فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۹۴۷
کد خبر: ۹۶۸۰
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷
بازیکنان پس از سالها حضور در اردوهای تیم ملی امروز افتخار بزرگی کسب کردند
سرمربی تیم ملی جوانان فوتبال بانوان معتقد است، با حمایت فدراسیون فوتبال شاهد صعود تیم ملی فوتبال بانوان برای اولین بار به جام ملتهای فوتبال آسیا هستیم.

 

به گزار سایت رسمی فدراسیون، مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان گفت: ضمن تبریک فراوان به مناسبت صعود تیم ملی بانوان ایران و خسته نباشید به همه کسانی که در یک پروسه زمانی بلند مدت توسط فدراسیون دست از تلاش بر نداشته و تقریبا در یک بازه زمانی 10  ساله با استعدادیابی در تیم های ملی و اردوهای مدون با حمایت ویژه رییس فدراسیون، اکنون به این افتخار دست یافتیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان ادامه داد: خیلی خوشحالم در ترکیب تیم ملی کسانی بودند که از سن نوجوانی توسط من و همکارانم (خانمها مهینی ، امیرشقاقی ، خسرویار و ......) استعدادیابی شدند و همه آنها در یک تکامل خطی از نوجوانان به  جوانان و سپس تیم بزرگسالان راه یافتند و باعث غرور ما شدند و نشان دادند که برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت داشتن در سنین پایه، شاید زمان ببرد و آزمون و خطا داشته باشد ولی بالاخره به بار می نشیند.

آزمون ضمن درخواست حمایت بیش از پیش از مسئولین فدراسیون در تیم های ملی فوتبال بانوان ادامه داد: امیدوارم همانطوری که تاکنون فدراسیون اهمیت ویژه ای برای تیم های پایه قائل شده با اجرای طرح جدید استعدادیابی زیر نظر کمیته جوانان و پیگیری تمرینات منظم تیم های نوجوانان و جوانان و با توجه به پتانسیل بالایی که در حال حاضر داریم، بتوانیم به موفقیت و افتخار برسیم. بدون شک حضور مشاورین بسیار خوب که با تایید فدراسیون در این راستا به تیم های رده های مختلف برای آمادگی بهتر همراهی می کنند نیز ما را برای رسیدن به افتخارات بیشتر  کمک خواهد کرد.

وی افزود: این نتایج غرورآمیز زنان بی ادعای فوتبال، ما را به آینده امیدوار می کند که در ادامه مسیر پرتلاش ادامه دهیم و بازیکنان خوبی را در رده های پایه پرورش داده تا برای کشور در مراحل بالاتر افتخار آفرین باشند. البته این نکته را متذکر می شوم که در حال حاضر بخاطر استعدادیابی درست در این چند ساله ما یک تیم ملی بانوان دوم در بیرون میدان آماده داریم.

وی با بیان اینکه متاسفانه در رده های سنی پایه باشگاهها هیچ فعالیتی نداشته و بار آموزش، پرورش استعدادها بر دوش فدراسیون و کادر فنی تیم ها است، گفت: متاسفانه باشگاههای ما در پایه کار نمی کنند و این امر کار ما را برای اهدافمان که همانا موفقیت فوتبال بانوان است، سخت تر می کند.  با تلاشهای همکارانم، حمایت ویژه فدراسیون فوتبال و غیرت بالای دختران ایران زمین توانستیم برای اولین بار در مرحله مقدماتی جام ملت ها ی آسیا حریفان را شکست داده و با تدبیرکادر فنی به مرحله نهایی صعود کنیم. برای موفقیت در مرحله نهایی نیز باید برنامه ریزی مدون و دقیقی داشت تا بتوان شاهد موفقیت بیش از پیش فوتبال بانوان بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان در پایان گفت: باید همه در کنار هم برای اماده سازی تیم ملی فوتبال بانوان در مرحله بعدی مسابقات کمک کنیم . با یک برنامه ریزی و حمایت همه جانبه از سوی همه خانواده فوتبال بتوانیم مقابل رقیبانی که در مرحله بعدی پیکارها با آمادکی و تجربه زیاد مقابل ما می ایستند، بهترین عملکرد را داشته باشیم.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

گزارش تصویری دیدار تیم امید ایران و امید عراق

دومین بازی دوستانه به سود میزبان

برگزاری جلسه فنی و آنالیز تیم امید عراق

انجام تست کرونا از کاروان تیم امید ایران در هتل بغداد

اعلام ترکیب تیم امید ایران در بازی دوم دوستانه مقابل امید عراق

رضا کاخساز وارد اردوی تیم امید در بغداد شد

لغو يك جانبه ديدار دوستانه ايران و كانادا 

گزارش تصویری زیارت کاروان تیم امید ایران از حرم مطهر امیرالمومنین حضرت علی(ع) در نجف اشرف

دیدار و گفت و گوی فراز فاطمی و عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال عراق

حضور کاروان تیم امید ایران در ضیافت شام فدراسیون فوتبال عراق

پربازدیدترین ها

اعلام دومين فهرست ذخيره به منظور خريد بليت

آغاز اردوی تیم ملی از نهم خرداد

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

دعوت از 25 بازیکن به منظور حضور در اردوی تیم ملی

دیدار سرپرست فدراسیون فوتبال با شهردار تهران

لغو يك جانبه ديدار دوستانه ايران و كانادا 

دعوت کمیته انضباطی از پیروانی، محمودی، آقایی و عالیشاه

قهرمانی نوجوانان ایران در کافا ۲۰۲۲

اعلام زمان قرعه کشی و سیدبندی جام ملت‌های فوتسال آسیا 2022 کویت