فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۵۶۴
کد خبر: ۹۴۹۴
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
رابردومان البسه بانوان را در زمان مقرر تحویل داد
نایب رئیس فدراسیون در امور بانوان می گوید ملی پوشان کشورمان لایق بهترین ها هستند و هر آنچه که در توان ما باشد برای توسعه و رشد فوتبال بانوان انجام خواهیم داد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شهره موسوی، در خصوص اقداماتی که برای تیم ملی فوتبال بانوان انجام شده است، گفت: مطمئنا اتفاق های خوبی طی سالهای گذشته رخ داده است و ورزشکاران ایرانی هر روز بهتر از گذشته در عرصه های بین المللی درخشیدند. اما آنچه که حائز اهمیت و توجه در ورزش کشور است، حضور ورزشکاران خانم در رشته جذاب و دوست داشتی فوتبال است که از سالها پیش در کشور عزیزمان آغاز به فعالیت کرده است.
وی در ادامه اضافه کرد: در این بین نقش فدراسیون فوتبال به عنوان نهاد تاثیرگذار و مرجع در رشد و پرورش این رشته ورزشی بسیار مهم است و آنچه در فدراسیون فوتبال همیشه مهم بوده و هست، نگاه رئیس فدراسیون فوتبال به حوزه بانوان است که اگر ریاست فدراسیون به حوزه بانوان نگاه ویژه و دلسوزانه ای داشته باشد، حتما این حوزه رشد خواهد کرد.
نایب رئیس فدراسیون در امور بانوان با اشاره به برگزاری منظم اردوهای تیم ملی فوتبال بانوان گفت: آنچه مسلم است برگزاری اردوهای مرتب و ایجاد فضای رفاهی یکسان در برگزاری اردوها، یکی از اقدامات بسیار خوب فدراسیون در حوزه بانوان بوده و یادآوری می شود که از زمان تشکیل تیم ملی فوتبال بانوان اردیبهشت ماه سال جاری، در حال حاضر 4 بازی تدارکاتی با تیم های ملی بلاروس و ازبکستان در خارج از کشور انجام شده است. در همین راستا بانوان ملی پوش ایران دو سفر به کشورهای بلاروس و ازبکستان داشتند. با توجه به زمان کوتاهی که از تشکیل این تیم گذشته و با مشکلات و مسائل مالی که به هر صورت در فدراسیون، از گذشته ایجاد شده بود و هنوز هم فدراسیون با آن دست و پنجه نرم می کند. تیم ملی بانوان ایران 24 شهریورماه برای اولین بار و با همت و مذاکراتی که شخص رئیس فدراسیون فوتبال با هواپیمایی وارش انجام دادند با پرواز اختصاصی عازم تاشکند می شوند تا در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا به مصاف تیم های بنگلادش و اردن برود.
موسوی اضافه کرد: این اتفاق برای اولین در تاریخ کشور ما رخ داده است که تیم ملی فوتبال بانوان همگام با تیم ملی آقایان پرواز اختصاصی دارد و به صورت مستقیم به مسابقات آسیایی اعزام می شود و جا دارد یک بار دیگر از هواپیمایی وارش تشکر کنم. ضمن اینکه برند رابردومان نیز به عنوان حامی تیم ملی فوتبال بانوان، البسه تیم ملی را به موقع و با تعهد در زمان مقرر به تیم ملی فوتبال تحویل داد که این امر باعث ایجاد آرامش قبل از اعزام است. همچنین تیم ملی فوتبال بانوان با لباس متحدالشکل به فرودگاه جهت اعزام عزیمت می کنند تا با اقتدار وارد کشور ازبکستان شوند.
نایب رئیس فدراسیون در امور بانوان در پایان خاطر نشان کرد: بدون تردید تمامی این موارد با مساعدت و همت عزیزی خادم میسر شده است. باید یادآوری کنم ملی پوشان کشورمان لایق بهترین ها هستند و هر آنچه که در توان ما باشد برای توسعه و رشد فوتبال بانوان انجام خواهیم داد.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

نشست مشترک رئیس فدراسیون فوتبال و دبیر شورای عالی مناطق آزاد

استعدادهای فوتبالی منطقه 7 کشوری ارزیابی شدند

اعلام برنامه مسابقات هفته دوم مسابقات لیگ دسته اول

اعلام داوران هفته پنجم لیگ برتر فوتسال

درخواست معرفی استعدادیاب فوتبال از هیات استانها

پیروزی تیم ملی فوتبال امید در دومین دیدار تدارکاتی

استعدادیابی بازیکنان منتخب فوتبال زیر 16سال پسران برگزار می‌شود

اعلام زمان قرعه‌کشی جام ملتهای فوتبال بانوان آسیا ۲۰۲۲

کلاس کنترل دوپینگ برای تیم فوتبال امید برگزار شد

مجوز سفر پرسپولیس به عربستان صادر شد

پربازدیدترین ها

تمرین تیم ملی فوتبال

بنیادی فر: استفاده از VAR در سطح ملی و باشگاههای به سیستم فوتبال ایران تاثیر گذار است

ایران یک - کره جنوبی یک

برگزاری دیدار ایران و کره جنوبی بدون تماشاگر

نیمه دوم دیدار ایران و کره جنوبی

نیمه نخست دیدار ایران و کره جنوبی

برگزاری تمرین تیم ملی فوتبال در ورزشگاه آزادی

ماجدی: رده های سنی از این پس تنها با نام رسمی شناخته می‌شود

اسکوچیچ: همه چیز را برای دیدار با کره جنوبی فراهم کردیم

تمرین تیم ملی فوتبال با حضور وزیر ورزش و جوانان