فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۴۹۱
کد خبر: ۶۵۱۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
مربی تیم ملی فوتبال گفت: بازیکنان با انگیزه و پشتکار خوبی تمرینات را در اردوی آماده سازی انجام دادند.

هاشمیان:لغو بازی مقابل مالی تاثیری در کار تیم ملی نداشت

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، وحید هاشمیان، مربی تیم ملی درباره شرایط بازیکنان در اردوی آماده سازی عنوان کرد:خوشبختانه توانستیم بعد از ماهها اردوی بسیار خوبی را برگزار کنیم. همانطور که همه می دانیم به دلیل شیوع ویروس کرونا بازیهای رسمی مقدماتی جام جهانی 2022 لغو شد و این باعث شد تا حدود 11 ماه بازیکنان کنار یکدیگر قرار نگیرند و برهمین اساس بازیهای دوستانه ای نیز برگزار نشد.
وی در ادامه اضافه کرد: با توجه به تغییر کادر فنی و حضور دراگان اسکوچیچ در تیم ملی، اردوی ازبکستان را برگزار کردیم. در این اردو سرمربی تفکرات خود را به بازیکنان جدید انتقال داد. علاوه بر آن باعث شد بچه ها روحیه خیلی خوبی به دست بیاورند. در اردوی ازبکستان اتحاد تیمی و همبستگی زیادی را از بازیکنان شاهد بودیم. همچنین مسابقه دوستانه برابر ازبکستان یک بازی مناسب برای کادر فنی بود که به شناخت بیشتر بازیکنان، انتقال ایده های جدید و مرور تمرینات تازه منجر شد. خوشبختانه بازیکنان به خوبی از عهده تمرینات برآمدند. بعد از آنالیز بازی برابر ازبکستان به نکات مهمی درخصوص بازیکنان پی بردیم. بدون تردید روی نقاط ضعف و قوت تیم در بازیهای آینده تیم ملی بیشتر کار خواهیم کرد.
مربی تیم ملی درباره اردوی آنتالیا گفت:بعد از ازبکستان به ترکیه آمدیم ، شرایط آب و هوایی خوبی در این جا حاکم بود. همچنین زمین تمرین بسیار خوبی میزبان برایمان فراهم کرده بود. بازیکنان با انگیزه و پشتکار خوبی تمرینات را انجام دادند و متاسفانه به دلیل اینکه چند بازیکن تیم حریف دچار بیماری کرونا شدند که امیدوارم به زودی این بازیکنان بهبود یابند، این بازی لغو شد، ولی تاثیری در کار ما نداشت. کادر فنی همان برنامه تمرینی که پیش بینی شده بود را انجام داد. گفتگوهای اختصاصی با بازیکنان، مرور فیلم بازی که به خوبی برگزار شد
هاشمیان اضافه کرد: امروز که آخرین روز از اردوی آماده سازی ما در آنتالیا است یک تمرین بسیار خوب و مفیدی را انجام خواهیم داد. شاهد این هستیم که بازیکنانی که در این اردو بودند، روحیه بسیار شاد و پیروزی طلبی دارند. نکات بسیار خوبی را کسب کردیم که در آینده از آن استفاده خواهیم کرد.
مربی تیم ملی در پایان گفت: از تمام هموطنان عزیزم و هواداران تیم ملی آرزو می کنم با رعایت پروتکل ها از خطر ابتلا به این بیماری دور شوند و در برابر این بیماری از خود مراقبت کنند. همچنین از کادر درمان که شبانه روز در این ماهها زحمات زیادی کشیده اند، تشکر می کنم.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

برگزاری دومین نشست هیات انجمن بین المللی فوتبال IFAB

در چنین روزی/اولین پیروزی تاریخ فوتبال ایران در پیونگ‌یانگ

پیام تبریک فدراسیون به مناسبت آغاز امامت امام زمان(عج)

اهمیت پیشگیری از آسیبهای ورزشی در زمان شیوع بیماری کرونا

۴ مدافع پرسپولیس کاندیدای بهترین مدافعان غرب آسیا

حامد لک با اختلاف بهترین دروازه‌بان غرب آسیا شد

پیام تسلیت فدراسیون

فرآیند مربیگری

جایگاه اصول دادرسی منصفانه در رسیدگی انضباطی

اطلاعیه

پربازدیدترین ها

طارمی:اسکوچیچ برای تک تک بازیکنان برنامه دارد

قضاوت داوران ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا 2020

اعلام نظر فیفا درباره آخرین نسخه پیشنهادی اساسنامه فدراسیون

فرآیند مربیگری

جلال مرادی:اصفهانیان با اشراف کامل خود می تواند به توسعه داوری کمک کند

نمی خواهم آخرین باشم

انتشار دوازدهمین پادکست رسمی فدراسیون

25 ماه تا آغاز جام جهانی 2022

با اعلام فدراسیون پزشکی ورزشی لیگ برتر بیستم به تعویق افتاد

صحبت های سیامک نعمتی درباره اردوهای تدارکاتی تیم ملی