فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۱۲۸
کد خبر: ۷۲۶۲
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
ملی‌پوش ارزشمند تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: همه تلاش می کنیم تا بازیکنان جوان دعوت شده از دل لیگ، پیشرفت بیشتری داشته باشند.

کیانی: از عملکرد فنی بازیکنان جوان دعوت شده به تیم ملی لذت بردیم

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مصطفی کیانی در ابتدا گفت: دومین اردوی ما از دیروز با انجام تست کرونا در بوشهر آغاز شد. از اینکه پس از 10ماه شرایط حضور ما کنار همدیگر و پیگیری تمرینات ایجاد شده، بسیار خوشحالیم.
وی ادامه داد: در بخشی از این چندماه در مسابقات لیگ به بازی پرداختیم. پس از آن به دلیل در پیش نبودن مسابقات تیم ملی، به صورت شخصی تمرین کردیم. اما اردوی قبلی شروع مجددی برای دور جدید اردوهایمان بود و الان هم در دومین اردو حاضر شدیم.
کیانی افزود: در مسابقات لیگ دچار مصدومیت شدم اما الان شرایط بسیار بهتری دارم و مشغول انجام تمرینات هستم. تمرینات بسیار خوبی در دو نوبت تمرینی صبح و عصر داریم، البته روز گذشته به دلیل آماده نبودن جواب تست‌ها برای نوبت صبح تمرین نداشتیم، اما در نوبت عصر زیر نظر دکتر نوشادی ،مربی بدنساز به انجام تمرینات بدنی پرداختیم.
ملی‌پوش ارزشمند تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با اشاره به مسابقات پیش‌رو گفت: امیدوارم روز به روز بهتر شویم و با رسیدن به آمادگی کامل برای مسابقت پیش‌رو آماده باشیم. البته شرایط کرونا همچنان امکان برگزاری مسابقات در زمان اعلام شده را نمی‌دهد. حتی بازی های المپیک ساحلی آسیا که قرار بود فروردین ماه برگزار شود، مجددا به تعویق افتاد. چاره‌ای جز آماده بودن نداریم تا اگر مسابقات قهرمانی آسیا و جام بین قاره‌ای در زمان مقرر برگزار شود، با آمادگی به میدان برویم.
کیانی در پایان تاکید کرد: در این دور از اردوها چندین بازیکن جوان از دل لیگ به اردو دعوت شدند و ما بازیکنان قدمی‌تر از دیدن عملکرد این جوان ها لذت بردیم، چرا که واقعا با استعداد هستند. همه باهم تلاش می کنیم تا برای پیشرفت بیشتر به آنها کمک کنیم. خوشبختانه اردوی قبلی و فعلی با امکانات و شرایط بسیار خوبی همراه بوده است و با آرامش کامل مشغول اجرای برنامه های کادرفنی هستیم.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

پیام تسلیت

اعلام داوران دیدارهای دور دوم لیگ برتر فوتسال

اعلام برنامه مرحله دوم لیگ برتر فوتسال کشور

مدیر حوزه ریاست منصوب شد

سرپرست روابط عمومی منصوب شد

هشتاد و هشت درصد آسیب های رباط صلیبی در فوتبال حرفه ای با مکانیسم غیرتماسی رخ می دهند

اردوی تیم فوتسال جوانان برگزار می‌شود

اطلاعیه شماره يازدهم کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال

رای مجمع انتخاباتی ۱۰ اسفند ماه به رییس فدراسیون فوتبال اهدا شد

اسامی داوران هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال

پربازدیدترین ها

اعلام تیم داوری دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال

رای مجمع انتخاباتی ۱۰ اسفند ماه به رییس فدراسیون فوتبال اهدا شد

پیام تشکر رییس فدراسیون فوتبال پس از انتخابات روز دهم اسفند

سرپرست روابط عمومی منصوب شد

اطلاعیه

اطلاعیه شماره يازدهم کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال

مدیر حوزه ریاست منصوب شد

پیام تبریک شیخ سلمان  به عزیزی خادم

پیام تبریک رئیس فیفا به عزیزی خادم

اسامی داوران هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال