فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۲۱۳۷
کد خبر: ۹۱۷۳
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۳
رییس فدراسیون فوتبال به همراه سرمربی تیم ملی با حضور در تمرین دختران فوتبالیست دقایقی را صحبت کردند.

عزیزی خادم و دراگان اسکوچیچ در تمرین بانوان چه گفتند؟
رییس فدراسیون فوتبال به همراه سرمربی تیم ملی با حضور در تمرین دختران فوتبالیست دقایقی را صحبت کردند.
به گزارش سایت رسمی فدراسیون، شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال خطاب به بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان گفت: خیلی خوشحالم که تغییراتی را که در فوتبال بانوان محسوس است، می بینم. متاسفانه آنطور که باید به فوتبال بانوان رسیدگی نشده است. مسئله دوم نگاه عدالتی و غیر جنسیتی در حوزه فوتبال است. فدراسیون فوتبال به این موضوع اعتقاد دارد و با همت و جدیت در این راستا قدم برمی داریم. چراکه باعث افتخار است و با همین جدیت خانم موسوی و کادرفنی و همه ارکان در پی آن هستند تا دختران شایسته ایرانی به اذن الهی بدرخشند و در عرصه‌های مختلف بانوان، شما را در بالاترین سکوها ببینیم.
وی ادامه داد: نگاه مثبت به بحث بانوان نگاه حرفه ای گری است. توسعه اولویت ماست و نتیجه گرایی بعد از آن مهم است. باید نگاه حداکثری داشته باشیم و نتیجه را در آینده خواهیم دید. امروز باید کار کنیم تا به روال چند سال گذشته برگردیم. فدراسیون از هیچ حمایتی فروگذار نخواهد کرد. انشالله شما و ردهای پایه را در مسابقات سربلند ببینیم. فدراسیون برای یک کشور است و امیدوارم با لطف الهی همه کارها با جدیت پیش برود. شما باید با برخی مسایل کنار بیایید تا بخش بانوان را به سرمنزل اصلی برسانیم که این امر تعامل و همراهی لازم دارد. فدراسیون دنبال جبران شرایط قبلی است و آن را سخاوت نمی‌داند، بلکه وظیفه فدراسیون است.
عزیزی خادم در ادامه بیان کرد: در هفته آینده نیز با مدیران لیگ برتر جلسه ای خواهیم گذاشت و یکی از مواردی که در نشست مطرح خواهد شد، بحث رده پایه در حوزه بانوان است که اهتمام داریم فعال باشد و سطح کیفی فوتبال بانوان را ارتقا بدهیم. امروز حضور شما پیام روشنی است که اهتمام فدراسیون برای فوتبال بانوان بسیار جدی است و انشالله سطح آموزش را هم بتوانیم افزایش بدهیم. آرزوی موفقیت دارم برای همه شما در تمام عرصه ها.

 رییس فدراسیون خطاب به ملی پوشان گفت:خاستگاه ما ارتقا سطح فوتبال بانوان است. قطعا به سلامت جامعه و روحی و روانی جامعه و به ارتقا فوتبال کلی ملی کمک خواهد کرد.
در ادامه اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال نیز در خطاب به فوتبالیست های بانوان گفت: همه ما به یک چیز مشترک علاقه داریم و آن فوتبال است. صحبت‌های رییس فدراسیون و حمایت‌های‌شان بسیار خوب است. فکر می کنم مشکلی که در همه دنیا وجود دارد، تبعیض در دیدگاه نسبت به این رشته است و بخش بانوان دست کم گرفته می شود. اما من موافق نیستم و این رشته صرفا مردانه نیست.
فکر میکنم شما به همان میزان از فوتبال سهم دارید و از حمایت رییس فدراسیون بسیار خوشحالم و هرکاری که در رفع مشکلات یا هر کاری باشد من در کنار شما هستم.
وی ادامه داد: انتظار دارم حمایت های رییس فدراسیون همانطور که گفتند ادامه داشته باشد و پیام خودتان را به سایر دختران برسانید. شما افراد متفاوتی هستید و در مسیر درستی می روید و این شما هستید که در من انگیزه ایجاد می کنید و نیازی به این نیست من برای شما انگیزه ایجاد کنم.

 

We share the same love, which is football. Yes or no? I am clearly on your side, and it was very nice hearing the president speaking about support. I think that football, all over the world, underestimated ladies and I think this is a big mistake. I know that football is mostly a sport for men, but I don't agree with this. I think that you have the same right, and I am happy that the president wants to help. Also, any thing that I can help, about your analyzing, about finding the mistakes of them or about finding the good things I am at your disposal.
Anytime you wanted to ask something, I'm here. I said in the world they think football is for men, in Iran maybe it is more. But you can motivate me, because you are doing a brilliant job. You are showing the right way. Technically, I am here to help.

 

برای دیدن نسخه ویدیویی روی لینک‌های زیر کلیک کنید:

صحبتهای رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی (1)

 

حضور رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی در تمرین بانوان

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

حضور نایب رییس فدراسیون در تمرین تیم ملی فوتبال بانوان

صدور آرای جدید کمیته وضعیت بازیکنان

اعلام رای کمیته استیناف

برگزاری مجمع سالیانه عمومی هیات فوتبال استان تهران

فرایند جدید صدور ITC

پاشایی بهرام: استقلال فدراسیون فوتبال اتفاق مثبتی است

سجادی: واگذاری تبلیغات باشگاهها توسط عزیزی خادم جای تقدیر دارد 

مشکل تبلیغات محیطی باشگاه ها مرتفع شد

کاظمی: مجلس تمام قد از تصویب اساسنامه فدراسیون فوتبال دفاع می کند

پیام تشکر و قدردانی رییس فدراسیون فوتبال از حمایت همدلانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

پربازدیدترین ها

پیام تشکر و قدردانی رییس فدراسیون فوتبال از حمایت همدلانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

اعلام مفاد تفاهم نامه همکاری مشترک فدراسیون فوتبال ایران و قطر

فراخوان طراحی لوگوی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای ایلام

اعلام اسامی داوران هفته هشتم لیگ برتر

یادداشت اینفانتینو در حاشیه سفر به جام عرب فیفا+ عکس

تفاهم نامه همکاری بین فدراسیون های فوتبال ایران و قطر امضا شد

دیدار عزیزی خادم با اینفانتینو رییس فیفا

پورابراهیمی: درتلاشیم در حداقل زمان ممکن هرچه سریعتر اقدامات لازم را در خصوص اساسنامه بعمل آوریم

دیدار رییس فدراسیون فوتبال با کودکان کار کرمانشاه