فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۱۰۱۵
کد خبر: ۷۶۰۵
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
سرمربی تیم فوتسال زیر 20سال ایران درباره اردوی برگزار شده با حضور منتخبین لیگ برتر جوانان توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی صانعی در ابتدا گفت: اردوی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و به همه اهدافی که برای برگزاری این اردو داشتیم، دست پیدا کردیم. از جمله اهداف اصلی ما بررسی عملکرد بازیکنان و تشکیل پرونده برای هر کدام از آنها بود. بازیکنان را از دل مسابقات لیگ برتر جوانان انتخاب کرده بودیم و در واقع منتخبین این رده سنی هستند.
وی ادامه داد: پس از تشکیل پرونده، ارزیابی شرایط جسمانی، تکنیکی و تاکتیکی و همچنین عملکرد آنها در کنار یکدیگر را در برنامه داشتیم که خوشبختانه همه آنها محقق شد. در واقع با این اردو جایگاه بازیکنان مشخص شد و اکنون می‌دانیم که هرکدام از آنها چه کمکی به ما می‌توانند کنند و ما نیز چه کمکی به رشد صحیح آنها می توانیم داشته باشیم. جا دارد تشکر ویژه‌ای از کمیته فوتسال جهت برگزاری این اردوی مهم داشته باشم که باعث شد این جوانان فوتسال ایران را در آمادگی کاملاشان بررسی کنیم. امیدوارم این اردوها در سال آینده هم برگزار شود.
سرمربی تیم فوتسال زیر 20سال افزود: در حال حاضر با توجه به لغو مسابقات زیر 20سال آسیا که قرار بود خردادماه برگزار شود و اینکه رده سنی جدید تاکنون از سوی ای اف سی اعلام نشده، با شناختی که از سوابق قبلی کنفدراسیون فوتبال آسیا داریم احتمالا دوره بعدی مسابقات نیز با افزایش رده دو سال بزرگتر همراه خواهد شد که طبق آن متولیدن 81/10/11 به بالا خواهد بود. به همین دلیل بازیکنان این رده سنی را به این اردو فراخوانده بودیم.
وی اشاره کرد: برای اینکه آینده‌نگری دیگری هم داشته باشیم و احتمالات دیگری نیز در نظر بگیریم، رده سنی 80/10/11 را هم زیر نظر داریم و بانک اطلاعاتی خوبی از این رده نیز تشکیل دادیم تا در صورت تغییر زمان برگزاری مسابقات و برگزاری در سال 2022 آمادگی کافی را برای تشکیل این رده سنی ملی داشته باشیم.
صانعی در پایان تاکید کرد: برگزاری به موقع لیگ پایه به خصوص رده جوانان و امید در تابستان سال آینده برای ما بسیار مهم و حیاتی است تا تعداد بیشتری از بازیکنان جوانان را مورد آنالیز قرار بدهیم و لیست 30نفره بسیار خوبی داشته باشیم. بدون شک هنوز اول راه هستیم و کار زیادی باقی مانده است. این بازیکنان جوان نیاز به اردوهای زیادی دارند تا با کم شدن استرس، خودشان را نشان بدهند. بی‌تردید نتیجه برگزاری این اردوها در بازی‌های تدارکاتی دیده می‌شود، پس باید از برگزاری بازی‌های تدارکاتی غافل نشویم که البته مستلزم بهتر شدن شرایط کرونا است.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اعلام اسامی داوران هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان

جریمه نقدی و محرومیت برای تیم های فوتسال و فوتبال

برگزاری نشست کمیته انضباطی پیرامون حوادث دیدار تراکتور و پرسپولیس

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

دیدار سرپرست فدراسیون فوتبال با شهردار تهران

برگزاری کارگاه وی ای آر برای بازیکنان تیم امید

پیگیری تمرینات تیم امید در مرکز ملی فوتبال پیش از اعزام به عراق

کاروان تیم امید تست پی سی آر داد

گزارش تصویری از تمرینات تیم ملی امید

پربازدیدترین ها

اعلام حکم کمیته اخلاق فدراسیون

اعلام داوران هفته 28 لیگ برتر فوتبال

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران

پیروزی شاگردان عبدی مقابل قرقیزستان

پیروزی نوجوانان ایران مقابل افغانستان

نشست مشترک استیلی، اصولی و سراجی با مدیرعامل منطقه آزاد کیش

همکاری وزارت خارجه با فدراسیون در خصوص دیدار با کانادا

اعلام داوران هفته سی و یکم لیگ دسته اول

حضور تاج ، ماجدی و کامرانی فر در کنگره سالانه AFC

گزارش تصویری از بازی نوجوانان ایران و قرقیزستان