فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۶۳۷
کد خبر: ۶۸۲۶
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
نخستین دیدار تدارکاتی جوانان مقابل هوادار
سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان ایران اظهار امیدواری کرد این تیم با حمایت همه جانبه اهالی فوتبال در فرصت کوتاه باقی مانده به بهترین شکل برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده شود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داوود مهابادی در خصوص اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان گفت:خوشبختانه با حمایت فدراسیون فوتبال ، مرکز ملی و کمیته جوانان و تلاش های ماجدی و همچنین فراز فاطمی از ابتدای آذر اردوی تیم را آغاز کردیم و برنامه های فشرده ای در دستور کار خواهیم داشت. تلاش ما در نخستین گام کسب شناخت مناسب از اعضای تیم بود که با دیدن فیلم بازی ها همچنین انجام تمرینات در روزهای اخیر حاصل شده و در ادامه برای تقویت تیم در پست های مورد نیاز و بالا بردن هماهنگی نفرات برنامه هایی را در نظر داریم. هدف ما این بود که در اردوی فعلی 3 بازی دوستانه انجام بدهیم با این وجود موضوع کرونا محدودیت هایی ایجاد می کند. امروز در یک مسابقه تدارکاتی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی پشت درهای بسته مقابل تیم فوتبال هوادار قرار می گیریم که خوشبختانه نتیجه تست PCR اعضای تیم حریف هم گرفته شده و نگرانی در این خصوص نخواهیم داشت. به هر حال شرایط ویژه فعلی مشکلاتی را ایجاد کرده اما همه اعضای تیم و فدراسیون تلاش می کنند مسابقات مورد نیاز را در برنامه داشته باشیم.
سرمربی تیم ملی جوانان به حفظ شاکله اصلی این تیم اشاره کرده و گفت:یکی از نقاط قوت تیم جوانان حضور بازیکنان در دو سال گذشته کنار یکدیگر و با تغییرات محدود بوده و ما هم سعی می کنیم شاکله اصلی این تیم همچنان حفظ شود. تیم ملی جوانان بازیکنان بسیار خوب و شایسته ای در اختیار دارد و البته در برخی پست ها هم نیاز به تقویت احساس می شود. سعی ما این است بهترین های این رده سنی به خوبی دیده شوند و با وجود کمترین فرصت قدرتمندترین تیم را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده کنیم.
مهابادی درباره وضعیت آمادگی جسمی بازیکنان تیم ملی جوانان گفت:خوشبختانه اکثر بچه ها در تیم های باشگاهی خودشان تمرینات خوبی داشته اند و بعضی ها هم کاملا در شرایط مسابقه هستند. به همین دلیل از این نظر مشکلی نداشتیم و با آمادگی خوبی تمرینات را دنبال می کنیم. با این وجود هدف ما این است که از نظر آمادگی جسمانی به بهترین سطح ممکن برسیم.
سرمربی تیم ملی جوانان در پایان گفت:خواسته و انتظار ما حمایت همه جانبه جامعه فوتبال از این تیم است. فرصت بسیار کوتاهی تا آغاز مسابقات نهایی باقی مانده و تیم ملی جوانان برای رویارویی با حریفان قدرتمندی که در پیش دارد و رسیدن به موفقیت به تمرکز و آرامش نیاز دارد. از نظرات و دیدگاههای ارزشمند تک تک بزرگان و پیشکسوتان همچنین اهالی رسانه استقبال می کنیم. امیدواریم این تیم نماینده شایسته ای برای فوتبال کشور باشد و بتواند نتایج ارزشمندی کسب کند.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

ماجدی: کادر فنی تیم های جوانان و نوجوانان بازیکنان جدید را زیر نظر می گیرد

اعلام تیم های شرکت در مسابقات جام ملت های فوتبال بانوان آسیا

برنامه هفته های سیزدهم تا پانزدهم لیگ برتر اعلام شد

اعلام داوران هفته هفتم لیگ برتر فوتسال

اسامی تیم داوری دو دیدار از هفته یازدهم لیگ برتر

اعلام داوران هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال

جام ملتهای فوتسال و فوتبال ساحلی آسیا لغو شدند

اعلام آرای انضباطی لیگ دسته اول

محل برگزاری دو مسابقه از هفته دهم لیگ یک اعلام شد

اصلاحیه برنامه هفته اول لیگ برتر فوتسال بانوان

پربازدیدترین ها

داور بازی استقلال و پرسپولیس مشخص شد

اعلام داوران هفته  نهم لیگ دسته اول فوتبال

اعلام داوران سه دیدار از هفته 11 و یک بازی معوقه از هفته نهم

توضیحات کمیته وضعیت بازیکنان

سخنرانی محصص در دوازدهمین کنفرانس فوتبال ژاپن

صالحی: مظاهری پرونده محرویتی نزد کمیته استیناف ندارد

لیگ برتر زیر ذره بین کادر فنی تیم ملی

حجت الاسلام علیپور:اشخاص حقیقی و حقوقی اجازه دهند انتخابات فدراسیون ذیل اساسنامه مصوب و برابر قانون و مقررات تصویبی بررسی ،پیگیری و اعمال شود

بهاروند در گفت و گو با استودیو فوتبال؛ امیدوارم شرایط حضور تماشاگران در ورزشگاهها فراهم شود

توضیحات کمیته استیناف