فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۵۸۴
کد خبر: ۶۷۸۷
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
یادداشت
دبیرکل فدراسیون فوتبال در مطلبی با عنوان رشد پرشتاب حوزه مدیریتی و شور و نشاط در فوتبال به بررسی اتفاقات رخ داده در ماه اخیر در فدراسیون پرداخت.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال،مهدی محمد نبی،دبیرکل فدراسیون فوتبال در این مطلب که در شماره چهارم فدراسیون منتشر شده آورده است:
1_صنعت فوتبال به موازات تحولات لحظه ای در اقلیم فنی در حوزه مدیریتی هم به رشد پرشتاب خود ادامه می دهد و این موضوع به تخصصی شدن هر چه بیشتر تمام سرفصل های مدیریتی در حوزه ورزش و به ویژه فوتبال انجامیده است.
ضرورت به روز رسانی اصول و قواعد مرتبط مدیریتی هم در عصر امروز بیش از پیش احساس می شود.
در مهرماه سال جاری،دوره آموزشی کادر فنی تیم های ملی فوتبال،فوتسال و فوتبال ساحلی با محوریت مباحث مربوط به فلسفه کلی فوتبال،رعایت شیوه نامه ها و پروتکل بهداشتی،شرح وظایف مدیران اجرایی تیم ها،مقوله امنیت و حراست،قوانین رسانه ای در عصر امروز فوتبال،مسئولیت های اجتماعی و قوانین و مقررات استفاده از تجهیزات و امکانات مرکز ملی فوتبال برگزار شد.
این جلسات در آینده هم تداوم خواهد یافت و طبق برنامه ریزی دروس ارائه شده به عنوان سرفصل های اجرایی مصوب به عنوان چراغ راه فرداهای فدراسیون ملاک نظر قرار خواهد گرفت.
2_در روزهای سخت و دشوار شیوع ویروس کرونا،فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در صف و ستاد برنامه های خود را با حمایت کامل سرپرست محترم فدراسیون در حوزه های مختلف به صورت شبانه روزی پیش می برد گزارش عملکرد مربوطه هم به استحضار اهالی ورزش،خانواده فوتبال،اهالی محترم رسانه رسید.
یکی از مهم ترین دستاوردها در این مدت تصویب اساسنامه فدراسیون و مقررات انتخاباتی پس از مدتها کش و قوس بود.در این ایام اعضای مجمع،هیات رییسه،کمیته حقوقی و تدوین مقررات و دپارتمان بین الملل همگی فعال بودند.
شرایط به نحوی بود که در 6 ماه گذشته 10 جلسه هیات رییسه برگزار شد.این در حالی است که معمولا در طول سال 9 جلسه هیات رییسه برگزار می شود اما به دلیل اهمیت موضوع تصویب اساسنامه تا مهرماه 10 جلسه هیات رییسه برگزار شد.
مایلم از تلاش ها و مساعی وزارت ورزش و جوانان و نهادهای ذیربط دیگر هم نهایت سپاس را داشته باشم که در این مدت همراه فدراسیون فوتبال بودند.پس از برگزاری مجمع عمومی تایید اساسنامه در 8 آذرماه هم مقدمات مربوط به برگزاری مجمع انتخاباتی انجام خواهد شد و امیدواریم فوتبال با شور و نشاط مسیر خود را ادامه دهد.
3_تیم ملی با برگزاری اردوی آبان ماه وارد فاز تازه ای از برنامه های خود خواهد شد.ملی پوشان که مهرماه اردوی ازبکستان و دیدار با تیم ملی این کشور و همچنین حضور در کمپ آنتالیا را پشت سرگذاشتند در حالی مهیای دیدار با بوسنی و هرزگوین می شوند که کادر فنی قطعا از این اردوها ره توشه های مناسبی برای آینده دشت می کند. همچنین با تلاش ستاد کرونادر فوتبال و سازمان لیگ فصل 1399-1400 آغاز شد و باعث شور و شعف در میان علاقمندان و به ویژه جوانان کشورمان شد.
4_در روزهای گذشته متاسفانه خبر درگذشت جمعی از یاران صدیق،جامعه فوتبال را سوگوار کرد. درگذشت زنده یاد دکتر بیژن شیری تا عباس روغنی، جمشید وطن دوست ، وهاب مراغه چیان و عبدالرضا دستا اخبار تاسف باری بود که شنیدیم و قطعا جای خالی این عزیزان هرگز پر نخواهد شد.
فدراسیون فوتبال در این روزهای سخت در کنار خانواده های این عزیزان است.
روحشان شاد و یادشان گرامی باد

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

گزارش تصويرى از تمرين تيم ملى جوانان

پيگيرى تمرينات جوانان در دو نوبت

قضاوت تیم داوری ایران در منطقه شرق لیگ قهرمانان آسیا 2020

درخشان:همدلی و انگیزه کادر فنی و بازیکنان به موفقیت جوانان کمک می کند

فاطمی:اردوی جوانان با اجرای کامل پروتکل ها در حالی برگزاری است

هراتیان: در فوتبال ایران کوید برک داریم نه کولینگ برک

اعلام داوران هفته سوم لیگ برتر فوتبال

مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال در پرتو سند امنیت قضایی

توسعه رسانه در دنیای امروز

برگزاری دوره های آنلاین آموزش مربیگری

پربازدیدترین ها

‎25 بازیکن به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدند

توضیحات مسول امور حقوقی فدراسیون

اعلام داوران هفته سوم لیگ برتر فوتبال

خلیل زاده:با دعای خیر مردم به جام جهانی می رویم

اعلام داوران هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال

ماجدی:ترکیب خوبی تیم ملی جوانان را هدایت خواهند کرد

توضیحات سرپرست کمیته داوران فدراسیون

حاج صفی:خدا به من عزت داده است

محصص:به آینده تیم ملی جوانان امیدواریم

رشد پرشتاب حوزه مدیریتی و شور و نشاط فوتبال