فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۸۵۹
کد خبر: ۶۸۰۰
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵
یادداشت
سرپرست فدراسیون فوتبال در یادداشتی پیرامون روزهای دشوار مقابله با ویروس کرونا و ادامه مسیر فوتبال در کشورمان نکاتی را مطرح کرده است.

این قطار ایستادنی نیست

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال،حیدر بهاروند،سرپرست فدراسیون در یادداشتی که در شماره چهارم مجله فدراسیون منتشر شده آورده است:

لحظات سخت مقابله با کرونا در شرایطی در سرتاسر جهان طی می شود که فوتبال ایران فعالیت پرشتاب خود را در عرصه های مختلف ملی و باشگاهی ادامه می دهد.
حکایتی که پیام روشنی در پی دارد و آن روایت مستندی از پویایی و زنده بودن فوتبال در این مرز و بوم است، موضوع مهمی که در پی همدلی،همکاری و همبستگی خانواده فوتبال رنگ عملیاتی به خود گرفت و هیجان میدان های پرزرق و برق در این روزهای دشوار هدیه این جماعت به میلیون ها علاقمند شد.
اینچنین فوتبال بار دیگر وظایف خود را در حوزه های مختلف به درستی انجام داد و در سه مقوله ملی، باشگاهی و اجرایی بدون توقف مسیرش را پیمود.
با مشارکت باشگاهها، هیات های فوتبال، ادارات کل ورزش و جوانان، ستاد مقابله با کرونا در ورزش و سایر مراجع ذیربط 73 مسابقه در لیگ برتر، 4 بازی در جام حذفی ،73 مسابقه لیگ یک، 69 بازی در لیگ دو ،80 بازی در لیگ سه و 54 مسابقه در لیگ برتر فوتبال ساحلی به انجام رسید تا در مقوله مدیریت بحران حدنصاب جالب توجهی به ثبت برسد.
مطابق گزارش ستاد کرونا در فوتبال که طی این مدت زحمات فراوانی متحمل شد، شیوه نامه های بهداشتی مطابق استاندارهای جهانی در مسابقات به انجام رسید و حتی در برگزاری رقابت های لیگ سه پروتکل ها با جدیت و دقت زیاد به فاز اجرایی درآمد.
بلافاصله پس از پایان فصل گذشته رقابت های باشگاهی هم برنامه ریزی برای فصل جدید در فدراسیون و سازمان لیگ آغاز شد تا با بهره مندی تام و تمام از تجارب ارزشمند و ذی قیمت گذشته مسیر ماههای اخیر در فصل جدید رقابت های باشگاهی با قوت بیشتر در همه سطوح ادامه یابد.
در حوزه تیم های ملی،شاهد برپایی اردو و بازی های دوستانه تیم های ملی فوتبال و فوتسال بودیم که مطابق گزارش ها با رعایت پروتکل ها از دیدگاه فنی هم کاملا موثر و مفید قلمداد شد. اردوهای تیم های ملی نوجوانان و جوانان ایران هم با رعایت شئون مختلف پزشکی و تاکید بر حفظ سلامت کادر فنی و بازیکنان در حال برنامه ریزی و اجرا است.برنامه ریزی اردوهای دیگر ملی هم مطابق برنامه و با رعایت دقیق مباحث مرتبط پزشکی در حال انجام است.
در حوزه اجرایی هم امور جاری فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ فوتبال، سازمان لیگ فوتسال، مرکز ملی فوتبال در این مدت به جدیت پیگیری شد و از سوی دیگر، به مدد بهره مندی از ظرفیت فضای مجازی و زیرساخت های آی تی وبینارهای متعددی در حوزه داوری، فنی، رسانه، بین الملل و...با مشارکت خیل علاقمندان به انجام رسید تا حوزه آموزش هم در این ایام به مانند گذشته تداوم یابد و رابطه تعاملی فدراسیون با خانواده فوتبال حفظ شود.
شاید در روزهایی که برگزاری یک اردوی تیم ملی یا یک مسابقه باشگاهی در بسیاری از کشورهای صاحب اعتبار آرزوی بزرگی محسوب می¬شد، تداوم مسیر عادی فوتبال در کشورمان نشان داد که این رشته محبوب ورزشی تعطیل بردار نبوده و قطار آن ایستادنی نیست و نخواهد بود.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اعلام تیم داوری هفته دوم لیگ برتر فوتسال بانوان

اطلاعیه کمیته بدوی انتخابات فدراسیون (2)

گزارش تصویری دیدار مس سونگون - فرش آرا

برگزاری کنگره فیفا به شکل برخط

اسامی داوران هفته هشتم لیگ برتر فوتبال بانوان

اعلام داوران هفته هشتم لیگ برتر فوتسال

اعلام رای دیدار مس رفسنجان و سپاهان

اعلام محل برگزاری مسابقه شهرداری آستارا و ملوان

برگزاری نشست هیات رئیسه فدراسیون

عابدزاده:اسکوچیچ انرژی جدیدی به تیم وارد کرد

پربازدیدترین ها

اسامی داوران هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال

اسامی تیم داوری دو دیدار از هفته یازدهم لیگ برتر

اطلاعیه کمیته بدوی انتخابات فدراسیون (1)

اعلام مصوبات و برنامه مسابقات 2021 کنفدراسیون فوتبال آسیا

اعلام داوران هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال

جام ملتهای فوتسال و فوتبال ساحلی آسیا لغو شدند

اعلام آرای انضباطی لیگ دسته اول

اعلام تیم های شرکت در مسابقات جام ملت های فوتبال بانوان آسیا

ماجدی: کادر فنی تیم های جوانان و نوجوانان بازیکنان جدید را زیر نظر می گیرد

برنامه هفته های سیزدهم تا پانزدهم لیگ برتر اعلام شد