فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۹۰۸
کد خبر: ۸۰۵۳
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲
از هیچ تلاشی برای آماده سازی تیم های ملی دریغ نمی‌کنیم
با برگزاری اردوهای تدارکاتی در بخش فوتبال بانوان، سعی کردیم شرایط به گونه ای فراهم شود که تیم‌های ملی کشورمان حضوری موفق در رقابتهای مهم پیش رو داشته باشند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، با توجه به حضور تیم های ملی فوتبال بانوان در رده های سنی بزرگسالان، زیر 23 سال، زیر 20 سال و زیر 17 سال در تورنمنت های کافا و همچنین دور اول مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا، دپارتمان بانوان با برنامه ریزی در امر اردوها، سعی بر این دارد تا تیم های فوق در بهترین شرایط اردوهای خود را برگزار کنند.

 نادره درودیان، رئیس دپارتمان بانوان درباره برنامه های این کمیته در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون گفت: همانطور که می دانید تیم ملی فوتبال بزرگسالان از 16 تا 22 خرداد ماه در بلاروس حضور دارد، و در روز فیفا با این تیم بازی دوستانه برگزار می‌کند. بر همین اساس سه مرحله اردوی آماده سازی را برای این تیم پیش بیینی کردیم تا آمادگی مناسبی را برای حضور در این دیدار دوستانه کسب کنند. باتوجه به اینکه مرحله اول رقابتهای مقدماتی آسیا را پیش رو دارد، سعی کردیم تا برنامه ریزی دقیقی برای روند آماده شدن بازیکنان طراحی کنیم.

وی ادامه داد: طبق نامه ای که به فدراسیون ایران مبنی بر برگزاری تورنمنت کافا در رده سنی زیر23 سال به میزبانی تاجیکستان ارسال شده، تیم ملی فوتبال بزرگسالانمان با توجه به شرایط سنی که دارند، در این تورنمنت حضور خواهند داشت. در واقع شرکت در چنین تورنمنتهایی به آمادگی هر چه بیشتر بازیکنان کمک می کند. پس از تورنمنت کافا اردوهای تدارکاتی فوتبال بانوان ادامه خواهد داشت تا در دور اول مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی آسیا پر قدرت ظاهر شوند.

درودیان در ادامه در خصوص روند آماده سازی تیم ملی زیر 20 سال گفت: این تیم نیز سه مرحله اردوی تدارکاتی برگزار خواهد کرد( یک مرحله انجام شده و دو مرحله باقیمانده) تا در تورنمنت کافا به میزبانی تاجیکستان حضور یابد. این تیم نیز در خود را برای شرکت در مرحله اول مقدماتی رقابتهای قهرمانی آسیا آماده می‌کند. بر همین اساس این مسابقات می‌تواند بسیار مفید باشد و از لحاظ تدارکات برای آمادگی تیم‌ها و مسابقات آسیایی که پیش رو دارند، مثمر ثمر باشد.

رئیس دپارتمان بانوان از شرکت تیم ملی زیر17 سال در تورنمنت کافا و سپس دور اول مقدماتی قهرمانی آسیا خبر داد و گفت: این تیم نیز اردوهای تدارکاتی خود را در اصفهان و تبریز برگزار می‌کند تا حضوری موفق در تورنمنت کافا به میزبانی تاجیکستان داشته باشد و سپس با آمادگی کامل در رقابتهای مقدماتی حضور یابد. با توجه به در پیش بودن مسابقات فوق، این دپارتمان تمام سعی خود را برای پشتیبانی از تیم‌های ملی فوتبال بکار خواهد گرفت تا بازیکنان و کادر فنی تیم ها در بهترین شرایط روند تمرینات و اردوهای خود را پیش ببرند و در نهایت عملکرد قابل قبولی از خود به جای گذارند.

وی در پایان در خصوص برگزار اردوهای تدارکاتی فوتسال گفت:  برنامه ریزی های مختلفی برای تیم ملی فوتسال نیز صورت گرفته و به زودی اردوهای تدارکاتی این تیم نیز آغاز خواهد شد.

 

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

گزارش تصویری دیدار تیم امید ایران و امید عراق

دومین بازی دوستانه به سود میزبان

برگزاری جلسه فنی و آنالیز تیم امید عراق

انجام تست کرونا از کاروان تیم امید ایران در هتل بغداد

اعلام ترکیب تیم امید ایران در بازی دوم دوستانه مقابل امید عراق

رضا کاخساز وارد اردوی تیم امید در بغداد شد

لغو يك جانبه ديدار دوستانه ايران و كانادا 

گزارش تصویری زیارت کاروان تیم امید ایران از حرم مطهر امیرالمومنین حضرت علی(ع) در نجف اشرف

دیدار و گفت و گوی فراز فاطمی و عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال عراق

حضور کاروان تیم امید ایران در ضیافت شام فدراسیون فوتبال عراق

پربازدیدترین ها

اعلام دومين فهرست ذخيره به منظور خريد بليت

آغاز اردوی تیم ملی از نهم خرداد

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

دعوت از 25 بازیکن به منظور حضور در اردوی تیم ملی

دیدار سرپرست فدراسیون فوتبال با شهردار تهران

لغو يك جانبه ديدار دوستانه ايران و كانادا 

دعوت کمیته انضباطی از پیروانی، محمودی، آقایی و عالیشاه

اعلام زمان قرعه کشی و سیدبندی جام ملت‌های فوتسال آسیا 2022 کویت

تیم ملی جوانان با امارات، قرقیزستان و برونئی همگروه شد