فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۵۴۶
کد خبر: ۷۱۷۴
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸
عبدی:در طول بازی هیچ موقعیتی به تاجیکستان ندادیم
سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران گفت:از فیفا و AFC درخواست می کنیم نگذارند آینده این بچه ها که سرمایه های آینده فوتبال ایران هستند نابود شود.

از فیفا درخواست می کنیم نگذارند آینده این بچه ها نابود شود

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال حسین عبدی پس از پیروزی در دومین بازی تدارکاتی اردوی تاجیکستان و مقابل تیم میزبان گفت:پیش از هر چیز از میزبانی شایسته تاجیکستان تشکر می کنم. بازی بسیار خوبی بود ، تیم حریف هم بازی بسیار خوبی انجام داد و یک تیم فوق العاده است. ما در بازی قبلی با یک یار کمتر حدود 70 دقیقه بازی کردیم و دو تعویض اجباری داشتیم با این وجود با چهار گل پیروزی شدیم و امروز هم خوشبختانه نتیجه خوبی کسب کردیم. هرچند تیم تاجیکستان واقعا تیم بسیار خوب و قدرتمندی است و این بازی ها برای ما بسیار مفید بود.
سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران اضافه کرد:من امیدوار بودم ما و تاجیکستان در کنار هم به جام جهانی نوجوانان صعود کنیم ولی متاسفانه یک تصمیمی گرفته شده که من اصلا نمی دانم در این خصوص چه باید بگویم. ما ، تاجیکستان و همه کشورهای دیگری که به این مرحله رسیده اند هزینه زیادی کردند. برنامه ریزی کردند و بهترین نفرات را انتخاب کردند تا ابتدا در مسابقات آسیایی و پس از آن رقابت های جهانی شرکت کنند. اعتقاد من این است که اگر رقابت ها برگزار نشود یک نسل از بین می رود و فیفا واقعا باید به این مسئله رسیدگی کند. نمی شود که بعد از این مدت یک شب بخوابیم و صبح بیدار بشویم ببینیم می گویند برگزار نمی شود.
عبدی همچنین گفت:این بچه ها به حضور در مسابقات نیاز دارند و در غیر اینصورت رشد نمی کنند. درخواست من از فیفا و AFC این است که مسابقات آسیایی ابتدا برگزار شود و پس از آن هم رقابت های جهانی را برگزار کنند. خوشبختانه واکسن هم پیدا شده و تا زمان برگزاری بازی ها مشکلی وجود نخواهد داشت. حقیقت این است که فوتبال به خاطر همین استعداد ها و این بچه ها وجود دارد. نباید بگذاریم با یک تصمیم آینده این بچه ها نابود شود.خواهش من این است که فیفا و کنفدراسیون به فکر جوان های کشورهای مختلف جهان باشند و اجازه ندهند این استعدادها از بین بروند.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

پیام تسلیت

اعلام داوران دیدارهای دور دوم لیگ برتر فوتسال

اعلام برنامه مرحله دوم لیگ برتر فوتسال کشور

مدیر حوزه ریاست منصوب شد

سرپرست روابط عمومی منصوب شد

هشتاد و هشت درصد آسیب های رباط صلیبی در فوتبال حرفه ای با مکانیسم غیرتماسی رخ می دهند

اردوی تیم فوتسال جوانان برگزار می‌شود

اطلاعیه شماره يازدهم کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال

رای مجمع انتخاباتی ۱۰ اسفند ماه به رییس فدراسیون فوتبال اهدا شد

اسامی داوران هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال

پربازدیدترین ها

اعلام تیم داوری دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال

رای مجمع انتخاباتی ۱۰ اسفند ماه به رییس فدراسیون فوتبال اهدا شد

پیام تشکر رییس فدراسیون فوتبال پس از انتخابات روز دهم اسفند

سرپرست روابط عمومی منصوب شد

اطلاعیه

اطلاعیه شماره يازدهم کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال

پیام تبریک شیخ سلمان  به عزیزی خادم

مدیر حوزه ریاست منصوب شد

پیام تبریک رئیس فیفا به عزیزی خادم

اسامی داوران هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال