فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۵۵۸
کد خبر: ۷۲۸۴
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶
کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال،
دیدار تیم های خوشه طلایی و استقلال ملاثانی برگزار شد که از سوی علی جاسمی، عباس لطیفی(مربیان) و اسد عبادی بازیکن تیم منتسب تیم استقلال ملا ثانی تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین مسابقه، رفتار غیر ورزشی و بدرفتار به مقام رسمی مسابقه رخ داد که در خور صدور قرار دستور موقت می باشد.لذا به استناد ماده 100 مقررات انضباطی تا اطلاع ثانوی و صدور رای مقتضی نفرات فوق از حضور در تمامی مسابقات معلق و محروم هستند و لازم است نسبت به ارسال دفاعیه های خود در مهلت 48 ساعت پس از ابلاغ به کمیته انضباطی اقدام نمایند.
دستور موقت صادره ظرف مهلت دو روز پس از ابلاغ قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف هستند.
*دیدار تیم ملوان بندرانزلی و گل ریحان البرز برگزار و از سوی محمدرضا مامانی، سرمربی تیم گل ریحان البرز تخلفاتی مبنی بر نقض مقررات( حضور در نیمکت علیرغم محرومیت) رخ داد. وی به توبیخ کتبی و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
تیم ملوان بندر انزلی نیز به دلیل نقض پروتکل های بهداشتی و حضور جمعی تماشاگران، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
*علی فاتح، بازیکن تیم پارس جنوبی جم به دلیل فحاشی به بازیکن تیم استقلال خوزستان به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد( این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است)
*دیدار تیم های استقلال خوزستان و آرمان گهر سیرجان برگزار شد و از سوی رسول نقوی، مربی تیم آرمان گهر سیرجان تخلفاتی مبنی بر توهین و فحاشی به داور رخ داد. وی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. ( این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است)
تیم آرمان گهر سیرجان به دلیل داشتن 7 بازیکن اخطاری و اخراجی باید 7/200/000 ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
تیم استقلال خوزستان به دلیل عدم رعایت مقررات و پروتکل های بهداشتی و حضور تماشاگران در جایگاه باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
ضمنا به باشگاه استقلال خوزستان یادآور می شود رعایت مقررات پروتکل های بهداشتی از جمله مواردی است که قبلا به اطلاع باشگاه و رعایت آن الزام شده است و قبل از شروع مسابقه میبایست تمهیدات لازم در جهت جلوگیری مراجعین به هیات فوتبال استان و استقرار در جایگاه به عنوان تماشاگر لحاظ شود.
*تیم چوکا تالش در دیدار مقابل مس کرمان به دلیل داشتن 7 بازیکن اخطاری و اخراجی باید 68 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
همچنین علی لطیفی، مربی تیم چوکا تالش به دلیل نشر اکاذیب علیه داوران، اعترضا و نقض مقررات ( ورود به زمین که سبب وقفه در ادامه مسابقه شد و منجر به اخراجش گردید)و پس از پایان بازی به داوران اهانت کرد، به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. ( این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است)

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اطلاعیه کمیته مسولیت های اجتماعی و بازی جوانمردانه فدراسیون

برنامه ویژه کادر فنی تیم ملی برای ملی پوشان

برگزاری مسابقه ماشین سازی و فولاد در ورزشگاه سردار سلیمانی

اعلام محل برگزاری یک مسابقه از هفته یازدهم لیگ یک

لک بهترین بازیکن لیگ قهرمانان آسیا 2020 شد

قایدی بهترین بازیکن جوان سال 2020 آسیا شد

گزارش ویژه/در ارتباط با مرگ ناگهانی قلبی در فوتبال چه می دانیم؟

اعلام برنامه مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان

دستور موقت کمیته انضباطی برای دو بازیکن

اطلاعیه کمیته بدوی انتخابات فدراسیون(۳)

پربازدیدترین ها

اسامی داوران هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال

دستور موقت کمیته انضباطی برای دو بازیکن

اطلاعیه کمیته بدوی انتخابات فدراسیون (1)

برگزاری نشست هیات رئیسه فدراسیون

اطلاعیه کمیته بدوی انتخابات فدراسیون (2)

اعلام داوران مرحله اول جام حذفی

عابدزاده:اسکوچیچ انرژی جدیدی به تیم وارد کرد

درودگر در گفت و گو با استودیو فوتبال: در حوزه اقتصادی درآمدهای فوتبال را احیا و محقق کنیم

سهرابی در گفت و گو با استودیو فوتبال: 1000 داور در هفته مشغول به فعالیت‌اند

برگزاری کنگره فیفا به شکل برخط