فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۷۱۰
کد خبر: ۷۹۴۵
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۲
هدفمان حضوری موفق در بازیهای جام ملتهای آسیا است
سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان معتقد است انجام بازی تدارکاتی با تیم های خارجی برابر 10 جلسه تمرین درون اردویی است.

 

 

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، پس از تعطیلی 2 ساله اردوهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال بزرگسالان، بالاخره از 22 اردیبهشت ماه اردوی آماده سازی ملی پوشان بزرگسال به منظور انتخاب نفرات برتر، برگزار می شود. ملی پوشان بزرگسال در روز 18 خرداد ماه یک دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال بانوان بلاروس را در پیش دارند.

مریم ایراندوست، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان در اینباره به سایت رسمی فدراسیون گفت: بر اساس بازی فیفا دی در خرداد ماه و زمان کم باقی مانده(کمتر از یک ماه) طبق برنامه دو اردوی انتخابی و یک اردوی سه روزه متصل به اعزام خواهیم داشت. به دلیل عدم پخش و فیلم برداری از مسابقات لیگ فوتبال زنان، برای انتخاب عادلانه نفرات ملی پوش تصمیم گرفتیم از مربیان لیگ برتر بخواهیم بازیکنان مستعد خود را به ما معرفی کنند. از هر کدام از چهار تیم اول جدول هم 10 بازیکن به اردو دعوت شدند.

وی در ادامه ضمن تشکر از کمیته بانوان و رئیس فدراسیون فوتبال به دلیل حمایت و برگزاری اردوهای آماده سازی و تدارک یک دیدار دوستانه در فیفا دی، گفت: شرایط سختی است. بازی با بلاروس برای ما بسیار خوب خواهد بود. از یک لحاظ که در رنکینگ فیفا شرایط متفاوت می شود، بازی کردن با یک تیم قطعا برابر 10 جلسه تمرینی است و از همه مهمتر اینکه بازیکنان محک جدی می‌ خوردند و کادر فنی به نکات ضعف و قوت تیم پی می برد.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ادامه داد: امیدوار هستیم برای جام ملتهای آسیا و مقدماتی که در شهریور ماه است، آماده شویم. در فاصله مدت زمانی 5 ماهه سعی ما بر این است با برگزاری اردوها و حمایت باشگاهها، تیم ملی خوبی را آماده کنیم. در واقع هدفمان حضوری موفق در بازیها و کم کردن فاصله با تیم های آسیایی است. همانطور که می دانید تیم های رده  اول استرالیا، چین، ژاپن و کره جنوبی هستند. تیم های رده دوم تایلند، ویتنام  و میانمار هستند که ما همیشه در رقابت با این تیم ها به مشکل بر خوردیم. هدفمان این است ابتدا به سطح دوم اسیا برسیم و برای رسیدن به این هدف، باید بازیهای تدارکاتی خوبی برگزار کنیم.

ایراندوست در پایان گفت: نگاه مثبت و حمایت رئیس فدراسیون فوتبال و  کمیته بانوان، انگیزه ما را برای کار کردن دو برابر کرد و امیدوارم جواب این اعتماد را کادر فنی به همراه بازیکنان به خوبی بدهیم.

 

 

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

پیگیری تمرینات شاداب ملی پوشان در ورزشگاه النجمه

فروزنده: برای شسکت افغانستان به میدان می رویم

تمرین تیم ملی فوتبال جوانان بانوان

اعلام تیم داوری دیدار ایران و عراق

برگزاری تمرین ملی پوشان جوان پیش از دیدار برابر افغانستان

گفت‌و‌گو با علیرضا جهانبخش

جهانبخش: امیدوارم انرژی مثبت مردم سبب پیروزی تیم ملی برابر عراق شود

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی حذفی برگزار شد

برگزاری تمرین تیم ملی فوتبال نوجوانان بانوان

بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتسال واکسینه شدند

پربازدیدترین ها

پرداخت پاداش ملی پوشان بعد از پیروزی برابر بحرین

تمرین تیم ملی فوتبال پیش از دیدار مقابل بحرین

تمرین تیم ملی یک روز پس از دیدار برابر بحرین

تمرین تیم ملی فوتبال

تمرین تیم ملی فوتبال ایران

برگزاری تمرین شاداب و پرنشاط بازیکنان پیش از دیدار برابر بحرین

نیمه دوم دیدار ایران و بحرین

اسکوچیچ: تیم ایران برای رقابت برابر بحرین آماده است

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران برابر بحرین اعلام شد

تمرین تیم ملی در آستانه بازی با کامبوج