فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۴۴۵
کد خبر: ۷۱۲۰
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال گفت:فدراسیون فوتبال در سخت ترین شرایط با فراهم ساختن شرایط برگزاری اردوی تاجیکستان حمایت همه جانبه خودش از برنامه آماده سازی تیم های پایه را نشان داد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال میرشاد ماجدی با بیان این موضوع اظهار داشت:خوشبختانه برنامه آماده سازی دو تیم ملی جوانان و نوجوانان طبق انتظار کادر فنی وارد فاز تازه ای شده و در اردوی تاجیکستان فرصت انجام چهار مسابقه تدارکاتی را در پیش داریم. تیم ملی جوانان از ابتدای آذر به شکل مستمر در اردو حضور داشته ، از امکانات مطلوب مجموعه پک و زمین های تمرینی مرکز ملی فوتبال استفاده کرده ، پس از آن دو اردوی بسیار مفید و 5 مسابقه تدارکاتی در اصفهان و شیراز داشته و کادر فنی این تیم توانسته ارزیابی لازم را از بازیکنان مورد نظر داشته باشد. در فاز دوم برنامه آماده سازی اردوی تاجیکستان در نظر گرفته شد که دو مسابقه بین المللی با کیفیت برای تیم جوانان محسوب می شود ، همچنین تیم ملی نوجوانان ما هم از این فرصت می تواند به خوبی استفاده کند و امروز اولین بازی خودش را مقابل تیم نوجوانان تاجیکستان انجام خواهد داد که یکی از قدرت های آسیا در رده زیر 16 سال است.
رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال اضافه کرد:علاوه بر مشکلات و محدودیت های مالی موجود شرایط بحرانی کرونا هم کار ما را برای تنظیم برنامه ها سخت تر می کند اما حمایت همه جانبه فدراسیون فوتبال موجب شد بتوانیم اردوهای مناسب برای هر دو تیم را فراهم کنیم و همچنین مسابقات تدارکاتی که در این مسیر اهمیت زیادی دارد. خوشبختانه با تلاش فدراسیون و همکاری میزبان در دوشنبه هم بهترین امکانات و شرایط مطلوب در شان تیم های ملی فراهم شده ، هتل ، شرایط تغذیه ، تمرینات و همه امکانات مورد نیاز به بهترین شکل فراهم است. امیدواریم حاصل این زحمات دستاورد مناسب برای هر دو تیم ملی ما ، کسب تجربه لازم و در نهایت موفقیت تیم های ملی جوانان در مسابقات نهایی قهرمانی آسیا همچنین صعود به جام جهانی باشد.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

پیام تسلیت

اعلام داوران دیدارهای دور دوم لیگ برتر فوتسال

اعلام برنامه مرحله دوم لیگ برتر فوتسال کشور

مدیر حوزه ریاست منصوب شد

سرپرست روابط عمومی منصوب شد

هشتاد و هشت درصد آسیب های رباط صلیبی در فوتبال حرفه ای با مکانیسم غیرتماسی رخ می دهند

اردوی تیم فوتسال جوانان برگزار می‌شود

اطلاعیه شماره يازدهم کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال

رای مجمع انتخاباتی ۱۰ اسفند ماه به رییس فدراسیون فوتبال اهدا شد

اسامی داوران هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال

پربازدیدترین ها

اعلام تیم داوری دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال

رای مجمع انتخاباتی ۱۰ اسفند ماه به رییس فدراسیون فوتبال اهدا شد

پیام تشکر رییس فدراسیون فوتبال پس از انتخابات روز دهم اسفند

سرپرست روابط عمومی منصوب شد

اطلاعیه

اطلاعیه شماره يازدهم کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال

مدیر حوزه ریاست منصوب شد

پیام تبریک شیخ سلمان  به عزیزی خادم

پیام تبریک رئیس فیفا به عزیزی خادم

اسامی داوران هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال