فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۹۱۸
کد خبر: ۹۴۰۶
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۵
امیدواریم همه با رسالت واحد، تیم های ملی و بزرگسالان را دریابیم
رییس فدراسیون فوتبال تاکید کرد پروژه تغییر نسل فوتبال ایران را در برنامه داریم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شهاب‌‎الدین عزیزی خادم در گفتگو با برنامه فوتبال برتر شبکه سوم سیما گفت: در ابتدا جا دارد از همه رسانه‌ها و همینطور رسانه ملی بابت برقراری این ارتباط زنده تشکر کنم و مجددا برد تیم ملی مقابل سوریه را تبریک می گویم که لطف الهی و دعای مقربین درگاهش بود. کار بسیار مهم و سختی برای ما و کادرفنی بود که در یک گروهی که بازی‌ها گره خورده است و بازی‌های سختی مقابل لبنان و عراق و کره و امارات در پیش داریم. بازی فردا نیز که توکل ما بر خدا و توصل ما بر مقربین درگاهش است تا زحمات بازیکنان یکدست و عزیز تیم ملی که یکی از بهترین نسل های فوتبالی کشور از نظر اخلاقی و فنی هستند و آرزوی هر مربی داشتن این بازیکنان است.
وی ادامه داد: برنامه فدراسیون نگاه توسعه ای است و بنده و همکارانم باید از همه تجارت و دیدگاه ها و سرمایه های فوتبال کشور استفاده کنیم و امیدوارم که فضایی باشد برای سایر رده ها. مهدی کیا نیز به فدراسیون مشاوره فنی می دهد و تیم المپیک را داریم که خیلی برای ما مهم است و چند دهه است که به المپیک صعود نکردیم. البته کار اصلی مهدوی کیا و دستیارانش که اکثرا از آلمان می‌آیند، تحت پروژه یک تغییر نسل برای فوتبال ایران است و هسته اصلی تغییر نسل و پشتوانه سازی برای فوتبال کشور است که هیچ وقت در فوتبال ملی انجام نشده است.
همانطور که در حوزه استعدادیابی هم دیدیم که کار جدیدی شده است که ماجدی مامور آن شده است و از مهدوی کیا هم استفاده خواهیم کرد. در بانوان هم فوتبال به فراموشی سپرده شده بانوان در مقدماتی جام ملتها حضور و پرواز اختصاصی دارد. تیم ملی فوتسال هم همه امکانات را بسیج کردیم. البته فدراسیون فوتبال محدودیت‌های مالی دارد و درخواست می کنم در جایی که وجهه و جلوه اتحاد ملی شده است همه کمک کنند. به خصوص که در شرایط سختی هستیم و وارد بازی‌های سخت تری می شویم و باید همه کمک کنند به فوتبال کشور. جام جهانی در خلیج فارس و خاورمیانه است و بعدا غبطه نخوریم که چرا از ظرفیت ها استفاده نکردیم. امیدواریم همه با رسالت واحد تیم های ملی و بزرگسالان را دریابیم تا تیم ملی را راهی جام جهانی کنیم.
رییس فدراسیون فوتبال درباره میزبانی مقابل سوریه اظهار داشت: بحث میزبانی اتفاق میمونی بود که به لطف الهی پس از سالها بدست آمد. بازی با کره بعد از 20 مهر ماه الزامات VAR را دارد که سالها انجام نشده است و پروژه زمانبری است و در تلاشیم از طریق فراخوان ها حتی به صورت موقت برای 20 مهر کار را به سرانجام برسانیم. در هفته آینده افکار عمومی را در جریان قرار خواهیم داد. فعلا به صورت همزمان به صورت موازی پیش می رویم که برنده فراخوان وی ای ار مشخص شود و با 15 شرکت فیفا کار را پیش ببرند و ورزشگاه ما را تجهیز کنند. فرایند انجام شده است و کارگروه حرفه ای گذاشتیم و ظرف 10 روز آینده انشاله مشکل را رفع کنیم تا میزبانی با کره جنوبی را داشته باشیم.
وی در پایان افزود: از همه افرادی که که تیم ملی را مورد حمایت قرار دادند تشکر می کنم. شرایط بسیار سختی است و سطح فنی تیم ها بسیار به هم نزدیک شده است. در فدراسیونی که پس از 40 سال لباس متحد الشکل نداشتیم اما شرکتی که در کنار تیم ملی قرار گرفته است کاملا برنامه ریزی شده است.
در پزشکی ، آی تی، تیم امید که به اسم المپیک است اما آینده فوتبال است، استعدادیابی و .. اقدامات خوبی انجام شده است و امیدوارم بتوانیم یک اتحاد همراهی و همراهی و کمک به تیم ملی فوتبال ایران را رقم بزنیم.
باید از موسوی نیز بابت تخصیص پرواز اختصاصی برای تیم ملی مجددا تشکر کنم. همه کمک کنند جایی که متعلق به همه مردم است در زمان فشرده از نظر امکانات و حمایت مشکلی نداشته باشیم. باید از دکتر سجادی که با ما در تماس هستند و در تهران نیز چند جلسه داشتیم تشکر کنم. انشاله فردا به لطف خدا ملت عزیز ایران را خوشحال و سه امتیاز را کسب کنیم. زحمات انجام می شود اما نتیجه دست خدا است.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

رضا کاخساز وارد اردوی تیم امید در بغداد شد

لغو يك جانبه ديدار دوستانه ايران و كانادا 

گزارش تصویری زیارت کاروان تیم امید ایران از حرم مطهر امیرالمومنین حضرت علی(ع) در نجف اشرف

دیدار و گفت و گوی فراز فاطمی و عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال عراق

حضور کاروان تیم امید ایران در ضیافت شام فدراسیون فوتبال عراق

دعوت از 25 بازیکن به منظور حضور در اردوی تیم ملی

لغو سه دیدار از مسابقات لیگ برتر

اعلام زمان قرعه کشی و سیدبندی جام ملت‌های فوتسال آسیا 2022 کویت

اعلام تیم داوری هفته 32 لیگ دسته اول

گزارش تصویری دیدار تیم های زیر ۲۳سال ایران و عراق

پربازدیدترین ها

اعلام دومين فهرست ذخيره به منظور خريد بليت

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

آغاز اردوی تیم ملی از نهم خرداد

دعوت از 25 بازیکن به منظور حضور در اردوی تیم ملی

دیدار سرپرست فدراسیون فوتبال با شهردار تهران

دعوت کمیته انضباطی از پیروانی، محمودی، آقایی و عالیشاه

قهرمانی نوجوانان ایران در کافا ۲۰۲۲

تیم ملی جوانان با امارات، قرقیزستان و برونئی همگروه شد

اعلام زمان قرعه کشی و سیدبندی جام ملت‌های فوتسال آسیا 2022 کویت