ناظم الشریعه ادامه داد: با همکارانم در کادرفنی و سایر همکاران در باشگاه ها درباره اعزام با تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان مشورت خواهم کرد تا تصمیم نهایی را بگیریم. اینکه به بازیکنان جوان فرصت بدهیم و از طرفی دست خودمان را برای حریفان رو نکنیم، چراکه از الان باید به دور دوم مسابقات و احتمال بسیار زیاد رویارویی با ازبکستان هم نیم نگاهی داشته باشیم.

وی با اشاره به نحوه اعزام تیم به ازبکستان گفت: به هر حال دو تیم ملی با هم عازم خواهیم شد. فوتبال همیشه جایگاه خاص خود را دارد و فوتسال هم که چندین دوره قهرمانی آسیا و سومی جهان را کسب کرده است. این اتفاق خوبی است. در سال های گذشته اعزام های سخت و اعزام های مناسبی داشتیم، اما این بار خوشبختانه با شرایطی بهتر از همیشه عازم می‌شویم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان اضافه کرد: حفظ شخصیت بازیکنان بزرگی که داریم، همیشه از دغدغه های کادرفنی بوده است. جایگاه ویژه ای در فوتسال جهان داریم و باید نگاه فعلی در آینده هم ادامه دار باشد. تلاش ما نیز استفاده حداکثری از این شرایط ایجاد شده خواهد بود.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

گزارش تصويرى از تمرين تيم ملى جوانان

پيگيرى تمرينات جوانان در دو نوبت

قضاوت تیم داوری ایران در منطقه شرق لیگ قهرمانان آسیا 2020

درخشان:همدلی و انگیزه کادر فنی و بازیکنان به موفقیت جوانان کمک می کند

فاطمی:اردوی جوانان با اجرای کامل پروتکل ها در حالی برگزاری است

هراتیان: در فوتبال ایران کوید برک داریم نه کولینگ برک

اعلام داوران هفته سوم لیگ برتر فوتبال

مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال در پرتو سند امنیت قضایی

توسعه رسانه در دنیای امروز

برگزاری دوره های آنلاین آموزش مربیگری

پربازدیدترین ها

‎25 بازیکن به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدند

توضیحات مسول امور حقوقی فدراسیون

اعلام داوران هفته سوم لیگ برتر فوتبال

خلیل زاده:با دعای خیر مردم به جام جهانی می رویم

اعلام داوران هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال

توضیحات سرپرست کمیته داوران فدراسیون

قضاوت تیم داوری ایران در منطقه شرق لیگ قهرمانان آسیا 2020

ماجدی:ترکیب خوبی تیم ملی جوانان را هدایت خواهند کرد

حاج صفی:خدا به من عزت داده است

محصص:به آینده تیم ملی جوانان امیدواریم